رینگ اسپرت چیست؟ + انواع رینگ

یکی از موارد مهمی که دارندگان خودرو باید به وقت نیاز به آن توجه کنند انتخاب رینگ ‌چرخ است. برای خودرو بهتر است مناسب ترین رینگ را در نظر گرفت تا خودرو تحمل وزن کلی را بهتر انجام دهد. خرید رینگ چرخ با در نظر گرفتن مدل های شرکتی و اسپرت فراوانی که در بازار وجود دارد یکی از عملیات سخت و دشوار برای بسیاری از افراد به شمار می آید.

ادامه مطلب

گیربکس اتوماتیک چیست؟

گیربکس اتوماتیک تعویض دنده را به صورت خودکار انجام می دهد، بنابراین بسیاری از رانندگان درک خوبی از این قطعه و عملکرد آن ندارند. تفاوت گیربکس اتومات و گیربکس با تعویض دستی در این است که تعویض دنده در گیربکس دستی برعکس اتومات، باید به صورت مداوم توسط فرد راننده انجام شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

بلبرینگ چیست و چه کاربردی دارد؟ ، بعضی از اجزای موجود در سیستم فنی خودرو، قطعاتی هستند که در زمینه‌ های دیگر صنعت نیز کاربرد دارند. به همین دلیل نامی آشنا برای صنعتگران، تعمیرکاران و مکانیک‌ها به حساب می آیند. اما این شناخت و آشنایی دلیل بر علم و آگاهی از وظایف، عملکرد و کارآیی چنین

ادامه مطلب

نحوه کار چیلر

چیلر و نحوه کار آن ، چیلر وسیله ای است که امروزه به طور گسترده در پروژه های مختلف مسکونی، اداری- تجاری، فرهنگی- تفریحی، ورزشی، صنعتی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه برای تهویه مطبوع و خنک کردن دستگاه ها و تجهیزات صنعتی و... به کار می رود.

ادامه مطلب

آگهی اینترنتی ویژه نقره ای