صنایع مفتولی مرکزی

موقعیت آگهی

بازار, تهران, تهران
مختصات جغرافیایی: (35.6727861, 51.4263323)
موقعیت نمایش داده برروی نقشه ممکن است کاملا دقیق نباشد

اطلاعات تماس 02133555005 تلفکس دفتر فروش
02133507566 دفتر فروش
09122338313 مدیریت
09124010500 مدیریت
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۸-۰۷-۱۵ ۱۲:۵۷:۱۷

ویژگی ها

تگ تولید و عرضه مفتول های گالوانیزه در مرکز شهر ، تولید و عرضه توری حصاری و فنس در بازار بزرگ ، تولید و عرضه تورهای صنعتی در محدوده بازار بزرگ ، تولید و عرضه تورهای ساختمانی در بازار
تلفن همراه 09124010500 مدیریت
اینستاگرام #
ساعت کاری 9:00 تا 22:00
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با تولید کننده 09124010500

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 373
تعداد بازدید: 1602
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۰۵-۲۰ ۱۲:۴۴:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

سیم ها با قرار گرفتن در معرض رطوبت ، آب نمک ، یا مواد شیمیایی خورنده یا سوزاننده میشوند ، برا محافظت از سیم ها و کابل ها عمل گالوانیزه شدن را روی آنها اننام میدهند که مفتول های گالوانیزه هم جزوی از این محصولات به شمار می آیند .برای آشنایی بیشتر و خرید مفتول های گالوانیزه با ما همراه باشید.

تولید و عرضه مفتول های گالوانیزه در مرکز شهر :

تولید و عرضه مفتول های گالوانیزه در مرکز شهر ، مفتول گالوانیزه یکی از سرشاخه ها در صنایع مفتولی محسوب می شود، که ماده اولیه بسیاری از تولیدات این صنعت است و به طور کلی، گالوانیزه فرایندی است که در آن مفتول سیاه به وسیله روی پوشش دهی می شود . تولید و عرضه مفتول های گالوانیزه در دو نوع مفتول گالوانیزه گرم و مفتول گالوانیزه سرد تولید می شود.

تولید و عرضه توری حصاری و فنس در بازار بزرگ :

تولید و عرضه توری حصاری و فنس در بازار بزرگ ، انواع توری حصاری و فنس در تمامی ابعاد استفاده می شود و از حصار برای حصار کشی مکان ها استفاده می شود تولید و عرضه مفتول های توری حصاری و فنس با استفاده از بهترین دستگاه های اتوماتیک در کمترین زمان و بالاترین کیفیت تولید می شود.

تولید و عرضه تورهای صنعتی در محدوده بازار بزرگ :

تولید و عرضه تورهای صنعتی در محدوده بازار بزرگ ، تورهای صنعتی می توانند زمینه مناسبی برای شناخت بازار برای صاحبان به شمار آید و فرصت بسیار خوبی برای معرفی و عرضه محصولات تولیدی و واحدهای صنعتی باشد. اصلی ترین نکته در تولید و عرضه تورهای صنعتی اهمیت تعامل و مشارکت بین واحدهای صنعتی است.

تولید و عرضه تورهای ساختمانی در بازار :

تولید و عرضه تورهای ساختمانی در بازار ، توری های ساختمانی که امروزه جایگزین گونی و کیسه در ساخت و ساز شده است تا، علاوه بر کاهش هزینه در بخش ساخت و ساز نیاز مهندسان را هم برآورده سازد. تولید و عرضه تورهای ساختمانی برای جلوگیری از، ریزش نخاله ها در ساختمان های در حال ساخت استفاده می شود .

تولید و عرضه تورهای پشه ای در بازار بزرگ :

تولید و عرضه تورهای پشه ای در بازار بزرگ ، تورهای پشه ای به، توری پشه ای نسوز هم معروف هستند که در برابر سرما و گرما مقاوم هستند، و برای مقابله در برابر حشرات استفاده می شود . قیمت تولید و عرضه تورهای پشه ای با توجه به نوع ساخت و ویژگی های آن تعیین شده است که تنوع های زیادی دارد.

تولید و عرضه تورهای مرغی در بازار :

تولید و عرضه تورهای مرغی در بازار ، توری مرغی ایرانی با کیفیت بالاتر نسبت به توری های مرغی خارجی بافته شده است و به دلیل مقاومت بالا یکی از بهترین گزینه ها برای حصارکشی می باشد. تولید و عرضه تورهای مرغی در دو نوع گالوانیزه ایرانی و خارجی است که، به صورت سنگین و سبک در بازار وجود دارد. از توری مرغی می توان برای پوشش سقف سالن های سوله، حصارکشی برای نگهداری دام، زیرسازی کاشی و گچ کاری و... استفاده کرد.

تولید و عرضه تورهای جوشی در بازار بزرگ :

تولید و عرضه تورهای جوشی در بازار بزرگ ، توری جوشی که به صورت مشبک مانند است که به آن، مش هم می گویند که در دو نوع، رولی و برگی در بازار وجود دارد. تولید و عرضه تورهای جوشی با توجه به نوع آن ها خرید و فروش می شود و می توان توری جوشی را به دو نوع گرم و سرد تقسیم بندی کرد که، نوع گرم آن مقاومت زیادی نسبت به زنگ زدگی دارد.

تولید و عرضه سیم خاردار مفتولی در مرکز شهر :

تولید و عرضه سیم خاردار مفتولی در مرکز شهر ، این محصول یکی از ابزارهای مهم برای حصار کشی های امنیتی است که، لبه های تیز و برنده دارد. تولید و عرضه سیم خاردار مفتولی در دو نوع خطی و حلقوی تولید می شود، که با توجه به این انواع و ضخامت خار و... قیمت های متفاوتی دارد.

تولید و عرضه انواع ورق پانچ در محدوده بازار بزرگ :

تولید و عرضه انواع ورق پانچ در محدوده بازار بزرگ ، ورق های پانچ شده ورق های فلزی هستند که توسط دستگاه های صنعتی بر روی آنها پانچ هایی با، قطرهای متفاوت و تعداد مختلف ایجاد می شود.تولید و عرضه انواع ورق پانچ به صورت کلی در سایز 2.1 متر تولید می شوند اما، بنا بر درخواست مشتری می توان آن ها را در ابعاد مختلف تولید کرد. ازانواع ورق های پانچ شده می توان ورق های روغنی، ورق های سیاه و ضد زنگ را اشاره کرد که، در کارهایی مثل ساخت انواع صندلی ها، ساخت دیواره های دستگیره راه پله و... استفاده کرد.

تولید و توزیع توری های ساختمانی در بازار بزرگ :

تولید و توزیع توری های ساختمانی در بازار بزرگ ، مرکز توزیع و فروش لوازم ساختمانی با توجه به نیازهای مختلف مشتری ها وجود دارد که کار، تولید و توزیع لوازم ساختمانی را به عهده دارند. تولید و توزیع توری های ساختمانی درب و پنجره انواعی دارد : توری های مخصوص پنجره ها ی یو پی وی سی ، توری رولینگ،

تولید و عرضه سیم خاردار خطی در بازار :

تولید و عرضه سیم خاردار خطی در بازار ، در این نوع سیم خاردارخطی، خارها با فاصله نزدیک قرار گرفته اند که باعث استحکام بیشتر در، زمینه پوشش دهی شده و کیفیت آن را افزایش می دهد. تولید و عرضه سیم خاردار خطی از دو رشته مفتول گالوانیزه گرم تولید می شود به طوری که، یکی از مفتول ها ساده و دیگری خار دار می باشد.

فروش انواع توری حصاری در مرکز شهر :

فروش انواع توری حصاری در مرکز شهر، قیمت توری حصاری بر اساس مشخصات فنی آن تعیین می شود و، در صنعت کشاورزی، مراکز عمومی، ساخت قفس حیوانات، در مراکز صنعتی و نظامی، کارگاه های ساختمانی و زمین های بازی استفاده می شود. فروش انواع توری حصاری به سه جنس : مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه گرم، مفتول گالوانیزه گرم با روکشpvc انجام می گیرد.

عرضه انواع مفتول گالوانیزه در بازار بزرگ :

عرضه انواع مفتول گالوانیزه در بازار بزرگ ، برای خرید انواع مفتول گالوانیزه باید به ضخامت مفتول توجه داشت و متناسب با نیاز خود را تعیین کنیم وعرضه انواع مفتول گالوانیزه به دو نوع مفتول گرم و مفتول سرد تقسیم می شود.
مفتول گالوانیزه گرم : فولاد را به روش شناور کردن در فلز روی ذوب می کنند که، دارای روکش فلز روی هستند و مقاومت بیشتری در برابررطوبت دارند.
مفتول گالوانیزه سرد : فولاد بدون اکسید را با روش الکترولیز ، فلز روی را روی سطح مفتول می پوشانند و ضخامت فلز روی پوشش داده شده کم می باشد و در برابر رطوبت مقاومت زیادی ندارد.

تولید کننده توری در بازار :

تولید کننده توری در بازار ، موجب اعتبار و اصلت خدمات می شود که، معتبر ترین شرکت ها ماهر ترین متخصصین را برای قرارداد ارائه میدهند. پس مطمن باشید خدمات شما با کیفیت بالا و اصولی و درست مورد استفاده شما قرار می گیرد، تولید کننده توری از سقوط سنگ،توربین ها، مناطق نظامی محافظت میکند.

تولید کننده فنس در محدوده بازار بزرگ :

تولید کننده فنس در محدوده بازار بزرگ ، قادر به تولید انواع فنس هستند که، از انواع فنس جهت پروژه های حصار کشی مزارع، استخرها و باغ ها استفاده می شود. تولید کننده فنس در زمینه تولید به انواع فنس حصاری، توری مرغی،سیم خاردار خطی و... تقسم می شود و با کیفیت یک محافظ دارای مقاومت طولانی نصب می شود.

آما توربندی صنعتی و ساختمانی در مرکز شهر :

آما توربندی صنعتی و ساختمانی در مرکز شهر ، یک سیم آماتوربندی صنعتی و ساختمانی در برابر کشش باید از نرمی مطلوبی برخوردار باشد تا بتواند، در عین تامین مناسب پایداری اعضا، قبل از بتن ریزی از قدرت مانور مناسبی در بستن میلگردها برخوردار باشد.

ساخت 3D پانل در بازاربزرگ :

ساخت 3D پانل در بازار بزرگ ، در صنعت ساختمان به جای دیوار ساختمان از پانل3D استفاده می شود که تحت کنترل کیفیت دقیق ونظارت اصولی تولید و نصب می شود. ساخت 3D پانل از یک لایه عایق پلی استایرن نسور منبسطEPS بین دو صفحه مشبک مفتولی که به صورت جوش دادن به هم متصل شده است ساخته شده است.

نصب و اجراء پروژه های ساختمانی در بازار :

نصب و اجراء پروژه های ساختمانی در بازار ، برای نصب و اجراء پروژه های ساختمانی ابتدا بنای موجود را تخریب می کنیم و انجام همزمان گود برداری و پایداری سازی و پیاده سازی و اجرای میلگرد و بتن، بعد هم تیغه چینی دیوارها را انجام می دهیم و بعد از مشخص کردن تراز تمام شده کف طبقات اجرای اسکلت آسانسور و تاسیسات گاز و برقی و مکانیکی، آتش نشانی آن را انجام می دهیم. نصب قاب های پنجره و درها، اجرای نما و کف سازی طبقات و بام و اجرای نازک کاری دیوارها را انجام می دهیم و در مراحل آخر ،کاشی ها و سرامیک ها، سفید کاری و رنگ و نصب وسایل را انجام می دهیم.

صنایع مفتولی مرکزی
بزرگ ترین مرکز و عرضه توری حصاری و فنس با بیش از ۴۰ سال سابقه در صنعت تولید می باشد

عمده فعالیت های این صنایع مفتولی به شرح زیر می باشد.

* تولید و عرضه توری های صنعتی و ساختمانی، توری جوشی ، توری پشه ای، توری مرغی، توری فولادی، توری پرسی

* توری حصاری از سایز 2 تا 4.75میلیمتر شبکه(چشمه) 5 الی 8 سانتیمتر و تا ارتفاع ۴ متر

* تولید و عرضه مفتول های گالوانیزه و روکش pvc از سایز 1.5 الی 5 میلیمتر

* تولید و عرضه گابیون سدبندی ( سیل برگردان ) جهت سدسازی آبخیزداری و جلوگیری از ریزش کوه

* تولید و عرضه سیم خاردار حفاظتی و امنیتی خطی و حلقوی عرض 60 و 90 از بهترین  گالوانیزه گرم درجه یک و ضد برش در سیم خاردارهای حلقوی

* تولید و عرضه انواع مفتول 1.5 آرماتوربندی و 2.5قالب بندی و 3 و 4 پخته

* تولید و عرضه انواع 3D پانل برای استفاده جهت دیوار پیش ساخته در همه ابعاد طبق سفارش

* تولید و عرضه انواع ورق پانچ استیل ، آهن ، گالوانیزه از سایز 1 تا 5 میلیمتر با سوراخهای گرد، ستاره ای،کشویی،ورساچ،مربع و . . .

* تولید و عرضه انواع مفتول های آهن و مسوار به صورت شاخه و کلاف
* تولید و عرضه گریتینگ تسمه در تسمه،تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد در ابعاد و سایز طبق سفارش

* تولید و عرضه توری فولادی در ابعاد مختلف جهت مصارف معادن و سرند سنگ شکن

* تولید توری پرسی2_4_3 و 5سانت در ابعاد مختلف و 1*2 متر

* توری لوزی(پرسی) گالوانیزه، آهن،آلومینیوم،استیل در سایزهای مختلف

* تولید و عرضه توری جوش ( mesh ) ساده و آجدار

* مفتول های گالوانیزه گرم درجه یک
انواع توری بافی  از سایز 2 تا 4.75

* تولید انواع نوارهای نقاله  در همه ابعاد

* پخش انواع پشم شیشه 2"و 1" اینچ و پشم سنگ نسوز صنعتی

* انواع رابیتس 13ستون_11ستون_9ستون

* فروش انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی

شایان ذکر است این واحد آماده عقد قرارداد با تمامی پروژه ها و کارخانه های خصوصی و نیمه خصوصی، دولتی و همچنین کلیه پیمانکاران محترم می باشد.

صنایع مفتولی مرکزی 

بزرگ ترین مرکز تولید و عرضه توری حصاری و فنس می باشد
عمده فعالیت های صنایع مفتولی به شرح زیر می باشد.

تولید و عرضه توری های صنعتی و ساختمانی، توری جوشی ،توری پشه ای، توری مرغی، توری فولادی، توری پرسی

توری حصاری از سایز 2 تا 4.75میلیمتر شبکه(چشمه) 5 الی 8 سانتیمتر

تولید و عرضه مفتول های گالوانیزه و روکش pvc از سایز 1.5 الی 5 میلیمتر

تولید و عرضه گابیون سدبندی ( سیل برگردان ) جهت سدسازی آبخیزداری و جلوگیری از ریزش کوه

تولید و عرضه سیم خاردار خطی و حلقوی عرض 60 و 90 از بهترین گالوانیزه گرم درجه یک

تولید و عرضه انواع مفتول 1.5 آرماتوربندی و 2.5 و 3 و 4 پخته

تولید و عرضه انواع 3D پانل برای استفاده جهت دیوار پیش ساخته

تولید و عرضه انواع ورق پانچ از سایز 1 تا 5 میلیمتر با سوراخهای گرد، ستاره ای،کشویی،ورساچ،مربع و . . .

تولید و عرضه انواع مفتول های آهن و مسوار به صورت شاخه و کلاف

تولید و عرضه گرتینگ تسمه در تسمه
تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد

تولید و عرضه توری فولادی در ابعاد مختلف جهت مصارف معادن و سرند

تولید توری پرسی2_4_3 و 5سانت در ابعاد مختلف و 1*2 متر

توری لوزی(پرسی) گالوانیزه، آهن،آلومینیوم،استیل در سایزهای مختلف

تولید و عرضه توری صنعتی استیل 304

تولید و عرضه توری جوش ( mesh ) ساده و آجدار

مفتول های گالوانیزه گرم درجه یک
انواع توری بافی از سایز 2 تا 4.75

تولید انواع نوارهای نقاله در همه ابعاد

پخش انواع پشم شیشه 2"و 1" رنوار پشم سنگ نسوز صنعتی

انواع رابیتس 13ستون_11ستون_9ستون گالوانیزه

ورق پانچ در سایزهای مختلف آهن و گالوانیزه و استیل و آلومینیوم

فروش انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی

شایان ذکر است این واحد آماده عقد قرارداد با تمامی پروژه ها و کارخانه های خصوصی و نیمه خصوصی، دولتی و همچنین کلیه پیمانکاران محترم می باشد.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما