کلینیک طب سنتی در ونک

کلینیک طب سنتی در ونک
کلینیک طب سنتی در ونک ، یک مرکز طب سنتی درمنطقه ی ونک در تهران میباشد که به درمان انواع بیماری ها و مشاوره در زمینه طب سنتی میپردازد.در کلینیک طب سنتی در ونک ، خدماتی مانند: درمان بیماری های سینوزیت، سردرد های میگرنی، بیماری های گوارشی، تهوع و استفراغ، درد های عضلانی، اختلالات روانی و... به متقاضیان ارائه میشود.
در کلینیک طب سنتی در ونک ، از طب سوزنی نیز استفاده میشود.در طب سوزنی (طب چینی) پس از مشاوره و ارزیابی اولیه، سوزن ها در مکان های خاصی از بدن قرار میگیرند. با گذاشتن سوزن بر روی بدن بیمار، احساس سوزش یا لرزش کوتاه حس میشود اما بسیاری گفته اند هنگام استفاده از طب سوزنی دردی را حس نمیکنند.
جهت رزرو نوبت در کلینیک طب سنتی با شماره های ما در تماس باشید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

نشانی
میدان ونک،خیابان ولیعصر،کوچه والی نژا د،پلاک ۵۴ طبقه اول واحد ۱۰۴

موقعیت

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما