Skip to main content

قالیشویی ارزان در تهران

آیا تا به حال برای شستشوی فرش ها به قالیشویی مراجعه کرده اید؟ ما در این آگهی راجع به قالیشویی ها صحبت خواهیم کرد و یک قالیشویی ارزان در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قالیشویی ها تا پایان آگهی همراه ما باشید.


قالیشویی ارزان در تهران :


قالیشویی ارزان در تهران ، این روزها با توجه به افزایش چشمگیر قیمت ها قالیشویی ارزان در تهران کمتر پیدا می شود. بیشتر قالیشویی هایی هم که فرش ها را با قیمت ارزان می شورند معمولا از مواد و محصولات شوینده ی خوبی استفاده نمی کنند و ممکن است با موادی که مورد استفاده قرار می دهند باعث آسیب به فرش ها شوند. ما در این آگهی قالیشویی ارزان در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد، این قالیشویی با تکنولوژی پیشرفته ای که دارد فرش های شما را با بهترین و باکیفیت ترین مواد شوینده می شوید و بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می دهد.


این قالیشویی با توجه به سابقه ی بسیار زیادی که در زمینه ی شستشوی فرش های دستبافت، ماشینی، موکت، پرده، تابلو فرش، مبلمان و... دارد می تواند خدمات مختلف را با حفظ سلامت وسایل به مشتریان عزیز عرضه نماید. ما با سابقه ی درخشان و پرسنل با تجریه ای که داریم می توانیم بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به افراد مختلف ارائه دهیم. برای برقراری ارتباط با قالیشویی ارزان در تهران با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و فرش ها، موکت ها و... را به قالیشویی منتقل می کنند.


ارزان ترین قالیشویی در تهران :


ارزان ترین قالیشویی در تهران ، یکی از دغدغه های اصلی خانم ها در زمان خانه تکانی پیدا کردن ارزان ترین قالیشویی در تهران می باشد که بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ها ارائه دهند. فرش ها یکی از مهم ترین لوازم منزل هستند و به همین دلیل خانم ها به زیبایی، سلامت و پاکیزگی آن ها بسیار اهمیت می دهند.


تا چند سال پیش مردم معمولا فرش های خود را در کوچه، پارکینگ یا پشت بام منزل خود می شستند، این کار با توجه به دردسرهای بسیار زیادی که داشت در بسیاری از مواقع نیز نتیجه ی دلخواه را ایجاد نمی کرد. اما امروزه بسیاری از افراد فرش ها، قالیچه، موکت و... را برای شستشو به قالیشویی می برند. قالیشویی ها با استفاده از مواد مختلف و امکانات گسترده ای که دارند فرش ها و لوازم را به بهترین شکل شستشو می دهند.


فرش ها انواع مختلفی دارند که شامل فرش پشمی، فرش نخی، فرش ابریشمی و... می باشد. هر یک از این فرش ها با توجه به ویژگی های مختلفی که دارند طرز شستشوی خاصی نیز دارند، عدم آشنایی با نحوه ی شستشو و استفاده از مواد شوینده مختلف ممکن است به بافت فرش آسیب برساند. پرسنل ارزان ترین قالیشویی در تهران با طرز شستشوی همه ی فرش ها آشنایی دارند و با توجه به نوع و مدل فرش از مناسب ترین مواد شوینده استفاده می کنند. افرادی که ساکن تهران هستند و به دنبال قالیشویی هستند می توانند از خدمات ارزان ترین قالیشویی در تهران استفاده کنند. شماره هایی که در این آگهی مشاهده می کنید متعلق به ارزان ترین قالیشویی در تهران می باشد.


قالیشویی خوب در تهران :


قالیشویی خوب در تهران ، همه ی کسانی که به دنبال قالیشویی خوب در تهران هستند می توانند این مطلب را مطالعه کرده و با نکاتی که در زمان انتخاب بهترین قالیشویی باید به آن توجه کنند آشنا شوند.
نکاتی برای انتخاب بهترین قالیشویی شامل : پیدا کردن بهترین قالیشویی با توجه به تجربه ی اطرافیان، انتخاب قالیشویی تمام اتوماتیک و مکانیزه (شستن فرش ها با دستگاه نسبت به شستشو با دست آسیب کمتری به فرش وارد می کند)، سعی کنید در زمان انتخاب قالیشویی توجه داشته باشید قالیشویی را انتخاب کنید که طبق برنامه فرش ها را تحویل گرفته و تحویل دهند، قالیشویی خوب در تهران باید پرسنلی جوان و باتجربه داشته باشد که آسیبی به فرش ها وارد نشود، قالیشویی خوب باید خدمات رفو و تعمیرات فرش را نیز به بهترین شکل انجام دهد (رفو و تعمیرات فرش باعث می شود نخ های فرش و ایرادات آن ها برطرف شوند و فرش ظاهری زیبا داشته باشد)، قالیشویی باید فرش ها و لوازم را به صورت رایگان از درب منزل تحویل گرفته وبه قالیشویی ببرد و پس از شستشو نیز سرویس باید کاملا رایگان باشد.


در ادامه به مراحل شستشوی فرش ها در قالیشویی اشاره خواهیم کرد :


در ابتداء فرش ها را به وسیله ی دستگاه های مختلف خاک گیری می کنند و پس از آن آب را از زیر فرش عبور می دهند (این کار باعث می شود نجاست و کثیفی فرش از بین برود.)، در مرحله ی بعد فرش را با استفاده از مواد شوینده مخصوص در مکان های مخصوص می شویند. (معمولا از پودر و شامپو برای شستشوی انواع فرش استفاده می شود.) پس از اینکه فرش با مواد ضدعفونی کننده و ضد حساسیت ضد عفونی شدند به وسیله ی دستگاه های اتوماتیک آبگیری و خشک می شوند. فرش های دستبافت پس از شستشو و خشک شدن باید پرداخت شوند. (پرداخت چیست ؟ پرداخت به معنای صاف کردن سطح فرش و پرزگیری آن می باشد.)


اگر تا به حال بهترین قالیشویی در تهران را پیدا نکرده اید پیشنهاد ما به شما قالیشویی خوب در تهران می باشد. این قالیشویی با رعایت همه ی پروتکل های بهداشتی و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد شوینده فرش ها و قالی ها را شستشو داده و در زمان مشخص شده به شما عزیران تحویل می دهند.


قیمت قالیشویی در تهران :


قیمت قالیشویی در تهران ، هزینه ی قالیشویی با توجه به عوامل مختلف متفاوت می باشد. چند نمونه از این عوامل شامل نوع فرش (فرش پشمی، فرش ابریشمی و...)، اندازه فرش (6، 9 و 12 متری)، مواد شوینده مورد استفاده، روش شستشو (دستی و ماشینی) و... متفاوت می باشد. بعضی از قالیشویی هایی که هزینه های کمی را برای شستشوی فرش دریافت می کنند فرش ها را با مواد بی کیفیت و روش های نامناسب شستشو می دهند و ممکن است نتیجه ی دلخواه شما حاصل نشود، اما قالیشویی ارزان در تهران بهترین قالیشویی با مناسب ترین قیمت قالیشویی در تهران می باشد که فرش ها و وسایل مختلف را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت شستشو می دهد.


توجه داشته باشید علاوه بر قیمت قالیشویی در تهران باید به کیفیت شستشو نیز توجه داشته باشید زیرا اگر شستشوی فرش به صورت استاندارد انجام نشود بافت فرش آسیب می بیند و شما مجبور می شوید پس از مدت کوتاهی فرش را تعویض کنید. برای ارتباط با قالیشویی و اطلاع از قیمت قالیشویی در تهران با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


شماره تلفن قالیشویی در تهران :


شماره تلفن قالیشویی در تهران ، معمولا همه ی ما ایرانیان در ایام نزدیک به عید نوروز خانه تکانی می کنیم و خانه را برای شروع سال جدید تمیز می کنیم. در روزهای پایانی سال تبلیغات بسیار گسترده ای را روی دیوار کوچه ها و خیابان مشاهده می کنیم که نمی توانیم به آن ها اعتماد کنیم. اگر به دنبال شماره تلفن قالیشویی در تهران هستید می توانید به پایین این آگهی مراجعه کرده و شماره تلفن قالیشویی در تهران را بردارید.

همانطور که گفته شد این قالیشویی، یکی از بهترین قالیشویی ها در تهران می باشد که فرش ها و قالی های شما را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت شستشو می دهد. شماره تماس و نشانی قالیشویی خوب در تهران در این آگهی درج شده است.


این روزها با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری از افراد به دنبال قالیشویی هایی هستند که همه ی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. پرسنل این قالیشویی با رعایت بهداشت و استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده فعالیت می کنند و فرش های شما عزیزان نیز در کاورهای تمیز قرار گرفته و ضدعفونی می شوند.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت