| author

هزینه های مشاوره در تهران چقدر است؟

20 مرداد, 1401

روان‌شناسی علمی است که با استفاده از روش‌ های علمی به پژوهش و مطالعه روح و روان، فرآيندهاي ذهنی و رفتار موجودات زنده می پردازد. به عبارت دیگر، روان‌شناسی مباحث رفتار و فرایندهای روانی را مورد بررسی قرار می دهد.

منظور از " رفتار "، کلیه ی حرکات، اعمال و رفتار قابل مشاهده ی مستقیم و غیر مستقیم است؛ و منظور از " فرایندهای روانی " مباحثی همانند احساس، ادراک، اندیشه ( تفکر) هوش، شخصیت، هیجان و انگیزش، حافظه و...است.


تاریخچه روانشناسی


پژوهش های رواشناختی به شکل علمی و آکادمیک، از اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هجدهم آغاز شد. اکتشافات و تحقیقات قابل توجه در روان‌شناسی از حدود ۱۵۰ سال پیش شروع شده است. البته مباحث مربوط به ذهن و روان قرن‌هاست که ذهن متفکران را به خود مشغول کرده است و آثار زیادی از دانشمندان یونان باستان و دانشمندانی چون ارسطو، افلاطون و سقراط به جا مانده،اما این شاخه از علم تا پیش از روان‌شناسی جدید، به‌صورت مدون و آکادمیک مورد مطالعه قرار نگرفته بود.


هزینه های مشاوره در تهران چقدر است؟


هزینه های مشاوره در تهران چقدر است؟ ، تعیین نرخ و تعرفه های روانشناسی و مشاوره توسط نظام روانشناسی و مشاوره انجام می شود. تعرفه بالای روانشناسی و مشاوره سبب شده است که مردم بسیاری به ویژه قشر کم درآمد و آسیب پذیر به روانشناس و مشاور مراجعه نکنند. همه ی مردم به سلامت روان مانند سلامت جسم احتیاج دارند و باید به سلامت روان هم مانند سلامت جسم اهمیت دهیم. تعرفه روانشناسی و مشاوره در سال ۱۳۹۸ نسبت به تعرفه سال ۹۷، بیست درصد افزایش یافته است. تعرفه های نوشته شده برای یک جلسه خدمات روانشناسی و مشاوره می باشد و هرجلسه روان درمانی ۴۵ دقیقه است.

 منبع : ویکی پدیا

 

 

 

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما