مشاور مالی در شهرک صنعتی عباس آباد

موقعیت آگهی

تهران
شهرک صنعتی عباس آباد ساختمان فن آوری طبقه اول واحد 112
مختصات جغرافیایی: (35.4411736, 51.8325691)
موقعیت نمایش داده برروی نقشه ممکن است کاملا دقیق نباشد
تلفن های تماس

ویژگی ها

تلفن همراه 09123932127
اینستاگرام اینستاگرام
ساعت کاری 9 تا 15
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با مشاور 09123932127

اطلاعات تماس 09123932127
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۲-۰۷ ۱۳:۲۵:۵۵

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1249
تعداد بازدید: 741
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۱۲-۱۰ ۱۳:۱۶:۰۰
در مجموعه ها: خدمات

توضیحات آگهی

اینجانب بهنوش شایسته دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی و دارای 16 سال سابقه فعالیت حسابداری و مدیریت مالی و مشاوره مالیاتی می باشم. با تیمی کاملا حرفه ای وبا تجربه به ارایه خدمات مالی و مالیاتی میپردازم تا بهترین کیفیت را با کمترین هزینه ارایه دهیم ،ما میتوانیم کلیه خدمات مالی و مالیاتی شامل موارد ذیل را ارایه می نماییم:
*انجام حسابداری شرکت های بازرگانی ، شرکت های پیمانکاری ، شرکت های تولیدی و صنعتی و فروشگاه ها
*نظارت بر واحد مالی جهت کنترل اسناد
*ساماندهی و به روز رسانی حسابهای معوق
*استقرار نماینده و حسابدار در سطوح مختلف بر حسب نیاز شرکت به صورت پاره وقت و تمام وقت و پروژه ای
*تهیه نرم افزار حسابداری و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی
*بستن حساب ها و تهیه صورت های مالی
*تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی – تحریر دفاتر قانونی
*ثبت نام،دریافت گواهینامه ارزش افزوده
* تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
*مشاوره مالیاتی در خصوص مالیات عملکرد شرکتها، مالیات تکلیفی، ارزش افزوده
*تنظیم گزارشات فصلی (خرید و فروش) ماده ۱۶۹ مکرر
* محاسبه بهای تمام شده
*شرکت در جلسات و هییت های مالیاتی
*تنظیم لوایح مالیاتی
*کاهش مالیات

یکی از اساسی ترین راه های دست یابی سازمان ها به اهداف مالی و برنامه های سودآور خود، الزام استفاده و به کارگیری مشاوران مالی می باشد. مشاوران مالی با کسب پیشینه کسب و کار شما مانند سوابق شغلی، سرمایه گذاری های فعلی، موجودی نقدینگی، ریسک ها و غیره، برای شرکت و یا سازمان مورد نظر برنامه ریزی می کنند. این افراد اگر از اعتبار کافی برخوردار نبوده و یا دارای مجوزهای لازم نباشند نباید از این افراد برای مشاوره کمک گرفت. بررسی سوابق و مدارک مشاوران مالی در انتخاب این افراد بسیار حائز اهمیت می باشد.


مشاور مالی در شهرک صنعتی عباس آباد


مشاور مالی در شهرک صنعتی عباس آباد ، از مشاوران مالی برای بهینه کردن روند کار مالی و حسابداری شرکت کمک گرفته می شود. این افراد بر اساس دانش و تجربه، شما را در رسیدن هر چه سریعتر به اهدافتان یاری می رسانند. این متخصصین شما را از خدمات مشاوره ای ممکن، مجوزهای رسمی شرکت ها، حداکثر سود، کاهش هزینه ها، کاهش ریسک مالی و غیره اگاه می سازند. مشاوران مالی با مدارک تحصیلی بالاتر و تجربه ای چندین ساله، خدمات مشاوره ای حرفه ای تری ارائه خواهند داد. پس در انتخاب مشاوره مالی توجه به مدرک تحصیلی، کسب اطلاعات از مشتریان قبلی وی، آگاهی ازعضویت در سازمان های معتبر، نحوه نظارت بر سرمایه گذاری ها، نوع استراتژی وی در امور مالی شرکت، لازم می باشد. برای ارتباط با مشاور مالی در شهرک صنعتی عباس آباد با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.


مشاور مالیاتی در شهرک صنعتی عباس آباد


مشاور مالیاتی در شهرک صنعتی عباس آباد ، در بحث گزارشات مالیاتی، مقررات پیچده، بخشنامه های متنوع، ابهام در قوانین و سایر موارد، تنظیم و گزارش آن را با مشکل مواجه کرده است به همین منظور لازم است فردی که در گزارش مالیاتی فعالیت دارد از مهارت و تخصص کافی برخوردار باشد. این دشواری سبب اتلاف وقت در سازمان ها می شود و در نهایت با دیرکرد ارسال گزارشات، موجب پرداخت مالیات های سنگین خواهد شد. از جمله خدمات مشاور مالیاتی، اجرای سیستم های مالی، خدمات حسابداری و حسابرسی، دادرسی مالیاتی، ارسال گزارشات مالیاتی در موعد مقرر به سازمان مربوطه می باشد. برای ارتباط با مشاور مالیاتی در شهرک صنعتی عباس آباد با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید.


مشاور مالی بهنوش شایسته


مشاور مالی بهنوش شایسته، یک مشاور مالی علاوه بر مشاوره دادن به سازمان ها و شرکت ها، به افراد حقیقی نیز خدمات مشاوره ای ارائه می دهد. مثلا فردی را در نظر بگیرید که قصد دارد ارزش دارایی های خود را در برابر تورم حفظ نماید، او لازم است بداند چه نوع سرمایه گذاری در چه زمینه ای باید انجام دهد، برای همین نیاز است از فردی متخصص در این زمینه کمک بگیرد. این کارشناسان بر اساس شخصیت مالی و میزان ریسک پذیری صاحب سرمایه، اهداف سرمایه گذاری، نحوه سرمایه گذاری را برای صاحب سرمایه بیان می نمایند. شما عزیزان می توانید برای ارتباط با مشاور مالی در شهرک صنعتی عباس آباد با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید.


خدمات مالی در شهرک صنعتی عباس آباد


خدمات مالی در شهرک صنعتی عباس آباد ، از جمله خدمات مالی در حیطه مالیاتی، تنظیم گزارشات مالیاتی حقوق و دستمزد پرسنل، تنظیم گزارشات فصلی و ارسال آن به سازمان امور مالیاتی، کسب گواهینامه ارزش افزوده، تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تحریر دفاتر قانونی مانند دفاتر کل و روزنامه، پیگیری پرونده های مالیاتی و غیره می باشد. از جمله خدمات مالی و حسابداری نیز، ساماندهی حساب های معوق، بستن حساب ها و ارائه صورت های مالی، ثبت اسناد و مدارک حسابداری، ارائه گزارش های مالی میان دوره ، کنترل واحد مالی و اسناد حسابداری، اجرای سیستم های اطلاعاتی، نظارت مداوم انواع حساب ها و غیره می باشد. برای کسب خدمات مالی در شهرک صنعتی عباس آباد با ما در تماس باشید.


رسیدگی به دفاتر در شهرک صنعتی عباس آباد


رسیدگی به دفاتر در شهرک صنعتی عباس آباد ، برای رسیدگی به دفاتر قانونی در موسسات و سازمان ها، مشاوران مالی در تهیه و تنطیم مدارکی مانند دفتر روزنامه دفتر کل، تراز آزمایشی قبل و بعد بستن حساب های موقت، ارائه اسناد حسابداری، صورت مغایرات بانکی، محاسبات استهلاک، گزارشات فصلی، مدارک بهای تمام شده و غیره اقدام می کنند. ما با سالها تجربه و انجام پروژه های متعدد مالی و حسابداری و کسب تجربه های لازم توانسته ایم رضایت صد در صدی مشتریان خود را براورده سازیم، رضایت و اعتماد مشتریان جز بالاترین اهداف و از افتخارات بزرگ ما به شمار می رود. چنانچه نیازمند کارشناس مجرب برای رسیدگی به دفاتر در شهرک صنعتی عباس آباد هستید می توانید با شماره های درج شده در این آگهی تماس بگیرید.


مشاوره مالیاتی در شهرک صنعتی عباس آباد


مشاوره مالیاتی در شهرک صنعتی عباس آباد ، مشاور مالی و مالیاتی باید در زمینه اطلاعات حقوقی، آگاهی لازم را داشته تا قادر باشد مطالبات شرکت را به صورت قاونی به انجام برساند. یکی دیگر از توانایی های مشاور مالی، داشتن روابط عمومی قوی برای انجام مذاکره با انواع مشتریان حقیقی و حقوقی باشد. کارشناسان مالی باید با توجه به نوع فعالیت شرکت و نیاز سازمان، بهترین شیوه های بازاریابی و تبلیغات را برای موسسه ارائه دهد. یکی از مهارت های الزامی مشاور مالی، برخورداری از توانایی های حسابداری، حسابرسی و مدیریتی می باشد. چنانچه قصد دارید شرکت راه اندازی کنید و نیازمند مشاوره مالی هستید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از راهنمایی های آنها بهره مند شوید. مشاوره مالیاتی در شهرک صنعتی عباس آباد آماده ارائه خدمات مالی و حسابداری به شما عزیزان در تمامی روزهای هفته می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما