متخصص ایمپلنت در شمال تهران الومتخصص

ایمپلنت دندان

اگر یک یا چندتا از دندانهای خود را از دست داده اید و نگران هستید و اطلاعات کافی در مورد ایمپلنت دندان ندارید ما شما را در این مقاله با روشی مطمئن و مناسب آشنا می کنیم . دندان ها یکی از اعضای مهم در بدن ما به شمار می روند به طوری که داشتن دندانهای سالم برای هر فردی بسیار مهم می باشد اما متاسفانه برخی از افراد به دلایل گوناگون نظیر پیری و … یک یا تعدادی از دندانهای خود را از دست داده اند که علاوه بر ظاهری نازیبا مشکلاتی اعم از خوب غذا نخوردن و … را برای فرد به همراه دارد.به همین دلیل بسیاری افراد به دنبال روش جلیگزین مناسب برای دندان ای از دست رفته خود هستند که ما در این مقاله شما را با روش مناسب و بسیار خوب ایمپلنت و راه های شناخت یک متخصص ایمپلنت در شمال تهران یا متخصص ایمپلنت در شرق تهران یا متخصص ایمپلنت در شهرک غرب آشنا می کنیم.

ایمپلنت در واقع یک پروتز متحرک در اصطلاح عامیانه دندان مصنوعی می باشد که امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای دندانهای از دست رفته فرد می باشد . افراد داری پروتز دندان به راحتی قادر به جویدن غذا هستند و هیچ مشکلی از لحاظ جویدن هر نوع غذایی ندارند و درست مثل دندان های طبیعی برای فرد عمل می کند.

ایمپلنت دندان در واقع یک ماده ای است که جایگزین ریشه دندان شده و بسیار مستحکم و قوی برای دندان ها می باشد.این روش در صورتی که به طور صحیحی حفاظت و نگهداری شود طول عمر و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

جنس ایمپلنت از تیتانیوم بوده که علت انتخاب آن سازگاری با بدن انسان می باشد که به صورت یک میله باریک درون استخوان فک جای می گیرد.

معرفی انواع ایمپلنت دندان

آندوستیال

سایپرپوستیال

تفاوت این دو روش در نحوه جایگیری در بافت لثه و استخوان فک بوده به طوری که اندوستیال درون استخوان فک جای می گیرد در حالی که سایپریوستیال روی استخوان آرواره و زیر بافت لثه قرار می گیرد . که امروزه در ایمپلنت به دلیل استحکام کمتر سایپریوستیال در مقابل اندوستیال کمتر از این روش اسفاده میشود که هدف ما آشنایی کامل شما با یک متخصص ایمپلنت در شمال تهران یا متخصص ایمپلنت در شرق تهران یا متخصص ایمپلنت در شهرک غرب می باشد.

در روش ایمپلنت بیشتر از روش بدون جراحی با بی حسی اسفاده می شود.

منبع : متخصص ایمپلنت در شمال تهران الومتخصص

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

زعفرانیه
نشانی
زعفرانیه - خیابان مقدس اردبیلی - خیابان پسیان جنوبی - پلاک 14 - برج الماس- طبقه اول - واحد 14

موقعیت

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما