فروش تیرآهن در بازار تهران

موقعیت آگهی

تهران

اطلاعات تماس 09127702637
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۸-۱۰ ۰۸:۳۵:۲۹

ویژگی ها

تگ فروش تیرآهن در بازار تهران، قیمت تیرآهن در بازار آهن، پخش تیرآهن در بازار آهن، بورس تیرآهن در بازار آهن، فروش تیرآهن در جنوب تهران، فروش و پخش تیرآهن در جنوب تهران
تلفن همراه 09127702637
اینستاگرام #
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با فروشنده تیرآهن 09127702637

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1837
تعداد بازدید: 374
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۶-۱۴ ۰۸:۲۷:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

فروش تیرآهن در بازار آهن ، تیر آهن از مهم ترین پروفیل های به کار برده شده در سازه های ساختمانی و صنعتی می باشد . وظیفه ی اصلی تیرآهن ها تحمل نمودن تنش های به وجود آمده از نیروی برشی و لنگر خمشی است.


فروش تیرآهن در بازار آهن :


فروش تیرآهن در بازار آهن ، تیرآهن ها از کاربرد هایی به شکل ستون ، خرپا ، نعل درگاه ، تیر در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری برخوردار است. از مهم ترین کاربردهای تیر آهن در ساختمان ها اسکلت فلزی می باشد که به عنوان ستون قرار می گیرند. تولید تیرآهن ها از مراحل گوناگونی دارا است ، یکی از این روش های رایج و متداول در شکل دهی فلزات ، نورد گرم به این شکل می باشد که اول شمش فولادی از مدل شمشه با مقطع و طول مشخص به داخل کوره های حرارتی نورد می ریزند و بعد از این که به درجه حرارت مورد نیاز رسید و همینطور برای عبور از قفسه های  نورد اولیه می توان از مقطع آن کم و طول آن را زیاد می نمایند و در آخر با رد شدن از قفسه های نورد میانی و پایانی به تیرآهن تبدیل می گردند. فروش تیرآهن در بازار آهن با قیمت مناسب را از ما بخواهید. برای تماس با فروش تیرآهن در بازارآهن می توانید به شماره های موجود در آگهی رجوع کنید.


قیمت تیرآهن در بازارآهن :


قیمت تیرآهن در بازار آهن ، تیرآهن ها دارای انواع مختلفی هستند که شامل : تیرآهن IPE ( استاندارد در کشور اروپا و ایران ) ، تیرآهن INP ، تیرآهن TPB را دارا می باشند. تیرآهن IPE تیرآهنی استاندارد و معمولی در ایران می باشد ، این تیرآهن طبق استاندارد های اروپا تولید می گردد. ضخامت بال این تیرآهن به شکل ثابت است.
مدل تیرآهن INP ، این تیرآهن که ضخامت بال آن ها با فاصله گرفتن  از جان تیرآهن کم می شود. استاندارد کارخانه های روسیه و چین نیز می باشد. تیرآهن IPB ، تیرآهن H شکل است که تیرآهن هایی هستند که در آن ها طول بال ها به نسبت تیرآهن های IPE بیشتر می شود. برای اطلاع از قیمت تیرآهن در بازار آهن می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. قیمت تیرآهن در بازار آهن را از ما بخواهید.


پخش تیرآهن در بازار آهن :


پخش تیرآهن در بازار آهن، تیرآهن از مزایایی همانند :
بعد از تمام شدن ساخت قابلیت تقویت تیرها وجود دارد .
می توانید چند قطعه را به وسیله ی تیرآهن به یکدیگر وصل کنید.
قطعات آن به شکل پیش ساخته در کارخانه ها موجود هستند.
نصب و اجرای تیرآهن از سرعت بالایی برخوردار می باشد.
 تیرآهن در ارتفاع های زیاد کاربرد بسیار زیادی را برخوردار هستند.
پخش تیرآهن در بازار آهن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای تماس با پخش تیرآهن در بازار آهن می توانید به شماره های مندرج در آگهی مراجعه کنید.


بورس تیرآهن در بازار آهن :


بورس تیرآهن در بازار آهن، یک نوع دیگر از تیرآهن ها ، تیرآهن لانه زنبوری گفته می شود که جای آن ها را به شکل ذوزنقه برش داده اند. این حفره های توخالی در طول جان سبب شباهت آن به لانه های زنبوری گردیده است. دلیل برش تیرآهن به این شکل  به این خاطر است که تیرآهن ها از توانایی بیشتری در تحمل لنگر خمشی در مقابل تیرآهن نورد شده اولیه را دارا می باشد. با انجام دادن این راه ارتفاع تیرآهن بیشتر می شود. برای اطلاع از بورس تیرآهن در بازار آهن می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


فروش تیرآهن در جنوب تهران :


فروش تیرآهن در جنوب تهران ، از مزایای خوب تیرآهن های زنبوری می توان به وزن سبک تری که به نسبت دیگر تیرآهن ها برخوردار هستند اشاره نمود. از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه می باشند. همانطور که گفته شد تیرآهن های لونه زنبوری از حفره های خالی در جان تیر برخوردار هستند که این خود به گونه ای مزیت به حساب می آید. زیرا این حفره ها از فضای خوبی برای رد شدن لوله های برق هستند. فروش تیرآهن در جنوب تهران با قیمت مناسب را از ما بخواهید. برای برقراری ارتباط با فروش تیرآهن در جنوب تهران می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمائید.


فروش و پخش تیرآهن در جنوب تهران :


فروش و پخش تیرآهن در جنوب تهران ، تیرآهن ها جزو اساسی ترین پروفیل های ساختمانی هستند که در برخی مواقع در پروژه های صنعتی نیز کاربرد دارند. تیرآهن از فرآورده های مهم فلز آهن می باشد که دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند. اما خاص ترین کاربرد آن در ساختمان سازی به حساب می آید. فلز آهن از پر کاربرد ترین فلز موجود در پوسته ی کره ی زمین می باشند. فروش و پخش تیرآهن در جنوب تهران می تواند بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. برای تماس با فروش و پخش تیرآهن در جنوب تهران می توانید به شماره های مندرج در آگهی رجوع نمایید.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما