خرید ضایعات در فداییان اسلام

موقعیت آگهی

تهران

اطلاعات تماس
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۶-۳۰ ۰۹:۵۷:۳۲

ویژگی ها

تگ خرید ضایعات در فداییان اسلام، خرید ضایعات آهن در فداییان اسلام، خرید ضایعات پلاستیک در فدائیان اسلام، خریدار ضایعات مس در فداییان اسلام، خریدار ضایعات برنج در فداییان اسلام
تلفن همراه ---
اینستاگرام #
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با خریدار 09905451755

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1692
تعداد بازدید: 765
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۵-۰۴ ۰۹:۵۴:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

آیا می دانید ضایعات چیست؟ به هر محصولی که سالم نیست اما خرید و فروش می شود ضایعات می گویند. همه ی وسایل فلزی، وسایل منزل و لوازمی که قابل بازیافت هستند جزء ضایعات محسوب می شوند.


خرید ضایعات در فداییان اسلام:


خرید ضایعات در فداییان اسلام ، ضایعات به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.
1- محصولات فلزی: به هر محصول فلزی که استفاده شده و دیگر کاربرد ندارد ضایعات فلزی می گویند. این ضایعات شامل انواع فلزها مثل: سرب، استیل، مس، آهن و...می شوند. ضایعات فلزی به صورت خام و یا اجسام فلزی خریداری می شوند. هر کدام از فلزها قیمت متفاوتی دارند و به صورت کیلویی اندازه گیری می شوند.
2- محصولات غیر فلزی: ضایعات غیر فلزی همه ی اجسامی هستند که از جنسی به غیر از آهن ساخته شده اند. لوازم پلاستیکی، پلیمری، لاستیکی، شیشه ای، کاغذ و کارتن، چوب و تخته، پارچه و چرم، سنگ، آجر و... جزء ضایعات غیرفلزی هستند.
3- محصولات الکترونیک و الکتریکی: به همه ی محصولاتی که با برق کار می کنند محصولات الکترونیک می گویند. حتی وسایلی مثل کابل، سیم و باتری نیز جزء محصولات الکترونیک هستند. لوازمی مثل: موبایل، تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، لوازم جانبی رایانه، قطعات صنعتی، وسایل برقی منزل و دستگاه های از کار افتاده جزء محصولات الکترونیک و الکتریکی هستند.
4- محصولات فلزی و غیر فلزی: این محصولات جزء محصولاتی هستند که بازیافت نمی شوند و در جایی دیگر استفاده می شوند. برای مثال ریل های راه آهن یا میلگردها بازیافت نمی شوند و به همان شکل قبلی در محل دیگری استفاده می شوند.
شما نیز می توانید تمامی لوازمی که از آن ها استفاده نمی کنید را به خرید ضایعات در فداییان اسلام بفروشید.


خرید ضایعات آهن در فداییان اسلام:


خرید ضایعات آهن در فداییان اسلام ، همه ی ضایعات مخصوصا ضایعات آهن که قابل بازیافت هستند و می توان دوباره از آن ها استفاده کرد بسیار ارزشمند می باشند. در صنایع خودروسازی، صنایع ساختمانی و صنایع ساخت و سازی ضایعات آهن به صورت انبوه تولید می شوند. بازیافت ضایعات آهن علاوه بر صرفه اقتصادی بالایی که دارد در حفظ محیط زیست هم موثر است. ضایعات آهن انواع مختلفی دارند. چند نمونه از ضایعات آهن:
1- ورق های روغنی
2- آهن سوپر ویژه
3- آهن درجه یک و دو
4- ضایعات آهن درجه 3
5- ضایعات آهن سنگین یک و دو
6- ضایعات آهن سبک یک و دو
7- ضایعات پرسی بدنه و خودرو
8- ضایعات آهن گالوانیزه
و غیره جزء ضایعات آهن هستند.
اگر در محدوده فدائیان اسلام هستید می توانید ضایعات خود را برای فروش به خرید ضایعات آهن در فدائیان اسلام ببرید.


خرید ضایعات پلاستیک در فدائیان اسلام:


خرید ضایعات پلاستیک در فدائیان اسلام ، پلاستیک ها جزء موادی هستند که ضایعات بسیار زیادی تولید می کنند. پلاستیک ها به دلیل جنس خاصی که دارند در بسیاری از صنایع و مصارف خانگی کاربرد دارند. پلاستیک ها در تولید ساک دستی، ظروف پلاستیکی، چرخ دنده های مهندسی، بدنه خودرو، وسایل پزشکی، ظروف و لوازم منزل، لوازم کامپیوتری و...استفاده می شوند.
بیشترین ضایعات پلاستیک تولید شده معمولا در ضایعات بیمارستانی، صنعتی و پسماندهای شهری هستند. آمارها نشان می دهند روزانه 100 تن زباله تولید می شود که 15 درصد این زباله ها را زباله های پلاستیکی تشکیل می دهند.
ضایعات پلاستیک ها در دستگاه مخصوص خرد می شوند و همراه با مواد پلاستیکی نو برای تولید لوازم پلاستیکی استفاده می شوند. بازیافت ضایعات پلاستیکی کمک بسیار زیادی به حفظ محیط زیست می کند. اگر شما نیز حامی محیط زیست هستید می توانید با فروش ضایعات خود به خرید ضایعات پلاستیک در فداییان اسلام به حفظ محیط زیست کمک کنید.


خریدار ضایعات مس در فداییان اسلام:


خریدار ضایعات مس در فداییان اسلام ، مس یکی از فلزات با ارزش است که معمولا با قیمت های قابل توجهی خرید و فروش می شود. مس بعد از فولاد آمار بیشترین تولید را دارد. یکی از مهم ترین کاربرد های مس استفاده از آن ها در تولید سیم ها است. سیم های الکتریکی که از مس ساخته می شوند در ساختمان ها، برخی وسایل برقی، سیم پیچی خودروها و موتورهای الکتریکی استفاده می شوند. مس کاربرد های دیگری نیز دارد برای مثال در تولید و ساخت لوازمی مثل:
1- شیرها و اتصالات
2- رادیاتور خودرو ها
3- ضرب سکه
4- مبدل های حرارتی
5- مهمات سازی
6- تولید کندانسورها
و سایر کالا ها استفاده می شود.
شماره های موجود در آگهی متعلق به خریدار ضایعات مس در فداییان اسلام است. شما می توانید تمامی ضایعات خود را به خریدار ضایعات مس در فداییان اسلام بفروشید.


خریدار ضایعات برنج در فداییان اسلام:


خریدار ضایعات برنج در فداییان اسلام ، برنج آلیاژی است که از مخلوط روی و مس تولید می شود. روی موجود در آلیاژ برنج از 10 درصد تا 45 درصد متفاوت است. روی خیلی زودتر از مس ذوب می شود و خاصیت ریخته گری و قالب گیری بیشتری دارد و کار کردن با آن راحت تر از مس است. رنگ این آلیاژ زرد طلایی است اما اگر روی موجود در آن کم باشد رنگ برنج صورتی می شود. فلزاتی مثل سرب، آهن، منگنز، قلع و دیگر فلزات در آلیاژ برنج وجود دارند اما مقدار آنها بسیار ناچیز است. هر چه میزان روی موجود در برنج بیشتر از مس باشد آلیاژ برنج محکم تر و رنگ آن به زرد نزدیک تر است. برنج ها باتوجه به آلیاژهایی که به آنها اضافه می شود دو رنگ قرمز و زرد دارند و هرکدام از آنها برای مصارف خاصی هستند.
برنج های قرمز: از برنج های قرمز برای ساخت شیرهای برنجی، لوله های برنجی، اتصالات برنجی و... استفاده می شوند. این برنج ها در برابر خوردگی مقاوم اند و شکل پذیری بالایی دارند.
برنج های زرد: از برنج های زرد در تولید ورق، سیم، میله، پوکه ی فشنگ و... استفاده می کنند. این برنج ها بسیار شکل پذیر هستند.
اگر در محدوده فداییان اسلام هستید و قصد فروش ضایعات برنج را دارید می توانید به آدرس درج شده در آگهی که متعلق به خریدار ضایعات برنج در فداییان اسلام است مراجعه کنید.


خرید ضایعات در منطقه 15:


خرید ضایعات در منطقه 15 ، برخی از ضایعات تولید شده از درب منازل خریداری می شوند. شاید خیلی از مواقع شنیده باشید که ماشین هایی در کوچه ضایعات خریداری می کنند. این ضایعات پس از جمع آوری در انبارهای روباز نگه داری می شوند. در انبارها پس از ورود ضایعات، کارگران ضایعات فلزی وغیرفلزی را از هم جدا می کنند. آهن، فولاد و قوطی های کنسرو جزء ضایعات آهنی و آلومینیوم، مس و سرب ضایعات غیر فلزی هستند. تفاوت ضایعات فلزی و غیر فلزی این است که ضایعات فلزی جذب آهن ربا می شوند. کارکنان جداسازی ضایعات ها را به وسیله آهن رباهای بزرگ انجام می دهند. برای بازیافت ضایعات فلزی ابتدا آنها را به کارخانه منتقل و شروع به تفکیک می کنند. در ادامه ضایعات را روی تسمه هایی به نام نقاله میریزند و سپس وارد دستگاه ریزاننده می کنند. در مرحله ی بعدی فلزات را با استفاده از یک استوانه ی مغناطیسی از سایر ضایعات جدا می کنند. و در آخر هر فلز برای کار مخصوصی کنار گذاشته می شود.
خرید ضایعات در منطقه 15 تمامی ضایعات مس، برنج، آهن، پلاستیک و... را از شما خریداری می کند. شماره و آدرس خرید ضایعات در منطقه 15 در پایین آگهی درج شده است.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما