چگونه تراکنش کارتخوان بگیریم؟

برای بسیاری از افراد گرفتن گردش حساب از دستگاه کارتخوان یا دستگاه پوز کار چندان سختی نیست. ولی این کار از کارایی بسیار بالایی برخوردار است. به طوری که گرفتن گردش حساب از دستگاه پوز به مدیریت مالی فروشگاه و یا شرکت مربوطه کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

ادامه مطلب

بیت کوین

بیت کوین چیست؟ اولین ارز دیجیتالی در جهان می باشد که ویژگی های خاص آن موجب برتری این رمز ارز نسبت به سایر ارزهای رایج شده است. بسیاری از افراد در جهان در زمینه آموزش نحوه معامله با این ارز دیجیتال فعالیت می کنند. دلیل این امر هم نحوه تولید و قیمت گذاری متفاوت بیت کوین می باشد که باعث شده تا این نوع ارز دچار تورم و کاهش ارزش نشود.

ادامه مطلب

تورم چیست و چگونه ایجاد می شود؟

تورم چیست و چگونه ایجاد می شود؟ ، تورم و تغییر نرخ آن یکی از عوامل تاثیرگذار بر همه بخش های اقتصاد و بازارهای مالی (مانند بورس و سهام) می باشند. بنابراین برای سنجش اقتصاد یک کشور از نرخ تورم استفاده می شود. زیرا این نرخ، ازش پول کشور را نشان می دهد.

ادامه مطلب

ترخیص کالا از مناطق آزاد

ترخیص کالا از مناطق آزاد، مناطق آزاد بخش هایی از کشورها و قلمروهای سیاسی هستند که در محدوده ی یک بندر یا نزدیکی آن قرار دارند. در این مناطق، تجارت به صورت آزاد با سایر نقاط جهان انجام می شود.

ادامه مطلب

آگهی اینترنتی ویژه نقره ای