| author

سگ نژاد تریر

20 مرداد, 1401

سگ نژاد تریر ، آیا با سگ های نژاد تریر آشنایی دارید؟ سگ ها طی سال های طولانی دچار تغییرات نژادی شده اند و امروزه سگ هایی با نژادهای مختلف وجود دارند. سگ هایی با نژادهای مختلف در وزن ها وسایزهای مختلفی هستند و ویژگی های ظاهری و ویژگی های اخلاقی متفاوتی دارند.

سگ نژاد تریر

یکی از محبوب ترین نژادها که به عنوان سگ خانگی نگهداری می شوند، سگ با نژاد تریر می باشد.
همانطور که می دانید سگ ها جزء اولین حیواناتی هستند که به دست انسان ها اهلی شدند و سالیان سال است در کنار انسان ها زندگی می کنند. سگ های تریر حدودا 200 سال پیش در انگلیس پرورش داده شده اند. این سگ ها در ابتداء در مزارع به صاحب مزرعه کمک می کردند و موش و گورکن ها را شکار می کردند.
سگ های نژاد تریر بسیار پرانرژی، تربیت پذیر و شجاع هستند و هوش بسیار بالایی دارند. سگ های نژاد تریر روحیه ای جنگجو دارند و مدام تلاش می کنند فرار کنند به همین دلیل افرادی که از این سگ ها نگهداری می کنند باید به صورت مداوم از این سگ ها نگهداری کنند.
این سگ ها با توجه به ویژگی هایی که دارند باید از تولگی تحت تربیت قرار بگیرند و با فرمان های بمون و بشین و... آشنا شوند. تریرها زمانی که تحت تعلیم باشند یاد می گیرند از صاحب خود فرمانبرداری کنند.


ویژگی های رفتاری سگ تریر


این سگ ها بسیار قوی و قدرتمند، مستقل، نسبتا خشن، عاشق کندن زمین هستند و معمولا زیاد پارس می کنند.


وزن سگ ها از نژاد تریر


وزن این سگ ها بین 2.5 تا 32 کیلوگرم می باشد.


این سگ ها انواع مختلفی دارند و شکل ظاهری هر یک از آن ها نیز متفاوت می باشد، افراد با توجه به سلیقه ی خود می توانند سگ با نژاد مورد نظر را انتخاب کنند. همه ی سگ ها از جمله سگ های تریر باید از تولگی تحت آموزش قرار بگیرند. اگر قصد خرید سگ تریر را دارید برای تربیت این نژاد از سگ می توانید از "مربی سگ" کمک بگیرید.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما