صافکاری و نقاشی در سعادت آباد | علی محمدی صافکاری نقاشی PDR در سعادت آباد

موقعیت آگهی

تهران
مختصات جغرافیایی: (35.6675383, 51.3315167)
موقعیت نمایش داده برروی نقشه ممکن است کاملا دقیق نباشد

اطلاعات تماس 09121330079
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۴۰۰-۰۲-۱۳ ۱۱:۴۹:۳۲

ویژگی ها

تگ صافکاری و نقاشی در سعادت آباد، بهترین صافکاری در سعادت آباد، صافکاری خوب در سعادت آباد، صافکاری نقاشی PDR در سعادت آباد، صافکاری و نقاشی حرفه ای در سعادت آباد
تلفن همراه 09121330079
اینستاگرام ---
ساعت کاری ---
تلگرام ---
واتس آپ ---
تماس با آگهی دهنده تماس با تعمیرگاه 09121330079

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 3565
تعداد بازدید: 871
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۱۲-۱۷ ۱۱:۴۶:۰۰
در مجموعه ها: تعمیرگاه

توضیحات آگهی

اگر در محدوده سعادت آباد زندگی می کنید و در این محدوده به دنبال صافکاری و نقاشی ماشین هستید می توانید به صافکاری و نقاشی در سعادت آباد تهران مراجعه نمایید.


صافکاری و نقاشی در سعادت آباد


صافکاری و نقاشی در سعادت آباد ، توسط صافکار حرفه ای و متخصص انجام می شود. استاد کار حرفه ای می تواند خسارات وارد شده را به خوبی بررسی کرده و سپس صافکاری خودرو را به صورت بی رنگ یا با رنگ روی بدنه خودرو انجام دهد. برای اینکه بتوان خسارت به وجود آمده یا قر شدگی های روی بدنه ماشین را برطرف کرد، می توان از عملیات صافکاری بی رنگ استفاده کرد. صافکار حرفه ای می تواند بخش هایی از خودرو را که دچار پارگی شده اند را به خوبی صاف کند. اگر بخشی از بدنه خودرو دچار مشکل پارگی شود، صافکار می تواند پس از بررسی کردن لایه های بدنه خودرو نسبت به انجام عملیاتی مانند لیسه گیری و بتونه کاری اقدام کند.

در بدنه خودرو چند لایه وجود دارد. در صورتی که تمامی لایه های خودرو دچار خراش یا پارگی شده باشند، به طوری که فلز آنها قابل دیدن باشد، صافکار از عملیات بتونه کاری برای ترمیم خودرو استفاده می کند و از این طریق برای زیرسازی آن قسمتی که لازم است نقاشی شود یک سطح صاف به وجود می‌آورد. برای انجام عملیات لیسه گیری و خراش ها و شیارهای که بر روی خودرو به وجود آمده اند، باید از صافکار حرفه ‌ای کمک گرفت. صافکار با کمک رنگ خشک شیارها و خراش ها را پر کرده و در مرحله بعدی با کمک انجام عملیات لیسه کاری سطح یکدستی را درست می کند.


بهترین صافکاری در سعادت آباد


بهترین صافکاری در سعادت آباد ، با استفاده از دستگاه های خاص و جدید تشخیص رنگ خودرو را انجام می دهد. با کمک این دستگاه خواص ترکیب رنگ لازم برای برطرف کردن سطوح ناهموار انجام می شود. این کار به گونه ای صورت می گیرد تا هیچ گونه تغییر رنگی در قسمت های نقاشی شده خودرو مشخص نباشد.
بهترین صافکاری در سعادت آباد، از طریق برطرف کردن ناهمواری هایی که بر روی سطح خودرو به وجود آمده است، کمک می‌کند تا خودرو مانند روز اول آن شود. برای این کار از ابزار آلات خاص و ویژه استفاده می‌ کنند و با در نظر گرفتن ناهمواری که در سطح ماشین به وجود آمده است، از صافکاری به با رنگ و یا بدون رنگ استفاده می شود. مراکز تخصصی در زمینه صافکاری و نقاشی خودرو این کار را به گونه ای انجام می دهند تا کلیه آسیب هایی که روی سطح خود را به وجود آمده است و همچنین آسیب های عمقی آن به خوبی ترمیم شوند.

در بهترین صافکاری در سعادت آباد، نقاشی خودرو با کیفیت بسیار عالی انجام می شود. با کمک تجهیزات پیشرفته و به روز این کار با دقت بالایی صورت گرفته و مشتریان از نتیجه کار رضایت لازم را دارند. تیم تخصصی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند با سابقه ی بالایی که دارند می توانند تمامی مشکلات مربوط به خودرو را به خوبی برطرف کنند.

صافکاری خوب در سعادت آباد

صافکاری خوب در سعادت آباد ، دارای ویژگی های مختلفی می باشد. این صافکاری تا جایی که امکان دارد، عملیات ترمیم خودرو را بدون رنگ انجام خواهد داد. پس از این طریق مالک خودرو از بابت افت قیمت خودروی خود خسارت کمتری را متحمل خواهد شد. همچنین صافکاری خوب در سعادت آباد به گونه ای انجام می شود تا قطعه ای از خودرو تعویض نشود و بتوان با صافکاری و نقاشی مشکل به وجود آمده را برطرف کرد. این صافکاری قسمت هایی از خودرو که صاف شده‌اند را با ضخامت بتونه بسیار نازک صافکاری می کند تا با گذشت زمان و با تابش خورشید این بتونه دچار ترک خوردگی نشود. در پایان قسمت هایی از خودرو که رنگ شده است، مانند دیگر قسمت های خودرو خواهند بود، به طوری که نمی توان میان قسمت سالم خود را با قسمتی که آن را رنگ کرده اند، مرز مشخصی پیدا کرد. یکی دیگر از ویژگی هایی که صافکاری خوب در سعادت آباد دارد، قیمت مناسب آن می باشد. به طوری که در ابتدای کار تمامی هزینه ها مطرح می شوند. همچنین ترمیم و صافکاری خودرو در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.

صافکاری نقاشی PDR در سعادت آباد


صافکاری نقاشی PDR در سعادت آباد ، میله ی PDR یکی از مهم ترین ابزار تخصصی در صافکاری می باشد که به وسیله ی آن می توان فرورفتگی های ایجاد شده روی سطح و بدنه ی خودرو را برطرف کرد. برای برطرف کردن فرورفتگی های علاوه بر میله ی PDR از چکش نیز استفاده می شود. این میله برای صافکاری هایی که بدون رنگ انجام می شود کاربرد دارد و فقط برای ترمیم فرورفتگی ها استفاده می شود.
سر این میله ها زاویه دار می باشد و به صافکار کمک می کند با تغییر زاویه دست بتواند فرورفتگی های ایجاد شده را برطرف کند. اگر تصادف یا به هر دلیل خودروی شما آسیب دیده است و می خواهید بدون رنگ آن را تعیمر کنید می توانید به صافکاری نقاشی PDR در سعادت آباد مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در آگهی که متعلق به صافکاری نقاشی PDR در سعادت آباد می باشد تماس بگیرید.

صافکاری و نقاشی حرفه ای در سعادت آباد


صافکاری و نقاشی حرفه ای در سعادت آباد ، در زمینه برطرف کردن مشکل خودرو، خدمات بسیار خوبی به مشتریان ارائه می دهد. خدمات قابل ارائه در این صافکاری با دقت و کیفیت بالا خواهند بود و مشتریان می توانند در کمترین زمان ممکن و با قیمت بسیار مناسبی خدمات مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو را دریافت کنند. در این مجموعه مشکل خودروهای تصادفی به خوبی برطرف می ‌شود.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما