مربی سگ

موقعیت آگهی

تهران
تلفن های تماس

ویژگی ها

تلفن همراه 09925378130
اینستاگرام اینستاگرام
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده 09925378130
نوین کارت ---

اطلاعات تماس 09925378130
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۱۰-۰۷ ۰۷:۱۸:۵۲

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2480
تعداد بازدید: 1326
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۸-۱۰ ۰۷:۱۱:۰۰
در مجموعه ها: مربی سگ

توضیحات آگهی

مربی سگ ، اگر قصد خرید سگ را دارید بهتر است تا پایان آگهی همراه ما باشید و از آموزش هایی که برای سگ ها ضروری است مطلع شوید. در این آگهی ما مربی سگ را به شما معرفی خواهیم کرد و از ضرورت آموزش و تربیت سگ ها صحبت می کنیم.


مربی سگ :


مربی سگ ، یکی از اولین حیواناتی که به دست انسان ها اهلی شدند، سگ ها بودند. این موجودات پستاندارانی از گونه ی گرگ های خاکستری هستند. سال های بسیار زیادی است که سگ ها در کنار انسان ها زندگی می کنند.

احتمالا نخستین بار ساکنین آمریکا و آفریقای شمالی تصمیم گرفتند سگ ها را اهلی کنند. هم اکنون بیش از چندیدن هزار سال است که سگ ها در کنار انسان ها زندگی می کنند و تقریبا عضوی از خانواده آن ها شده اند. امروزه افراد بسیار زیادی را می بینیم که در منزل خود از سگ ها نگهداری می کنند. سگ هایی که در منازل و درکنار انسان زندگی می کنند نیاز به آموزش دارند و این آموزش ها توسط مربی سگ به سگ منتقل می شود.

مربی سگ چه کسی است؟ مربی سگ فردی است که کار آموزش دادن سگ ها را به عهده دارد و مشکلات رفتاری سگ را برطرف می کند. همه ی افرادی که از سگ ها نگهداری می کنند برای آموزش به مربی سگ احتیاج دارند. مربی سگ به سگ آموزش می دهد از صاحب خود فرمان برداری کند، مشکلات رفتاری سگ را برطرف می کند، آموزش هایی را که برای صاحب سگ ضرروری می باشد را به او آموزش می دهد.

یکی از مهم ترین مسائل درباره ی سگ ها آموزش و تربیت آن ها می باشد. اگر قصد خرید سگ را دارید حتما برای تربیت آن به مربی سگ مراجعه کنید. شماره های موجود در این آگهی متعلق به مربی سگ می باشد.


قیمت مربی سگ :


قیمت مربی سگ ، همانطور که گفته شد تربیت و آموزش سگ ها بسیار مهم می باشد. سگ ها حیواناتی بسیار باهوش هستند که به سرعت آموزش ها را فرا می گیرند و جانورانی تربیت پذیر می باشند.

اگر از ابتدا سگ خود را تربیت نکنید و هرطور دوست دارید با او رفتار کنید، سگ نیز زمانی که بالغ می شود هرطور دوست دارد با شما رفتار می کند و ممکن است زندگی شما را به هم بریزد و شما نتوانید به راحتی در کنار او زندگی کنید. مربی هایی که سال هاست فعالیت می کنند و به تربیت سگ های بی تربیت مشغول هستند مشکلاتی مثل : واق واق کردن در زمان و مکان دلخواه، خشونت در برابر افراد غریبه یا حتی صاحب خود، گاز گرفتن، دندون قروچه و بداخلاقی، نافرمانی، کشیدن قلاده در زمان پیاده روی، جویدن لوازم منزل، دستشویی کردن در منزل، دعوا با سگ های دیگر، استرس و... را بررسی و حل می کنند.


یکی از اولین آموزش های ضروری برای سگ های خانگی که قرار است در کنار انسان ها زندگی کنند یادگیری محل در نظر گرفته شده برای دستشویی آن ها می باشد. همه ی افرادی که در منزل خود از سگ نگهداری می کنند دوست دارند سگی تربیت شده داشته باشند که تمام قوانین و اصول خانه را رعایت کند. آموزش به سگ ها معمولا از دو هفتگی شروع می شود. سگی که به منزل شما وارد می شود از همان لحظه ی ورود باید با قوانین منزل شما آشنا شود و آموزش ببیند.


طریقه ی زندگی کردن سگ در یک باغ یا خانه ی روستایی تفاوت بسیار زیادی با زندگی در یک آپارتمان دارد. سگ های آپارتمانی باید آموزش ببینند که در زمان استراحت واق واق نکنند. در بسیاری از موارد سر و صدا کردن سگ در ساعات پایانی روز باعث نارضایتی همسایه ها می شود.


پس اگر در آپارتمان زندگی می کنید و قصد خرید سگ را دارید حتما باید از مربی سگ کمک گرفته و زندگی در آپارتمان را به سگ خود آموزش دهید. جهت اطلاع از قیمت مربی سگ می توانید با شماره های موجود در آگهی که متعلق به مربی سگ می باشد تماس بگیرید. قیمت مربی سگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آگهی درباره ی آن صحبت خواهیم کرد.


آموزش سگ :


آموزش سگ ، آموزش سگ شکاری، خانگی، نگهبان، مواد یاب، زنده یاب و... با یکدیگر متفاوت می باشد. هر یک از سگ های نام برده شده نژادهای مختلفی دارند که هر یک از آن ها با توجه به نژاد خود ویژگی های اخلاقی و خصوصیات ظاهری متفاوتی دارند. نحوه آموزش سگ با توجه به نژاد و خصوصیات اخلاقی اش متفاوت می باشد.


یکی از مهم ترین مسائل در تربیت سگ آموزش به موقع و صحیح می باشد. اگر با آموزش سگ آشنایی ندارید می توانید از مربی سگ کمک بگیرید. ابتدائی ترین آموزش ها شامل آشنایی با قوانین منزل و جای دستشویی کردن می باشد. در مرحله ی بعد آموزش به صورت پیشرفته انجام می شود و خوش رفتاری، اجتماعی بودن، شجاع بودن و... به سگ آموزش داده می شود.


برای مثال آموزش و تربیت سگ های شکاری و نگهبان ضروری می باشد. این سگ ها وحشی هستند و اگر تحت تعلیم قرار نگیرند ممکن است به صاحب و اطرافیان خود آسیب برسانند.
آموزش به سگ ها کاری نسبتا دشوار و زمان بر می باشد که نیاز به حوصله، دانش و اطلاعات کافی دارد. مربی باید رفتار درست و قاطعی با سگ ها داشته باشد، اگر سگ ها متوجه شوند مربی فردی مهربان و دلسوز است حرف شنوی از او ندارند و مربی نمی تواند آموزش های لازم را به آن ها بدهد.


اگر قصد دارید برای باغ، منزل و... سگ نگهبان خریداری کنید آموزش سگ را جدی بگیرید تا کسی آسیب نبیند. سگ های شکاری آموزش دیده فقط با فرمان صاحب خود حمله می کنند و خطر حمله و آسیب رساندن به اطرافیان بسیار کم می باشد. جهت ارتباط با مرکز آموزش سگ می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


هزینه آموزش سگ :


هزینه آموزش سگ ، زندگی با یک سگ بی تربیت و خود سر می تواند آزار دهنده باشد و شما را از نگهداری سگ پشیمان کند. اما مربی سگ می تواند سگ بی تربیت را به بهترین شکل آموزش داده و به سگی با تربیت و مطیع تبدیل کند. سگ ها از گذشته تاکنون به دلیل خصوصیات اخلاقی خوبی مثل: مهربانی، وفاداری، دلسوزی و... که دارند بهترین همدم و همراه برای انسان ها بوده اند.

آموزش های مختلفی برای سگ های خانگی کوچولو وجود دارد. همانطور که گفته شد یادگیری محل دستشویی یکی از اولین و مهم ترین آموزش ها می باشد. فعالیت هایی مثل: ایستادن، نشستن، خوابیدن، دست دادن، همقدم شدن، پریدن، خوردن، نخوردن و... چند نمونه از مواردی است که نیاز به آموزش دارد.
اگر دوست دارید سگی آموزش دیده داشته باشید می توانید از مرکز آموزش سگ کمک بگیرید. هزینه آموزش سگ به عوامل مختلفی مثل نژاد، سن، هوش سگ و... بستگی دارد.

برای اطلاع از هزینه آموزش سگ می توانید با مربی سگ تماس گرفته و با دادن اطلاعات کافی درباره ی نژاد، سن و دیگر خصوصیات سگ از هزینه آموزش سگ مطلع شوید. اطلاعات (شماره تماس و نشانی) موجود در آگهی متعلق به آموزش سگ و مربی سگ می باشد.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما