Skip to main content

اجاره ون | اجاره ون مسافرتی

آیا تا به حال از خدمات مراکز اجاره ون استفاده کرده اید؟ ما در این آگهی راجع به اجاره انواع ون صحبت خواهیم کرد و مرکز اجاره ون را به شما معرفی خواهیم کرد. همه ی افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرند.


اجاره ون


اجاره ون ، همه ی ما تا به حال خودروهای ون را دیده ایم. ون ها خودروهایی بزرگ و جادار هستند که توانایی جا به جایی افراد و وسایل بسیار زیادی را دارند. ون ها دارای طول، عرض و ارتفاع بسیار زیادی نسبت به سایر خودروهای سواری می باشند. این خودروها مکعب شکل هستند و با طراحی های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند.

ون ها معمولا برای مصارف شخصی مورد استفاده قرار نمی گیرند و بیشتر کاربرد تجاری دارند. از این خودروها معمولا برای جا به جایی افراد و وسایل مختلف با حجم زیاد استفاده می کنند. ون هایی که برای انتقال مسافران مورد استفاده قرار می گیرند معمولا دارای سه ردیف صندلی هستند. ظرفیت انواع ون مسافربری بین 7 تا 9 نفر می باشد. در بعضی از موارد ون هایی با ظرفیت 11 تا 13 سرنشین نیز دیده می شوند.

ون ها در اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شوند که افراد می توانند با توجه به نیاز و بودجه ی خود یکی از آن ها را خریداری کنند. انواع ون با توجه به سایز شامل ون کوچک (minivan)، ون بسیار کوچک (microvan) و ون های بزرگ (large van) می باشد. ون ها معمولا دارای درب های اتوماتیک هستند و هر یک از آن ها طراحی و ویژگی های مختلفی دارند.
این خودروهای بزرگ و جادار برای افرادی که قصد مسافرت و گشت و گذار به صورت گروهی را دارند بسیار مناسب می باشد. اگر می خواهید به صورت گروهی سفر کنید یا برای گشت و گذار به خارج از شهر بروید با توجه به تعداد افراد گروه می توانید ون مورد نظر خود را کرایه کنید. شماره های مندرج در آگهی متعلق به اجاره ون می باشد.


اجاره ون مسافرتی


اجاره ون مسافرتی ، اجاره ون مسافرتی به چه صورتی انجام می شود؟ زمانی که شما قصد دارید به صورت گروهی سفر کنید می توانید به مرکز اجاره ون مسافرتی مراجعه کرده و خودروی مورد نظر خود را اجاره نمایید. اجاره ون مسافرتی همراه با راننده ی ون می باشد و دیگر نیاز نیست شما خودتان را درگیر رانندگی در راه های طولانی، جاده های نامناسب و خسته کننده کنید. سفر با ون های دربستی می تواند نهایت لذت از مسافرت را به شما ارائه دهد.

اجاره ی ون های مسافرتی به صورت ساعتی انجام می شود و شما می توانید ون مورد نظر خود را چندین ساعت اجاره نمایید. ارائه خدمات اجاره ون مسافرتی از درب منزل تا محل مورد نظر شما می باشد.
وظیفه ی حفظ امنیت و آسایش مسافران کاملا به عهده ی راننده می باشد و مسافران هیچ وظیفه و مسئولیتی در قبال خسارت ها و آسیب های وارده به خودرو ندارند.
راننده هایی که در مرکز اجاره ون مسافرتی فعالیت می کنند افرادی با سابقه ی درخشان و ماهر در زمینه ی رانندگی هستند. اخلاق و رفتار مناسب یکی از مهم ترین ویژگی های اخلاقی راننده های ون می باشد که قرار است چندین روز یا چندین ساعت همراه شما باشند.

رانندگان فعال در این مرکز به زبان های عربی و انگلیسی و... مسلط هستند و می توانند توریست هایی که به کشور ما سفر کرده اند را برای بازدید به زیباترین مناطق ببرند.
اگر به اخلاق، رفتار، رانندگی حرفه ای، آشنایی با جاده ها و... اهمیت می دهید و به دنبال راننده با ویژگی های ذکر شده هستید می توانید به اجاره ون مسافرتی مراجعه نمایید. شماره هایی که در این آگهی مشاهده می کنید متعلق به اجاره ون مسافرتی می باشد.


کرایه ون


کرایه ون ، ون هایی که برای اجاره در نظر گرفته می شوند از بهترین امکانات رفاهی برخوردار می باشند که می توانند آسایش مسافران را در طول سفر فراهم کنند. ون های موجود در کرایه ون از بهترین سیستم های سرمایشی و گرمایشی، سیستم فنی و... برخوردار می باشند که می توانند سفری لذت بخش و آرام را برای شما رقم بزنند.

جلب رضایت مشتریان یکی از مهم ترین مسائل برای مرکز کرایه ون می باشد. چند نمونه از خدماتی که توسط کرایه ون ارائه می شود شامل : خدمات ویژه برای معلولین، نظافت و پاکیزگی خودروها، پخش موزیک با توجه به سلیقه ی مسافران، سیستم وای فای، مجهز به صندلی کودک و سایر خدمات رفاهی می باشد.
محاسبه هزینه ی کرایه ون معمولا به صورت ساعتی و روزانه می باشد. زمانی که افراد به مراکز کرایه ون مراجعه می کنند هزینه کرایه ون با توجه به مقصد مورد نظر افراد، ساعات و روزهای سکونت تخمین زده می شود.

یکی از امکانات ویژه ای که به مشتریان گرامی ارائه می شود کرایه ون بدون راننده می باشد. افرادی که می خواهند برای سفر گروهی خودرویی بزرگ و جادار داشته باشند می توانند به مراکز اجاره ون مراجعه کرده و خودروی مورد نظر خود را از کرایه ون، کرایه کنند. شرایط اجاره ون بدون راننده با ون های همراه با راننده متفاوت می باشد برای اطلاع از شرایط اجاره ون بدون راننده با شماره های موجود در آگهی که متعلق به کرایه ون می باشد تماس بگیرید.

ون ها انواع مختلفی دارند که هر یک از آن ها دارای ویژگی های مختلفی می باشند. چند نمونه از این ون ها شامل: ون دلیکا، ون مکسوس v80، ون تویوتا هایس، ون بنز ویتو، ون فیات دوکاتو، ون هیوندای h350 و... می باشد. عوامل بسیاری وجود دارد که در تعیین قیمت کرایه ون تاثیر دارد. یکی از مهم ترین آن ها نیز نوع و مدل ون می باشد. هر چه سطح امکانات رفاهی ون بیشتر باشد هزینه کرایه ون بالاتر می رود.

این روزها همه ی دنیا درگیر ویروس کرونا شده اند، حفظ بهداشت، ضد عفونی کردن مداوم وسایل و استفاده از ماسک چند عامل موثر در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا می باشد. همه ی رانندگان فعال در مرکز اجاره ون همواره از ماسک استفاده می کنند و همه ی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند. یکی از مهم ترین فعالیت های این رانندگان ضدعفونی کردن مداوم خودرو برای حفظ سلامت مسافران می باشد.

همه ی افرادی که قصد سفر دارند و می خواهند از خدمات کرایه ون استفاده کنند می توانند با خیالی آسوده به اجاره ون مراجعه نمایند. همه ی اطلاعات موجود در این آگهی متعلق به اجاره ون می باشد. همه ی افراد برای اطلاع از هزینه کرایه ون می توانند با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرند.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت