لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

پوست ناحیه تناسلی بسیار حساس است. همچنین دارای موهای ضخیم تری در مقایسه با دیگر نقاط بدن می باشد. بنابراین برای انتخاب روش از بین بردن موهای این ناحیه لازم است دقت بیشتری به خرج داد. لیزر موهای زائد یک روش دائمی برای از بین بردن موهای این ناحیه از بدن است. چون موهای ناحیه تناسلی تیره هستند،

ادامه مطلب

تاثیر ورزش بدنسازی روی افرادی چاق

آیا وزن در ورزش بدنسازی تاثیر گذار است؟ وزن در شروع ورزش بدنسازی یکی از موارد تاثیرگذار می‌ باشد که در واقع یک اختلاف کوچک زمانی برای رسیدن به هدف خواهد بود. در ورزش بدنسازی تمامی افراد با توجه به برنامه تمرینی و برنامه غذایی که دارند زیر نظر مربی می‌ توانند به هدفی که در ذهن دارند، دست پیدا کنند.

ادامه مطلب

اسکالپ سر چیست؟ + کاربرد آن

اسکالپ سر که به آن هاشور زدن کف سر نیز گفته می‌شود، یک روش برای از بین بردن طاسی و کم پشتی موی سر می باشد. این روش امروزه در میان خانم‌ها و آقایانی که دچار ریزش مو هستند، بسیار متداول شده است.

ادامه مطلب

برای ترک تریاک چه قرصی بخوریم؟

یکی از مشکلات جدی که ممکن است برخی از افراد با آن درگیر باشند، اعتیاد به مواد مخدر است. اعتیاد به این مواد باعث می‌ شود تا جان، مال و آبروی افراد به خطر بیفتد. همانگونه که افراد خود وارد این بازی خطرناک می ‌شوند، خارج شدن از این بازی نیز به تصمیم آنها بستگی خواهد داشت. برای ترک اعتیاد می توان از روش های مختلفی استفاده کرد.

ادامه مطلب

آگهی اینترنتی ویژه نقره ای