Skip to main content

علیرضا قاسمی وکیل پایه یک دادگستری

طلاق توافقی در قم  و یا وکیل طلاق توافقی در قم، بسیاری از افراد که برای دادخواست طلاق توافقی مراجعه می کنند این سوال را می پرسند که آیا لازم است برای این کار از وکیل طلاق توافقی استفاده کنند در پاسخ باید بگوییم که گرفتن وکیل طلاق توافقی در این نوع طلاق الزامی نمی باشد اما با وکیل می توانید کارهای خود را بسیار راحت تر و بهتر پیش ببرید. وکیل طلاق توافقی در قم می تواند به شما در این زمینه راهنمایی های خوبی بدهد و همینطور مشکل شما را در این زمینه برطرف کند.

 

طلاق توافقی در قم :


طلاق توافقی در قم ، در طلاق توافقی طرفین باید در مسائلی همانند: مهریه، نفقه، جهیزیه، حضانت و ملاقات فرزندان به توافق برسند. در این موضوعات طرفین هر گونه که با هم به توافق برسند از نظر دادگاه کاملا محترم و مورد قبول می باشد. برای مثال زوجین با یکدیگر توافق می کنند که زوجه مهریه خود را در قبال طلاق ببخشد و یا تمام آن را دریافت بنماید و یا حتی تنها بخشی از آن را ببخشد و قسمت دیگرش را بپردازد. اگر که در این راه به کمک نیاز پیدا کردید از تنها کسی که می توانید کمک بگیرید وکیل طلاق توافقی است که شما را در این راه به خوبی راهنمایی می نماید. برای تماس با طلاق توافقی در قم می توانید به شماره های مندرج در آگهی مراجعه کنید.

به طور خلاصه طلاق توافقی به این معنا است که زوجین در هر زمان که احساس نمودند دیگر توانایی ادامه دادن به زندگی مشترک با یکدیگر را دارا نیستند می توانند به صورت توافقی از هم جدا شوند. برای این که این کار بسیار سریع تر از آن چه که فکر می کنید انجام گردد باید حتما از یک وکیل طلاق توافقی کمک بگیرید. با وکیل طلاق توافقی می توانید فرآیند طلاق توافقی را راحت تر و بدون دغدغه انجام دهید.


سایت طلاق توافقی در قم :


سایت طلاق توافقی در قم ، اگر به دنبال ساده ترین و بی دردسرترین نوع طلاق هستید باید از طریق طلاق توافقی اقدام نمایید. طلاق توافقی در این روزها که به طلاقی رایج تبدیل شده است علاوه بر این ها طی نمودن مرحله های طلاق توافقی بدون دعوا و درگیری بین طرفین صورت می پذیرد و همچنین از دعواهای احتمالی مربوطه که امکان دارد پیش بیاید نیز کاهش می یابد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت طلاق توافقی در قم مراجعه نمایید.


مهریه در طلاق توافقی در قم :


مهریه در طلاق توافقی در قم ، از مهم ترین مباحث در طلاق توافقی به وسیله ی زوجین بحث مهریه می باشد که دو طرف باید آن را میان خود قبل از مراجعه به دادگاه حل نمایند. زیرا رآی دادگاه طبق توافق بر سر مهریه صدور می گردد. اگر که زوج بخواهد بخشی از مهریه خود را ببخشد و یا حتی تمام آن را بخواهد نحوه توافق در این موضوع نیز در گواهی عدم امکان سازش ذکر می گردد. اگر که از وکیل طلاق توافقی برای مطالبه ی مهریه خود به کار ببرید مراحل اخذ مهریه بسیار سریع تر و راحت تر انجام می پذیرد. با دقت بر تجربه و میزان آشنایی وکیل طلاق توافقی بر این مسئله می توانید گرفتن مهریه خود را تضمین نمایید. مهریه در طلاق توافقی در قم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای ارتباط با مهریه در طلاق توافقی در قم می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


مراحل طلاق توافقی در قم :


مراحل طلاق توافقی در قم ، طلاق توافقی تنها طلاقی است که از مراحل خیلی خاصی برخوردار نیست. زوجین در صورت برخوردار نبودن وکیل طلاق توافقی باید با در دست داشتن کارت ملی، شناسنامه و عقد نامه خود به دفتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نمایید. درخواست طلاق توافقی ثبت کرده و امضا کنید. بعد از ارسال دادخواست به دادگاه، باید زوجین به شعبه مربوطه رجوع کنند. تا بعد از انجام مشاوره دادگاه که قسمتی از مرحله رسمی طلاق توافقی به وسیله ی وکیل طلاق توافقی انجام می گردد، الزامی می باشد. برای اطلاعات کامل از مراحل طلاق توافقی در قم می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمائید.


طلاق توافقی در قم چطوریه :


طلاق توافقی در قم چطوریه ، روند طلاق توافقی به این صورت است که بعد از این که زوجین تصمیم به جدایی می گیرند، با به همراه داشتن مدرک های مورد نیاز که این مدارک شناسنامه و عقد نامه هستند به دادگاه مراجعه کنید و بعد از تکمیل فرم دادخواست طلاق توافقی توافق های صورت گرفته در حوزه های مالی همانند پرداخت نمودن مهریه و گرفتن نفقه در حال حاضر و گذشته حضانت طفل مشترک، گرفتن اجرت و المثل و... را در این فرم تعیین گردد. بعد از این که درخواست طلاق توافقی خود را به دادگاه ارائه کردید، جلسه رسیدگی برای زوجین مشخص می شود. اما اگر که زوجین دادخواست خود را به وسیله ی دفتر های خدمات قضایی ارائه گردیده باشد زمان و روز تشکیل جلسه به وسیله ی پیامک برای طرفین ارسال می شود. اگر که می خواهید متوجه بشید که طلاق توافقی در قم چطوریه می توانید از یک وکیل طلاق توافقی کمک بگیرید.

طلاق توافقی درمحضر در قم :


طلاق توافقی در محضر در قم ، بسیاری از افراد در برخی مواقع به این نتیجه میرسند که دیگر توانایی سازش با یکدیگر را ندارند و به راه حل طلاق توافقی می رسند، اما برخی افراد برایشان سوال پیش می اید که درخواست طلاق توافقی خود را کجا باید ثبت نمایند. آیا باید دادخواست طلاق توافقی خود را در محضر ثبت نمود در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تنها در زمانی محضر می تواند این کار را انجام دهد که دادگاه حکم طلاق و یا گواهی عدم امکان سازش را را صادر نماید و بعد محضر بتواند صیغه ی طلاق را اجرا بنماید. طلاق توافقی در محضردر قم در خدمت شما عزیزان می باشد. برای تماس با طلاق توافقی در محضر در قم می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


طلاق توافقی در سال 1400 در قم :


طلاق توافقی در سال 1400 در قم ، در طلاق توافقی نیز همانند دیگر طلاق ها زن از عده برخوردار می باشد که مدت زمان این عده سه ماه است. مدت عده در دادگاه نیز سه ماه تعیین شده می باشد. البته بسیاری از خانم ها احتیاج ندارند عده نگه دارند که آن ها دو دسته هستند:
1-در صورتی که بین او و شوهرش هیچ رابطه ی زناشویی اتفاق نیفتاده باشد.
2-خانمی که به دوره ی یائسگی رسیده باشد.

طلاق توافقی در سال 1400 در قم نیز از شرایط به خصوص خود برخوردار است که می توانید در صورت تمایل از یک وکیل طلاق توافقی بپرسید و یا به شماره های درج شده در آگهی رجوع کنید.

علیرضا قاسمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری
قبول وکالت در دعاوی ملکی ثبتی مطالبه وجه چک دعاوی کیفری وجنایی دعاوی خانواده و....

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

قم
نشانی
فلکه جهاد ، خیابان ۱۹ دی ، بعد از فلکه جهاد ، طبقه بالای بانک اقتصاد نوین

موقعیت