Skip to main content

وکیل خانواده در بابل

وکیل خانواده در بابل ، اگر سری به دادگاه‌ها بزنید متوجه می‌شوید یکی از دغدغه‌ها و مشکلات اساسی افراد، مباحث مربوط به دعاوی خانوادگی است. موضوعات خانوادگی یکی از زیرشاخه‌های اصلی علم حقوق محسوب می‌شود.
دعوی تمکین ، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت ، اجرا گذاشتن مهریه ، دعوی حضانت فرزند ، مطالبه نفقه فرزند ، مطالبه نفقه زن ، دعوی استرداد جهیزیه ، دعوی ملاقات فرزند و ... از معروف‌ترین و شاخص‌ترین مشکلات مربوط به دعاوی خانوادگی به حساب می‌آید. طبیعتاً شما برای حل هر کدام از موارد بالا به یک وکیل خانواده خوب در بابل نیاز دارید. 


وجود یک وکیل خوب و درجه یک کمک بسزایی به شما در حل دعاوی خانوادگیتان می‌کند. داشتن بهترین وکیل خانواده در بابل سبب حل بسیاری از مشکلات مربوط به خانواده بدون تنش و درگیری در دادگاه‌ها خواهد شد.
مشاوره وکیل خانواده مربوط به چه مسائلی می‌شود ؟ قیمت وکیل خانواده در بابل چقدر است ؟ وظایف وکیل خانواده در بابل چیست ؟  این سوالاتی است که بسیاری از افراد قبل از مراجعه به وکیل خانواده با آنها مواجه هستند. برای پاسخ به این سوالات با ما تا انتهای این آگهی همراه باشید. همچنین در صورت نیاز به وکیل خانواده در بابل می‌توانید با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.

وکیل خانواده در بابل کیست ؟

وکیل خانواده در بابل فردی است که به بررسی مشکلات و دعاوی خانوادگی میان زوجین خواهد پرداخت. برای مثال مواردی همچون مطالبه مهریه ، اجرت المثل ایام زوجیت ، بررسی نفقه زوج ، نفقه فرزند ، حضانت فرزند ، تقاضای ازدواج مجدد و ... از اصلی‌ترین دعاوی خانوادگی میان زوجین محسوب می‌شود.
تمام موارد بالا بر عهده وکیل خانواده در بابل است. لازم به ذکر است وکیل طلاق درجه یک نیز می‌تواند همین موارد بالا را مورد تحقیق و بررسی قرار دهد. در واقع وکیل طلاق زیرشاخه‌ای از وکیل خانواده در بابل به حساب می‌آید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت این دو موضوع می‌توانید با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.

وکیل خانواده در بابل

بهترین وکیل خانواده در بابل

بهترین وکیل خانواده در بابل ، طبیعتاً نمی‌توان یک فرد را به عنوان بهترین مطلق در یک موضوع معرفی نمود، اما بهترین وکیل خانواده در بابل باید از یک سری ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فرد برخوردار باشد.  
در نظر داشته باشید بسیاری از دعاوی خانوادگی به دلیل عدم آگاهی افراد از تشریفات قانونی می‌باشد. عدم توجه و رعایت نکردن این موضوعات تبعات سنگینی برای هر کدام از طرفین به همراه خواهد داشت. بهترین وکیل خانواده در بابل با تکیه بر علم و تجربه خود تمام این موارد را به همراه عواقب عدم رعایت آنها را به موکلش توضیح خواهد داد. 
بهترین وکیل خانواده در بابل شانس پیروزی شما در پرونده‌های خانوادگی را افزایش می‌دهد. توجه داشته باشید در هنگام مواجه با پرونده‌های خانوادگی برای گرفتن نتیجه مطلوب باید در کمترین زمان ممکن به دنبال بهترین وکیل خانواده در بابل بگردید.  
اگر در شهرستان بابل زندگی می‌کنید و به یک وکیل خانواده در بابل نیاز دارید با شماره های داخل آگهی تماس بگیرید.

ویژگی‌ها و خصوصیات یک وکیل خانواده خوب در بابل چیست ؟ 

وکیل خانواده خوب در بابل ، پیگیری دعاوی و پرونده‌های خانوادگی همچون سایر مسائل حقوقی علاوه بر علم و تخصص مستلزم بهره‌مندی از یک سری ویژگی‌های منحصر به فرد است. در وهله اول وکیل خانواده در بابل باید بر مباحث فقهی و شرعی نیز تسلط کافی داشته باشد. دلیل آن هم نشات گرفتن حقوق خانواده از شرع و فقه اسلامی است.
روحیه صلح‌آمیز نیز از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل خوب خانواده در بابل به حساب می‌آید. زیرا که حل مسائل و دعاوی خانوادگی نیاز به برگزاری جلسات متعدد در کمال آرامش را دارد. برای مثال در چنین جلساتی یک وکیل مالیاتی نمی‌تواند همانند یک وکیل خانواده رفتار کند.
آگاهی نسبت به مسائل روز، علم و دانش کافی ، تجربه بالا ، صداقت و درستی و ... نیز از دیگر صفات بارز یک وکیل خانواده خوب در بابل محسوب می‌شود. اگر در شهرستان بابل با مشکلات خانوادگی روبرو هستید و به دنبال یک وکیل خانواده در بابل می‌گردید با ما تماس بگیرید.

قیمت وکیل خانواده در بابل

قیمت وکیل خانواده در بابل ، هزینه پرداختی برای اخذ یک وکیل خانواده در بابل به عوامل و موارد گوناگونی بستگی دارد. میزان سختی پرونده ، سابقه و تخصص وکیل ، زمان و انرژی مصرفی و ... از مهم‌ترین مواردی است که روی قیمت وکیل خانواده در بابل تاثیرگذار است.
برای مثال پرونده خانوادگی وجود دارد که با صرف زمان و انرژی پایین حل خواهد شد. طبیعتاً حق الوکاله وکیل خانواده در بابل در اینگونه موارد پایین است؛ اما برخی پرونده‌ها به دلیل سختی و پیچیدگی آنها زمان و انرژی زیادی از وکیل خواهد گرفت. در نتیجه حق‌الوکاله وکیل نیز گران‌تر می‌باشد. 
اگر به دنبال بهترین وکیل خانواده در بابل و اطلاع از قیمت حق‌الوکاله آن هستید می‌توانید با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.   

قیمت وکیل خانواده در بابل

وظایف وکیل خانواده در بابل 

وظایف وکیل خانواده در بابل ، وکیل خانواده در بابل نقش مهم و اساسی را در دعاوی خانوادگی بر عهده دارد. در خیلی مواقع موکل به دلیل عدم تمایل یا داشتن درگیری روزمره امکان حضور در جلسات دادگاه را ندارد. اولین وظیفه وکیل خانواده در بابل حضور به موقع در این جلسات و بررسی فرایند پرونده موکلش است.
ارائه بهترین مشاوره‌های حقوقی، قضایی و خانوادگی به موکل و هر کدام از اعضای خانواده از دیگر وظایف مهم وکیل خانواده در بابل به حساب می‌‌آید. همچنین لازم به ذکر است وکیل خانواده در بابل با در دست داشتن مدارکی با عنوان نماینده خواهان اجازه شرکت در مزایدات مربوط به اخذ مهریه را نیز دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وظایف وکیل خانواده در بابل با شماره‌های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

 

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بابل

-عضو رسمی کانون وکلای دادگستری

-دارای سابقه قضایی و بیش از چندین سال سابقه در حوزه وکالت

-دانش پژوه دوره دکتری حقوق کیفری و جرمشناسی دانشگاه تهران و مدرس دانشگاه

-مدیر و وکیل حقوقی بانک ملی، سپه، تجارت و سامان-اخد و قبول پرونده در تمامی شهرهای استان مازندران

-پذیرش پرونده های دعاوی خانوادگی اعم از مطالبه مهریه، تمکین، حضانت فرزند، اجرت المثل و طلاق

-پذیرش پرونده های دعاوی حقوقی اعم از خلع ید، التزام به تنظیم سند و تصرف عدوانی

-پذیرش پرونده های دعاوی کیفری اعم از جعل، کلاهبرداری، فروش مال غیر، مواد مخدر و قتل-پذیرش پرونده های دعاوی امور اراضی و املاک و کمسیون ماده 100 شهرداری داوری بین دعاوی

-طرح دعاوی در دیوان عدالت اداری و دیوان عالی کشور

-تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی-مشاوره تلفنی و حضوری با تعیین وقت قبلی

-مشاوره آنلاین صرفا پس از ارسال درخواست و خلاصه موضوع از طریق واتساپ در همه ساعات- استفاده از استراتژی های قانونی و حقوقی خلاقانه

-دریافت حق الوکاله مطابق با میزان پیشرفت پرونده

 

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی و قضایی در عرصه وکالت و دانش پژوه دوره دکتری حقوق از دانشگاه تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از

:۱.وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید

۲. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی

۳. وکالت در دیوان عالی کشور

۴. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها

۵. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی

۶. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللیبرای اعطای وکالت به آقای سجاد موسوی، میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: ۰۹۱۱۹۱۰۴۹۶۶    شماره تماس دفتر وکالت:۰۱۱۴۴۴۲۰۷۶۲  آدرس ایمیل: 

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

مازندران
نشانی
بابل. چهارراه شهاب نیا. توحید۹. ساختمان آرین. طبقه۲. واحد ۷

موقعیت