مشاور تحصیلی در تهرانپارس

موقعیت آگهی

تهران

اطلاعات تماس
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۶:۵۶:۰۴

ویژگی ها

تگ مشاور تحصیلی در تهرانپارس، بهترین مشاور تحصیلی در تهرانپارس، مرکز مشاور تحصیلی در تهرانپارس، مشاوره تحصیلی در شرق تهران، مرکز مشاوره تحصیلی در شرق تهران
تلفن همراه ---
اینستاگرام ---
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با مشاور 09905451755

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1913
تعداد بازدید: 875
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۶-۲۴ ۱۶:۴۶:۰۰
در مجموعه ها: آموزشی

توضیحات آگهی

مشاور تحصیلی در تهرانپارس ، آیا تا به حال با مشاورین تحصیلی صحبت کرده اید؟ مشاورین تحصیلی افرادی هستند که برای افزایش موفقیت های تحصیلی شما را همراهی می کنند. اگر تمایل دارید با نحوه کار مشاورین تحصیلی آشنا شوید می توانید در ادامه همراه ما باشید.


مشاور تحصیلی در تهرانپارس:


مشاور تحصیلی در تهرانپارس، افرادی که تمایل دارند در تحصیلات خود موفق باشند می توانند از مشاورین تحصیلی کمک بگیرند. یک مشاور تحصیلی می تواند با توجه به تحصیلات خود و تجربه ای که دارد، بسیاری از مشکلات را حل کند. چند نمونه از مواردی که مشاور می تواند در حل آنها به شما کمک کند در ادامه ذکر خواهد شد:
1- تقویت حافظه
2- انتخاب رشته تحصیلی در دبیرستان
3- انتخاب رشته تحصیلی در دانشگاه
4- کاهش حواس پرتی
5- کاهش استرس
6- تنظیم خواب
7- یادگیری گروهی
8- برنامه تحصیلی
9-اصلاح تغذیه
10- افزایش فهم و درک ریاضی
11- درمان اختلالات یادگیری
12- ارتباط صحیح با دبیران
13- ارتباط صحیح با هم کلاسی ها
14- روش های یادگیری
15- افزایش تمرکز
16- مدیریت زمان
17- افزایش هوش
18- افزایش اعتماد به نفس
19- درمان کمال طلبی
20- روش های خلاصه برداری
21- تند خوانی
22- آموزش دروس سخت
23- تجویز دارو برای تقویت حافظه
24- افزایش فهم و درک کلامی
25- درمان فراموشی
26- روش های مختلف آموزش زبان های خارجه
27- معرفی کتاب های کمک درسی
28- انتخاب محل تحصیل
29- درمان اضطراب
30- اصلاح مکان مطالعه
31- درمان اضطراب امتحان
اگر در زمان امتحان استرس دارید، برای انتخاب رشته تردید دارید، اعتماد به نفس پایینی دارید و... برای حل همه ی این مشکلات می توانید به مشاور تحصیلی در تهرانپارس مراجعه کنید. شماره های درج شده در آگهی متعلق به مشاور تحصیلی در تهرانپارس می باشد.


بهترین مشاور تحصیلی در تهرانپارس:


بهترین مشاور تحصیلی در تهرانپارس، مشاورین تحصیلی نقش زیادی در تمام مراحل تحصیلی دانش آموزان دارند. وجود مشاوران تحصیلی در مدارس و مراکز آموزش بسیار مهم می باشد. مشاور تحصیلی به دانش آموز کمک می کند مشکلات پیش آمده را حل کند و لطمه ای به درس او وارد نشود. مشاور دانش آموز را به درس خواندن تشویق می کند، و سعی می کند با ورود به زندگی شخصی و تحصیلی او در حل کردن مشکلات او را یاری کند. اصلی ترین مشکلات دانش آموزان اضطراب، مشکلات شخصی، مشکلات درسی، استرس، مشکلات عاطفی و... می باشد که به کمک مشاورین حل می شود. بهترین مشاور تحصیلی در تهرانپارس فعالیت های درسی دانش آموزان را نیز کنترل می کند. برای کنترل فعالیت های درسی فرزندان خود می توانید به بهترین مشاور تحصیلی در تهرانپارس مراجعه کنید.


مرکز مشاور تحصیلی در تهرانپارس:


مرکز مشاور تحصیلی در تهرانپارس، مشاور با برنامه ریزی های درسی، مشخص کردن اهداف و سازماندهی امور زندگی، برنامه ریزی های مناسب و... برای بهبود سبک زندگی و تحصیلی شما تلاش می کنند. همانطور که گفته شد مشاور تحصیلی فقط برای رفع مشکلات درسی نیست و بسیاری از فعالیت های دیگر را کنترل می کند.
رفع مشکلات غیر درسی توسط مشاورین تحصیلی:
1- قلدری، خشم، و دعوا با دانش آموزان
2- بلوغ و مشکلات مربوط به آن
3- مشکلات شخصی و رشدی
4- مشکلات خانوادگی
5- مسخره شدن توسط همکلاسی ها
6- بی انگیزه بودن
7- مشارکت های خانوادگی مثبت
8- بی انگیزگی دانش آموزان برای درس خواندن
9- مشکلات دانش اموز با معلمان
10- مشکلات دانش آموزان با کادر مدرسه
11- مشکلات پایه ای
12- برطرف کردن عوامل استرس زا در زندگی دانش آموز
13- برطرف کردن عوامل استرس زا در مدرسه یا کلاس درس
14- پیشنهاد برای بهبود رشد درسی
15- طرح برنامه درسی
اگر دچار هریک از مشکلات بالا هستید می توانید با مراجعه به مرکز مشاوره تحصیلی در تهرانپارس آن را حل کنید. شماره های مندرج در آگهی متعلق به مرکز مشاوره تحصیلی در تهرانپارس می باشد.


مشاوره تحصیلی در شرق تهران:


مشاوره تحصیلی در شرق تهران، کشف استعدادها و توانایی ها در زمان کودکی بسیار مهم می باشد. شناسایی استعدادها در زمان کودکی می تواند نقش زیادی در کسب موفقیت های فرد داشته باشد. یکی از مهم ترین کارهای مشاورین تحصیلی ارزیابی توانایی ها و کشف استعداد کودکان و نوجوانان است. راهنمایی دانش آموزان و هدایت آنها به سمت رشته های تحصیلی مورد علاقه آنها می تواند آینده ای درخشان برای آنها رقم بزند. شما می توانید با مراجعه به مشاوره تحصیلی در شرق تهران استعداد و علایق فرزندان خود را کشف و در ساختن آینده ای درخشان او را همراهی کنید. شناسایی نقاط قوت و ضعف نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. برای شناسایی نقطه ضعف و نقاط قوت فرزند دلبندتان می توانید به مشاوره تحصیلی در شرق تهران مراجعه کنید.


مرکز مشاوره تحصیلی در شرق تهران:


مرکز مشاوره تحصیلی در شرق تهران، مشاور تحصیلی خوب خصوصیات خاصی دارد که در هنگام انتخاب مشاور تحصیلی باید به آن ها توجه کنید. در ادامه این مطلب ویژگی های یک مشاور تحصیلی خوب را برای شما ذکر میکنیم.
خصوصیات مشاور تحصیلی:
1- صرفه جویی در هزینه:
بسیاری از خانواده ها مشاور تحصیلی را یک هزینه ی اضافی و بیهوده می دانند. آنها عقیده دارند عامل موفقیت تنها درس خواندن می باشد، اما این باور کاملا اشتباه است. یکی از عواملی که تاثیر بسیار زیادی در موفقیت افراد دارد مشورت با مشاور تحصیلی می باشد. شما با انتخاب درست مشاور می توانید با هزینه ای مناسب مشاوره دریافت کنید و از پرداخت هزینه های اضافی و زیاد خودداری کنید.
2- عدم استفاده از برنامه مشترک:
هر فرد توانایی های خاصی دارد و مشاور باید پس از گفتگو با فرد با توجه به خصوصیات او برنامه ارائه دهد. اگر متوجه شدید مشاور تحصیلی به همه ی افراد یک برنامه می دهد، بدانید فرد مناسبی را انتخاب نکرده اید و باید به دنبال فرد دیگری به عنوان مشاور تحصیلی باشید.
3- پیگیری مداوم:
پیگیر بودن مشاور بسیار مهم است. سعی کنید مشاوری را انتخاب کنید که در بازه های زمانی کوتاه فعالیت های شما را کنترل کند. مشاور باید در مورد مراحل درس خواندن شما و شرایط فردی شما اطلاعات کامل داشته باشد.
4- برنامه درسی کوتاه مدت:
برنامه های درسی بلند مدت معمولا نتیجه ی خوب و مطلوبی نخواهند داشت. برنامه ریزی مناسب باید براساس شرایط دانش آموز طراحی شود. برنامه های درسی بلند مدت ارتباط دانش آموز با مشاور را کمرنگ می کند.
5- تسلط به مبحث های انگیزشی:
یکی از اصلی ترین مهارت های یک مشاور خوب امید و انگیزه دادن به دانش آموز برای ادامه تحصیل می باشد. مشاور باید بتواند دانش آموزی را که انگیزه کافی برای درس خواندن ندارد را امیدوار و به درس خواندن تشویق کند.
مشاورینی که در مرکز مشاوره تحصیلی در شرق تهران فعالیت می کنند همه ی ویژگی های ذکر شده در قسمت بالا را دارا هستند. اگر به دنبال مرکز مشاوره هستید پیشنهاد ما به شما مرکز مشاوره تحصیلی در شرق تهران می باشد.


بهترین مشاور تحصیلی در شرق تهران:


بهترین مشاور تحصیلی در شرق تهران، همیشه و در همه ی کارها صحبت کردن و مشورت با افراد با تجربه می تواند کمک زیادی به ما کند. بسیاری از افراد موفق کارهای خود را با مشورت مشاورین شروع کرده اند. هر یک از شما که تمایل دارید فرزندانتان در تحصیلات خود موفق باشند می توانید به بهترین مشاور تحصیلی در شرق تهران مراجعه کنید. مشاورین به بهترین شکل شما را راهنمایی خواهند کرد و تا رسیدن به قله های موفقیت شما را همراهی خواهند کرد. اطلاعات مندرج در این آگهی متعلق به بهترین مشاور تحصیلی در شرق تهران می باشد.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما