Skip to main content

بهترین روانشناس در پاسداران

بهترین روانشناس در پاسداران (انجام معتبرترين تست های بين المللی شخصيت شناسی، هوش و استعداديابی) روانشناس می تواند به افراد کمک نماید تا مشکلات خود را به شکل واقع بینانه ای حل کنند، خودشان را بهتر بشناسند و توانایی بیشتری به دست بیاورند تا در موقعیت های دشوار بهترین عملکرد را داشته باشند. روانشناس به کسی گفته می شود که به مطالعه ی علمی فرآیندهای ذهنی و رفتاری می پردازد و فرد را به آنچه که به آن آگاه نیست، هشیار می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس در پاسداران تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین روانشناس در پاسداران :


بهترین روانشناس در پاسداران ، برای این که بتوانیم بهترین روانشناس را انتخاب کنیم لازم است که چند نکته را در نظر داشته باشیم: رواشناس باید از سلامت روانی کامل برخوردار باشد و قبل از شروع به کار مشاوره و روان درمانی، دوره های درمانی خود را گذرانده باشد. یک روانشناس خوب باید بتواند مشکلات مراجع را درک کرده و به شیوه ای کاملا اخلاقی و حرفه ای مراجع را در طی مسیر همراهی کند. بنابراین یک متخصص روان شناسی لازم است روابطی عمیق ولی سالم با مراجع برقرار کند؛ تا آن ها بستری مناسب براي بیان مشکلات شان فراهم ببینند و به وی اعتماد کنند. یک روانشناس خوب راز دار، شنونده خوب و فعال، توانمند در برقراری ارتباط، همدل و عاری از هرگونه قضاوت است.

رازداری: روانشناس وظیفه دارد محیط امنی را برای مراجع کننده خود فراهم نماید و بسیار راز دار باشد تا فرد بتواند نگرانی ها و مشکلات خود را به راحتی بیان کند.

شنونده فعال: یک روانشناس باید بتواند تعامل و رابطه ی خوبی با مراجع برقرار کند، همدلانه گوش کردن و بازخورد مناسب و به موقع دادن، جزو اصول حرفه ای روانشناسان است.

توانمندی در برقراری ارتباط: یک روانشناس خوب می تواند به بهترین شکل ممکن با مراجع خود رابطه برقرار کند و الگوی ارتباطی مراجع را نیز تغییر دهد.

قضاوت و داوری: روانشناس خوب، مراجع خود را بدون هیچ شرطی می پذیرد و درباره ی حرف ها، افکار و رفتارهای او هیچ قضاوت و داوری ای نمی کند.

همدلی و همدردی: درک کردن و فهمیدن مراجع از مهارت های مهم یک روانشناس است، همدلی به این صورت است که روانشناس باید بتواند خود را جای مراجع کننده قرار دهد و از دید او به موضوع نگاه کند.

همچنین روانشناس خوب به هیچ وجه موضع بالا به پایین ندارد و مراجع را دراولویت قرار می دهد. همدلی جزو مهم ترین عوامل درمان می باشد که بدون وجود همدلی درمان به درستی و کاملی نمی تواند انجام شود.
بهترین روانشناس در پاسداران را از ما بخواهید. اگر که به دنبال بهترین روانشناس در پاسداران هستید می توانید به شماره های درج شده در آگهی رجوع نمایید.


مرکز روانشناس در پاسداران :


مرکز روانشناس در پاسداران، مهمترین ویژگی یک مرکز روانشناسی و مشاوره خوب، بهره گیری از روانشناسان و مشاوران متخصص و ماهر است، روانشناسانی که علاوه بر داشتن علم، تجربه ی کافی در این مسیر را د اشته باشند. در یک مرکز مشاوره و روانشناسی خوب، متخصصین در حوزه های مختلف مانند کودک و نوجوان، فردی و خانوادگی، حوزه های تحصیلی و شغلی و همچنین اختلالات روانشناسی، آماده ی خدمت رسانی هستند و در محیطی آرام می توانند از تجهیزات نوین در علم روانشناسی و تست های معتبر استفاده کنند.مرکز روانشناس در پاسداران آماده خدمت رسانی به بهترین نحو ممکن به شما عزیزان می باشد. برای اطلاع از خدمات مرکز روانشناس در پاسداران می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمائید.

بهترین روانکاو در پاسداران:


بهترین روانکاو در پاسداران، روانکاو در حقیقت یک روانشناس است که به درمان مشکلات روانی از طریق رویکرد روانکاوی می پردازد. روانکاوی نیازمند گذراندن دوره های تخصصی در این زمینه می باشد. بسیاری از افراد بر این باور هستند که روانکاو در واقع کسی است که وارد اتاقش می شویم و بر روی کاناپه دراز می کشیم و شروع به حرف زدن می نماییم و او به حرف های ما گوش می دهد، که کاملا اشتباه است زیرا کار روانکاو تنها گوش دادن نمی باشد و فراتر از گوش دادن ساده می باشد. روانکاو در حقیقت به دنبال شناخت و درمان مشکلات روانی با توجه به اصول های روانکاوی است. روانکاوی به مجموعه ای از دید ها و روش های درمانی گفته می شود که در کارها و پژوهش های زیگموند فروید و روانکاوان دیگر از این قبیل ریشه دارد. بهترین روانکاو در پاسداران منتظر شما عزیزان می باشد تا خدمات عالی خود را ارائه دهد. برای تماس با بهترین روانکاو در پاسداران می توانید به شماره های مندرج در آگهی رجوع کنید.


روانشناس خوب در پاسداران:


روانشناس خوب در پاسداران، همانطور که گفته شد روانشناسان در زمینه های مختلفی مشغول هستند که درمان یکی از بخش های آن می باشد. روانشناس باید از ویژگی هایی برخوردار باشد تا بتوان آن را در ردیف روانشناس خوب قرار داد، رواشناس باید بتواند حس همدلی خود را منتقل کند، شنونده ی فوق العاده ای باشد، به راحتی بتواند با مراجع خود ارتباط برقرار کند با هر نوع اخلاق و رفتاری، از سلامت روانی کاملی برخوردار باشد، رفتار و گفتار سنجیده ای داشته باشد، به شدت رازدار باشد، از مهارت های بین فردی خوبی دارا باشد، به صورت دائم به افزایش علم و آگاهی خود بپردازد، هدف های درمانی مشترک و خوبی را بیابد، به صورت مستقیم توصیه ننماید، روانشناس باید بسیار صبور و شکیبا باشد، به دنبال درمان افراد باشد نه پول آن ها و... که باید آن ها را کسب نماید. روانشناس خوب در پاسداران بهترین ها را برایتان در نظر دارد. برای تماس با روانشناس خوب در پاسداران می توانید به شماره های مندرج در آگهی رجوع کنید.


کلینیک روانشناسی در پاسداران:


کلینیک روانشناس در پاسداران، یک روانشناس خوب با استفاده از روش های آموزشی و درمانی بیماری های روانی اعم از مشکلات شخصیتی، اختلالات بالینی مانند وسواس، اضطراب، خشم شدید، پانیک، افسردگی و... را درمان نماید.

وظایف روانشناس شامل:


1-راهنمایی:
راهنمایی در حوزه ی روانشناسی از 3 دسته برخوردار است:
راهنمایی در مورد مشکلات مربوط به تصمیم گیری و رابطه ای
راهنمایی در مورد همسرداری و فرزند پروری
راهنمایی تحصیلی و شغلی
در این گونه جلسات بیشتر اوقات مراجعه کنندگان سوال می پرسند که روانشناس پاسخ آن ها را می دهد و در صورت لزوم توصیه هایی می نمایند که از طرف مراجعه کننده پذیرفته می گردد. به همین خاطر برای برطرف شدن مشکلات اساسی و پیچیده روانشناختی راه مناسبی نیست.


2-مشاوره:
مشاوره یک فرآیند کمکی به حساب می آید که میان مراجعه کننده و مشاور انجام می گیرد. در این ارتباط روانشناس با برخورداری از توانایی و آگاهی های علمی و حرفه ای سعی خود را می نماید تا مراجع کننده را با راه هایی با توجه بر نیازهایشان کمک کند.

3-روان درمانی:
مهم ترین شکل مداخلات روانشناختی است که در حوزه ی مشکلات و بیماری های روانی کاربرد دارد. روان درمانی جزو فعالیت های هدفمند، تاثیر گذار و بسیار حساس می باشد که به آموزش، هنر درمان، مهارت و میزان تسلط قوی احتیاج دارد. کلینیک روانشناس در پاسداران از مجرب ترین و حرفه ای ترین ها برخوردار می باشد. برای تماس با کلینیک روانشناس در پاسداران می توانید به شماره های موجود در آگهی رجوع نمایید.


بهترین سکس تراپ در پاسداران:


بهترین سکس تراپ در پاسدران، از مهم ترین دلایل رضایت مندی از زندگی زناشویی و سلامت افراد در این زمینه را می توان وجود رابطه ی جنسی سالم و با کیفیت شمرد.

دلایلی که افراد نیاز به مراجعه ی یک سکس تراپ نیاز پیدا می کنند شامل:


نداشتن میل جنسی: اگر که مدت زمان زیادی است که احساس می کنید میل جنسی خود را از دست داده اید و یا از رابطه ی جنسی خود به اندازه ی کافی لذت نمی برید، باید ریشه ی آن را شناسایی و درمان نمایید. بهترین سکس تراپ در پاسداران به شما کمک نماید تا رابطه های خود را مورد بررسی قرار دهید و مشکلات به وجود آمده را برطرف و کنترل کنید.


اختلاف در رابطه جنسی: اگر که بین شما و همسرتان در برقراری ارتباط جنسی انتظار های گوناگونی وجود دارد و نپذیرفتن آن ها موجب مشکل در زندگیتان شده است، می توانید از سکس تراپ ماهر در پاسداران کمک بگیرید.


مقاربت دردناک: هر فردی در رابطه ی جنسی حق دارد که از مقاربت با شریک جنسی لذت ببرد اما اگر که رابطه ی جنسی شما با درد و ناراحتی همراه است، علاوه بر مراجعه به یک پزشک و انجام معاینه های پزشکی، مراجعه به یک سکس تراپ نیز جزو واجبات می باشد.
بهترین سکس تراپ در پاسداران آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان می باشد. برای برقراری ارتباط با بهترین سکس تراپ در پاسداران می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمائید.

کلینیک مشاوره و روانشناسی آرام اندیش، مرکزی جامع، متمرکز و تخصصی در حوزه های سلامت روان است که تلاش دارد با نوآوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روان پزشکی خدماتی در بالاترین سطح خود را ارائه دهد.


کلینیک آرام اندیش، با دارا بودن کارد درمانی متخصص در زمینه ها و گرایش های مختلف روانشناختی، توانسته است تیمی مجرب و قدرتمند در محیطی آرام و مناسب گرد هم آورد.
هدف گروه روانشناسی آرام اندیش بالا بردن سطح سلامت روان در اجتماع و ایجاد سیستمی است که همه ی اقشار جامعه بتوانند از خدمات روان شناختی بهره مند شوند.
همچنین می خواهیم روشی را ایجاد کنیم که مراجعین بتوانند به طور آشکار همکاری کنند و احساس احترام، گوش دادن و درک شدن داشته باشند. در قلب درمان خوب، یک رابطه کاری قوی نیز بین مراجع و درمانگر وجود دارد.


متخصصین آرام اندیش آماده ارائه راهکارهای مفید و کاربردی برای طیف وسیعی از اختلالات در سنین مختلف مانند مشکلات ارتباطی، تمرکز، حافظه و تصمیم گیری، مشکلات سازگاری، وسواس، اختلالات خوردن، اضطراب، افسردگی، مهارت های فرزند پروری، رابطه اجتماعی بهتر، مدیریت هیجان، مهارت های زندگی، موفقیت شغلی، روابط زناشویی، روان درمانی و مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج و مشکلات جنسی، به شما مراجعین محترم بصورت مشاوره حضوری و آنلاین می باشند.
بهترین سکس تراپ در پاسداران را از ما بخواهید.

روانشناسان باتجربه در فضایی راحت و ایمن


مراجعه به روانشناس تصمیم ساده ای نیست و اغلب نیاز به شجاعت دارد تا با کسی صحبت کنید، ما این را می فهمیم.
ما می توانیم در این مسیر شما را پشتیبانی کنیم و می توانیم به سوالات شما در مورد مراجعه به یکی از روانشناسان پاسخ دهیم.
شاید کسی به شما گفته باشد که نگرانتان است. شاید بدلیل اینکه اتفاقاتی برای شما افتاده ترسیده باشید، یا شاید از شرایط زندگی خود احساس گیجی یا نارضایتی دارید؟
دلایل و انگیزه شما هرچه باشد، هدف ما این است که با مراجعین خود پذیرش و عدم قضاوت را داشته باشیم.
به همراه انجام معتبرترین تست‎‏ های بین‏المللی شخصیت شناسی، هوش و استعدادیابی و ...

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی
پاسداران بهستان نهم

موقعیت