Skip to main content

دستگاه اکسیژن ساز ارزان

دستگاه اکسیژن ساز ارزان ، با زیاد شدن کرونا در سطح کشور افراد زیادی هستند که دستگاه های اکسیژن ساز را به فروش می رسانند . در سال های گذشته تنها افرادی که بیماری های ریوی داشتند از این دستگاه ها استفاده می کردند ، اما امروزه با وجود ویروس کرونا مردم زیادی که به این ویروس مبتلا شدند با مشکلات ریوی درگیر هستند و مشکلات تنفسی برایشان باقی مانده است . متخصصین زیادی بعد از مرخص کردن بیماران به خانه به همراهان بیمار ها می گویند ، که باید برای بیمار ها دستگاه اکسیژن ساز تهیه کنند . افراد زیادی در این بین از وضعیت مالی خوبی برخوردار نیستند و باید این دستگاه را تهیه کنند.
دستگاه اکسیزن ساز نیتروژن داخل هوا را می گیرد و تبدیل به اکسیژن می کند و اکسیژن از طریق ماسک به بدن فرد بیمار منتقل می شود. میزان استفاده از این دستگاه باید توسط پزشک تعیین شود . تایم استفاده از دستگاه اکسیژن ساز م یتواند از 1 ساعت تا 24 ساعت باشد . به طور مرتب استفاده کردن از این دستگاه می تواند کمک زیادی به بیماران کند .
از ویژگی های خوب این محصول استفاده ی راحت این دستگاه می باشد که نیازی به تخصص خاصی در این زمینه ندارد .
دستگاه های اکسیژن ساز دو مدل دارد دستگاه اکسیژن ساز ثابت ، دستگاه اکسیژن ساز متحرک که حتی بیماران ، دستگاه را بیرون هم می توانند با خود ببرند .
ما در این مجموعه دستگاه های اکسیژن را با کیفیت خوب با قیمت بسیار پایین و ارزان برای شما در نظر گرفتیم .
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در آگهی دستگاه اکسیژن ساز ارزان تماس بگیرید .

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت