محصولات ارگانیک اوریفلیم در نارمک تهران

موقعیت آگهی

تهران

اطلاعات تماس 09127007822
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۷-۳۰ ۱۴:۴۹:۱۲

ویژگی ها

تگ نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران، نمایندگی محصولات اوریفلیم در نارمک تهران، نمایندگی معتبر اوریفلیم در نارمک تهران، نمایندگی فروش اوریفلیم درنارمک تهران
تلفن همراه 09127007822
ساعت کاری #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با نمایندگی 09127007822

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1799
تعداد بازدید: 918
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۶-۰۴ ۱۵:۴۰:۰۰
در مجموعه ها: آرایشی

توضیحات آگهی

نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران ، اوریفلیم یکی از شرکت های بین المللی لوازم آرایش در دنیا می باشد . در سال 1967 توسط دو برادر تاسیس شد . هدف آن ها این می باشد که محصولات را بدون داشتن مغازه و روش نوین به وسیله ی افراد به فروش برسانند.


نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران :


نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران ، اوریفلیم از کمپانی های بین المللی لوازم آرایش در دنیا می باشد . این کمپانی در سال 1967 تاسیس شد . این محصولات در ابتدا بر روی یک میز تنیس داخل محل کار خود در کشور سوئد بسته بندی شد و در همان سوئد توسط دوستان و آشنایان به فروش رسید .از این راه توانستند کسب و کار محصولات اوریفلیم را رونق دهند . نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران را می توانید از ما بخواهید . برای برقراری ارتباط با نمایندگی در نارمک تهران می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمائید .


نمایندگی محصولات اوریفلیم در نارمک تهران :


نمایندگی محصولات اوریفلیم در نارمک تهران ، با استفاده از محصولات تقلبی سلامت پوست خود را از بین نبرید . می توانید با استفاده از محصولات اصل اوریفلیم طراوت و درخشندگی پوست خود را حفظ کنید . نمایندگی محصولات اوریفلیم در نارمک تهران با ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن در خدمت شما عزیزان می باشد . برای تماس با نمایندگی محصولات اوریفلیم در نارمک تهران می توانید به شماره های مندرج در آگهی رجوع کنید . برای تماس با نمایندگی محصولات اوریفلیم در نارمک تهران می توانید به شماره های موجود در آگهی مراجعه کنید .


نمایندگی معتبر اوریفلیم در نارمک تهران :


نمایندگی معتبر اوریفلیم در نارمک تهران ، محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم از استاندارد های بالایی برخوردار می باشد . و همینطور این محصولات  اصول اخلاقی را رعایت می نمایند . بیشتر این محصولات طبیعی بوده و از انواع میوه ها و گل ها و گیاهان تشکیل شده اند . از گارانتی مرغوب بودن محصولات برخوردار هستند . نمایندگی معتبر اوریفلیم در نارمک تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . برای تماس با نمایندگی معتبر اوریفلیم در نارمک تهران می توانید به شماره های موجود در آگهی مراجعه کنید .


نمایندگی فروش اوریفلیم در نارمک تهران :


نمایندگی فروش اوریفلیم در نارمک تهران ، یکی از ویژگی بسیار مهم و خوب اوریفلیم این است که دوست دار محیط زیست می باشد . زیرا تمامی محصولات اوریفلیم قابل بازیافت می باشند در تولید آن ها از PVC به کار برده نشده است . نمایندگی فروش اوریفلیم را از ما بخواهید . برای تماس با نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران می توانید به شماره های درج شده در آگهی رجوع کنید .


خرید محصولات اوریفلیم در نارمک تهران :


خرید محصولات اوریفلیم در نارمک تهران ، اوریفلیم بسیار دوستدار حیوانات نیز می باشد به همین دلیل به هیچ عنوان هیج یک از محصولاتش را بر روی حیوانات تست نمی کند . محصولات خود را بر روی افرادی که داوطلب هستند تست کرده و سپس برای آن محصول گارانتی مرغوبیت صادر می نماید . در تهیه محصوولات اوریفلیم به هیچ عنوان از مواد شیمیایی و نفتی به کار برده نمی شود . خرید محصولات اوریفلیم در نارمک تهران را از ما بخواهید .


فروش محصولات اوریفلیم در نارمک تهران :


فروش محصولات اوریفلیم در نارمک تهران ، در دنیای امروز اوریفلیم یکی از بزرگترین شرکت های در حال رشد در دنیا می باشد . شرکت اوریفلیم در 60 کشور بزرگ دنیا در حال فروش است و در بیشتر از 30 کشور بازار اصلی را به خود اختصاص داده شده است . اوریفلیم بیشتر از یک میلیارد یورو درآمد سالیانه را برخوردار است . دارای بیش از 6000 کارمند می باشد . فروش محصولات اوریفلیم در نارمک تهران را از ما بخواهید . برای تماس با فروش محصولات اوریفلیم در نارمک تهران می توانید به شماره های موجود در آگهی مراجعه کنید .


نمایندگی رسمی اوریفلیم در نارمک تهران :    


نمایندگی رسمی اوریفلیم در نارمک تهران ، اوریفلیم دارای بیش از 100 میلیون کاتالوگ به 35 زبان را دارا می باشد . اوریفلیم همچنان بیشتر از 61 کشوردنیا در حال فعالیت می باشد . از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است این می باشد که این شرکت جزو موسسین کودکان دنیا می باشد . نمایندگی رسمی اوریفلیم در نارمک تهران جزو بهترین ها است .


بزرگترین نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران :


بزرگترین نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران ، اوریفلیم دارای محصولاتی همانند : رژلب ، روغن آرگان ، روغن تی تری لاو ، خط چشم ماژیکی ، بالم نرم کننده ، بی بی کرم ، تونر و .... کلیه ی لوازم آرایشی را برخوردار است . بزرگترین نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران را از ما بخواهید . برای برقراری ارتباط با بزرگترین نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران می توانید به شماره های موجود در آگهی مراجعه کنید .


آدرس نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران :


آدرس نمایندگی اوریفلیم در نارمک تهران ، اوریفلیم در هر شهر و کشوری دارای نمایندگی می باشد . اگر به دنبال آدرس نمایندگی اوریفلیم در شرق تهران هستید می توانید به مشخصات موجود در آگهی مراجعه کنید . برای تماس با آدرس نمایندگی اوریفلیم می توانید به شماره های درج شده در آگهی مراجعه کنید .

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما