Skip to main content

دامپزشکی در فردوس غرب

دامپزشک فردی است که با استفاده از علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی به تشخیص و درمان بیماری های حیوانات می پردازد. این رشته همواره در سدد است که از بیماری های دامی پیشگیری کرده و بهداشت و سلامت عمومی حیوانات را فراهم آورد. این حرفه در ایران با گذشت زمان و با افزایش نگهداری حیوانات در منازل رواج بیشتری پیدا کرده است به همین دلیل برای جلوگیری از انتقال بیماری های حیوان به انسان نیاز به دامپزشک در سطح جامعه بیشتر احساس خواهد شد.


دامپزشکی در فردوس غرب


دامپزشکی در فردوس غرب ، این کلینیک دامپزشکی و پت شاپ سالیان متمادی است که با مدیریت دامپزشک متخصص با محیطی مکانیزه و مجهز به تجهیزات دامپزشکی روز توانسته است خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیتی را به انجام برساند. خدماتی از قبیل جراحی ارتوپدی، دنداپزشکی، عقیم سازی، تزریقات داروهای ضد عفونی و غیره در این کلینیک ارائه می شود. برای ارتباط و استفاده از خدمات این کلینیک با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمایید.


پت شاپ در فردوس غرب


پت شاپ در فردوس غرب ، برای تهیه غذای حیوانات خانگی می توانید به این پت شاپ مراجعه کنید. پت شاپ این کلینیک با عرضه انواع غذاهای استاندارد و متنوع برای حیوانات خانگی گام بزرگی را در عرضه مواد غذایی حیوانت خانگی برداشته است. شما می توانید برای دریافت مشاوره در مورد مواد غذایی مناسب با حیوانات خانگی خود با این پت شاپ تماس گرفته و از خدمات مشاوره ای کارشناسان ما بهره مند شوید. چنانچه در جست و جوی پت شاپ در فردوس هستید با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمایید.


سونوگرافی حیوانات در فردوس غرب


سونوگرافی حیوانات در فردوس غرب ، این کلینیک مجهز به تجهیزات رادیولوژی و سونوگرافی همراه با به روزترین دستگاه های دیجیتالی می باشد. سونوگرافی می تواند اطلاعات ارزنده ای را درباره حاملگی، سینه، قلب و چشم حیوان به ما دهد. سونوگرافی یک شیوه کمک درمانی به شمار می رود. سونوگرافی حیوان می تواند هر نوع تومور احتمالی در اندام های داخلی بدن حیوانات را نمایش دهد و دامپزشک را قبل از رشد بیش از حد تومور مطلع سازد. شما عزیزان می توانید برای سونوگرافی حیوانات در فردوس غرب با ما تماس بگیرید.


رادیولوژی حیوانات در فردوس غرب


رادیولوژی حیوانات در فردوس غرب ، خدمات رادیولوژی و سونوگرافی بر اساس آسیب دیدگی و یا انواع بیماری حیوانات و بر اساس تشخیص دامپزشک مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در مواقعی که حیوان دچار شکستگی شده است و یا دچار مشکلات استخوانی باشد از رایولوژی کمک گرفته می شود تا بتوان بهترین درمان را برای بهبود حال حیوان به کار گرفت. برای رادیولوژی حیوانات در فردوس غرب با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمایید.


واکسیناسیون حیوانات در اکباتان


واکسیناسیون حیوانات در اکباتان ، حیوانات اهلی دارای انواع واکسیناسیون می باشند که یکی از آنها واکسناسیون حیوانات خانگی می باشد. واکسن های گوناگونی برای انواع بیماری حیوانات وجود دارد که مهم ترین آنها واکسن های سه گانه گربه و واکسن های هشت گانه سگ می باشد. واکسیناسیون حیوانات خانگی به منظور جلوگیری از انتقال بیماری از حیوان به انسان و محیط مشترک آنها استفاده می شود. برای واکسیناسیون حیوانات در اکباتان با ما در تماس باشید.


کلینیک دامپزشکی در اکباتان


کلینیک دامپزشکی در اکباتان ، زمانی که شما به این کلینیک دامپزشکی در اکباتان مراجعه می کنید دامپزشک بهترین زمان واکسیناسیون را برای حیوان خانگی شما تعیین می کند تا شما در تاریخ مقرر برای انجام واکسیناسیون به کلینیک مراجعه نمایید. در ضمن می توانید وسایل و ادوات بهداشتی حیوان خانگی خود را از این پت شاپ تهیه نمایید. برای ارتباط با کلینیک دامپزشکی در اکباتان با شماره های مندرج در این آگهی تماس حاصل فرمایید.


پت شاپ در اکباتان


پت شاپ در اکباتان ، این پت شاپ واقع در اکباتان دارای طیف وسیعی از انواع غذاهای رورانه سگ، گربه، پرندگان، جوندگان و نیز انواع غذاهای مکمل، تقویتی، تکمیلی، تشویقی و ادوات نگهداری حیوانات خانگی مانند باکس، قفس، اسباب بازی های متنوع سگ و گربه، خاک بستر و ... می باشد. شما عزیزان می توانید تمامی این محصوات را با قیمتی مناسب از این مجموعه تهیه نمایید.


ارتوپدی حیوانات در فردوس غرب


ارتوپدی حیوانات در فردوس غرب ، در این کلینیک کلیه خدمات درمانی برای پارگی رباط صلیبی، اصلاح در رفتگی کشکک زانو، لنگ زدن های ناشی از ناهنجاری های زانو و اصلاح شکستگی های استخوان به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می پذیرد. بخش جراحی و ارتوپدی این کلینیک از مجهزترین مراکز جراحی تهران به شمار می رود که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات جراحی و درمانی می باشد. برای ارتوپدی حیوانات در فردوس غرب با کارشناسان ما تماس بگیرید.


دامپزشکی در اکباتان


دامپزشکی در اکباتان ، این کلینیک دامپزشکی شامل بخش های جراحی، سونوگرافی، آزمایشگاه، رادیولوژی، پانسیون، بستری، پت شاپ، شست و شو، انواع جراحی، دندانپزشکی، کاشت میکروچیپ، واکسیناسیون، صدور گواهینامه سلامت و ... می باشد. بخش آزمایشگاه این کلینیک مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های آزمایشی برای انجام کلیه آزمایشات مورد نیاز حیوانات می باشد. کلیه خدمات بستری نیز به منظور مراقبت بیشتر زیر نظر دامپزشک متخصص پس از عمل جراحی صورت می پذیرد. در ضمن پانسیون این کلینیک به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات می باشد. برای تماس با این کلینیک دامپزشکی در اکباتان با شماره های مندرج در این آگهی تماس حاصل فرمایید.


دامپزشک در اکباتان


دامپزشک در اکباتان ، این کلینیک دامپزشکی با سالن های مجهز و تیم متخصص، سلامتی و شادابی را برای حیوانات شما به ارمغان می آورد. کادر درمانی این کلینیک دامپزشکی متشکل از بهترین دامپزشکان تهران می باشد. در ضمن یکی دیگر از خدمات درمانی این مجموعه ارائه خدمات درمانی در محل می باشد. مراجعین این کلینیک دامپزشکی می توانند در تمام ساعات شبانه روز از خدمات مشاوره متحصصین این کلینیک استفاده نمایند. کلیه پرسنل کلینیک دامپزشکی دارای سال ها تجربه و تخصص در حیطه کاری خود می باشند. این کلینیک سعی نموده کلیه خدمات درمانی خود را با قیمت مناسب و اقتصادی ارائه دهد. توصیه می شود در حال حاضر با شیوع بیماری کرونا با واکسیاناسیون به موقع حیوانات خانگی و رعایت بهداشت آنها بیش از پیش، سلامتی را برای خود و برای حیوانات به ارمغان آورید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی
فردوس

موقعیت