خرید ضایعات در چیتگر

موقعیت آگهی

تهران

اطلاعات تماس 09120159456
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۹-۲۰ ۱۲:۲۵:۵۳

ویژگی ها

تگ خرید ضایعات در چیتگر، خریدار ضایعات در چیتگر، خریدار ضایعات آهن در چیتگر، خرید ضایعات آهن در چیتگر، خرید ضایعات پلاستیک در چیتگر، خریدار ضایعات مس در چیتگر
تلفن همراه 09120159456
اینستاگرام #
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با خریدار 09120159456

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2217
تعداد بازدید: 458
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۷-۲۳ ۱۲:۲۳:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

خرید ضایعات در چیتگر ، امروزه بسیاری از ما با شغل خرید ضایعات آشنایی داریم. اگر تمایل دارید راجع به این شغل اطلاعات کسب کنید، می توانید تا پایان مقاله همراه ما باشید.


خرید ضایعات در چیتگر:


خرید ضایعات در چیتگر، امروزه تعداد افرادی که با خرید ضایعات آشنایی نداشته باشند بسیار کم می باشد. ضایعات چیست؟ ضایعات به همه ی لوازمی گفته می شود که یکبار استفاده شده اند یا طی اتفاقات مختلف خراب شده اند و دیگر قابل استفاده نیستند. همه ی این لوازم طی مراحل مختلفی که در ادامه گفته می شوند جمع آوری شده و بازیافت می شوند. اگر قصد فروش ضایعات را دارید می توانید به خرید ضایعات در چیتگر مراجعه کنید. شماره ها و اطلاعاتی که در این آگهی مشاهده می کنید متعلق به خرید ضایعات در چیتگر می باشد.


خریدار ضایعات در چیتگر:


خریدار ضایعات در چیتگر، همه ی ما تا به حال ماشین های خرید ضایعات را در کوچه و خیابان ها دیده ایم. این افراد ضایعات مختلفی مثل ضایعات آهن، ضایعات پلاستیک، ضایعات مس و... را از درب منازل، کارگاه ها و صنایع مختلف جمع آوری کرده و به انبارهای سر باز منتقل می کنند. این ضایعات در انبارها توسط کارگران جداسازی می شوند. پس از جداسازی ضایعات توسط کارگران، یکبار دیگر این ضایعات توسط آهنرباهای برزگ مخصوص تفکیک فلزات از غیر فلزات جداسازی می شوند. بعد از تفکیک فلزات و غیر فلزات به صورت جداگانه به کارخانه های بازیافت ضایعات منتقل می شوند. ضایعات جمع آوری شده در کارخانه با نوارهایی به نام نقاله وارد دستگاه ریزاننده می شوند. دستگاه ریزاننده ضایعات را ریز می کند. ریز کردن ضایعات در کاهش زمان ذوب فلزات تاثیر بسیار زیادی دارد. پس از ریز کردن ضایعات آهن به وسیله ی آهن رباهای مغناطیسی از دیگر فلزات جدا می شوند.  در مرحله ی بعد فلزات ریز شده به کارخانه ها و کارگاه های مختلف فرستاده می شوند. اگر قصد فروش ضایعات آهنی، مسی، پلاستیکی و... را دارید می توانید به خریدار ضایعات در چیتگر مراجعه کنید. شماره های موجود در آگهی متعلق به خریدار ضایعات در چیتگر می باشد.


خریدار ضایعات آهن در چیتگر:


خریدار ضایعات آهن در چیتگر، یکی از انواع ضایعات، ضایعات آهن می باشد. به طور کلی آهن یا هر وسیله ای که قابل بازیافت و بازگردانی به چرخه ی مصرف می باشد ضایعات نامیده شده و بازیافت می شوند. ضایعات آهن به صورت انبوه در صنایع مختلفی مثل خودروسازی، صنایع ساختمانی، صنعت ساخت و ساز و... تولید می شوند. همه ی ضایعات آهن قابل بازیافت هستند و مجددا برای ساخت وسایل مختلف قابل استفاده قرار می گیرند به همین دلیل صرفه ی اقتصادی دارند و از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار می باشند. علاوه بر منافع اقتصادی بازیافت آهن آلات به حفظ محیط زیست نیز کمک بسیار زیادی می کند. ضایعات آهن انواع مختلفی دارد که در ادامه به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد. انواع ضایعات آهن: ورق های روغنی، آهن سوپر ویژه، آهن درجه یک، آهن درجه دو، آهن درجه سه، آهن سنگین شماره یک و دو، آهن سبک یک و دو، بدنه خودروها، آهن گالوانیزه و... . اگر قصد فروش هر یک از ضایعات نام برده شده را دارید می توانید به خریدار ضایعات آهن در چیتگر مراجعه کنید. شماره های مندرج در آگهی متعلق به خریدار ضایعات آهن در چیتگر می باشد.


خرید ضایعات آهن در چیتگر:


خرید ضایعات آهن در چیتگر، همانطور که گفته شد بازیافت آهن فواید بسیار زیادی دارد. در این قسمت از آگهی به بیان فواید مختلف بازیافت ضایعات آهن می پردازیم: 70 درصد صرفه جویی در انرژی، 90 درصد صرفه جویی در مواد خام، 86 درصد کاهش آلودگی هوا، 40 درصد صرفه جویی در آب، 97 درصد صرفه جویی در منابع مختلف، صرفه جویی در مصرف آهن، صرفه جویی در مصرف زغال سنگ، صرفه جویی در مصرف فولاد، صرفه جویی در مصرف سنگ آهک و... . زمانی که ضایعات آهنی را بازیافت می کنیم و از آنها دوباره استفاده می کنیم، این کار در ذخیره ی معادن تاثیر بسزایی دارد. فلزات بعد از چندبار استفاده نیز خواص فیزیکی خود را از دست نمی دهند و می توان به وسیله ی آنها محصولات و ابزار باکیفیت تولید کرد. اگر جزء دوستداران محیط زیست هستید می توانید با مراجعه به مرکز خرید ضایعات آهن در چیتگر ضایعات خود را فروخته و با بازیافت آنها به محیط زیست کمک کنید. شماره های مندرج در این آگهی متعلق به خرید ضایعات آهن در چیتگر می باشد.


خرید ضایعات پلاستیک در چیتگر:


خرید ضایعات پلاستیک در چیتگر، امروزه استفاده از وسایل پلاستیکی بسیار گسترده شده است. تقریبا 56 درصد از همه ی مواد پلیمیری صنعتی را پلاستیک ها تشکیل می دهند. پلاستیک برگرفته از کلمه ای یونایی به معنی شکل پذیر می باشد. پلاستیک ها به واسطه ی ویژگی های خوبی که دارند در صنایع مختلف بسیار رایج می باشند. انواع ضایعات پلاستیکی شامل 40 درصد پلی اتیلن سنگین، 27 درصد پلی اتیلن سبک، 4 درصد پلی پروپیلن، 10 درصد پلی وینیل کلراید، 8 درصد پلی استایرن و 6.5 درصد پلی اتیلن ترفتالات می باشد. بازیافت ضایعات پلاستیکی مراحل مختلفی دارد. مراحل بازیافت پلاستیک: 1- بازیافت مکانیکی، 2- بازیافت شیمیایی، 3- بازیافت انرژی  
بازیافت پلاستیک نیز مانند بازیافت آهن فواید بسیار زیادی دارد. اگر تمایل دارید راجع به فواید بازیافت پلاستیک اطلاعات کسب کنید می توانید تا پایان آگهی خرید ضایعات پلاستیک در چیتگر همراه ما باشید. فواید بازیافت پلاستیک: کاهش مصرف نفت، کاهش ضایعات پلاستیک در محیط زیست، صرفه اقتصادی، کاهش میزان کربن دی اکسید، کاهش میزان گازهای گلخانه ای، کاهش مکان های دفن زباله می باشد. اگر قصد فروش ضایعات پلاستیکی را دارید می توانید به خرید ضایعات پلاستیکی در چیتگر مراجعه کنید.


خریدار ضایعات مس در چیتگر:


خریدار ضایعات مس در چیتگر، بعد از فولاد فلز مس یکی از پرمصرف ترین آهن آلات می باشد. فلز مس یکی از فلزات با ارزش است که در صنایع و مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده مجدد از ضایعات مس می تواند کمک بسیار زیادی به چرخه ی اقتصادی کشور کند. هر یک از شما عزیزان که قصد فروش ضایعات مختلف از جمله: مس، پلاستیک، آهن و... را دارید می توانید با مراجعه به خریدار ضایعات مس در چیتگر ضایعات خود را به فروش برسانید. همه ی اطلاعات موجود در این آگهی متعلق به خریدار ضایعات مس در چیتگر می باشد.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما