مربی سگ در مشهد

موقعیت آگهی

مشهد
تلفن های تماس

ویژگی ها

تلفن همراه 09925378130
اینستاگرام ---
تلگرام ---
واتس آپ ---
تماس با آگهی دهنده 09925378130
نوین کارت ---

اطلاعات تماس 09925378130
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۱۰-۰۶ ۰۹:۵۱:۴۵

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2467
تعداد بازدید: 1874
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۸-۰۹ ۰۹:۴۷:۰۰
در مجموعه ها: مربی سگ

توضیحات آگهی

مربی سگ در مشهد ، آیا شما به سگ ها علاقه دارید؟ امروزه افراد بسیار زیادی هستند که از این موجودات دوست داشتنی در منزل خود نگهداری می کنند. نگهداری از سگ ها و حیوانات خانگی ممکن است برای بعضی افراد کمی دشوار باشد. ما امروز می خواهیم درباره ی مربی سگ در مشهد و آموزش هایی که برای سگ لازم است صحبت کنیم.


مربی سگ در مشهد:


مربی سگ در مشهد، سگ ها نژادهای بسیار زیادی دارند. هر یک از نژاد های مختلف سگ ویژگی های ظاهری و خصوصیات رفتاری متفاوتی دارند. سگ هایی که قرار است در منزل شما نگهداری شوند و عضوی از خانواده شما باشند باید آموزش هایی ببینند. زندگی با انسان ها نیازمند رعایت اصول و قوانین مختلفی می باشد. برای مثال شرایط زندگی سگ در یک باغ با یک آپارتمان کوچک تفاوت بسیار زیادی دارد. یکی از اولین آموزش هایی که برای سگ ها ضروری است یادگیری محل دستشویی می باشد. همه ی افرادی که در منزل خود حیوان خانگی دارند به آن ها آموزش می دهند در زمان لازم برای دستشویی به محل مورد نظر بروند. میزان هوش سگ ها در نژادهای مختلف متفاوت می باشد و آموزش به آن ها متفاوت است. اگر دوست دارید سگی آموزش دیده داشته باشید می توانید از مربی سگ در مشهد کمک بگیرید. شماره های درج شده در آگهی متعلق به مربی سگ در مشهد می باشد.


قیمت مربی سگ در مشهد:


قیمت مربی سگ در مشهد، همانطور که در قسمت بالا گفته شد آموزش های مختلف به نژاد سگ بستگی دارد. برای مثال آموزش به سگ خانگی مینیاتوری با سگ شکاری ژرمن شپرد کاملا متفاوت می باشد. آموزش به سگ های خانگی معمولا شامل محل دستشویی، پارس نکردن زیاد، حرکات نمایشی و... می باشد. اما سگ های شکاری، نگهبان و... آموزش های کاملا متفاوتی دارند. قوانین زندگی انسان ها با سگ ها بسیار متفاوت می باشد. پارس کردن سگ در ساعات پایان روز معمولا برای همسایه ها آزار دهنده است و باعث اعتراض آن ها می شود، در نتیجه یکی از مهم ترین مسائل در نگهداری از سگ خانگی آموزش عدم پارس کردن در زمان استراحت همسایه ها می باشد. اگر تمایل دارید درباره ی قیمت مربی سگ در مشهد اطلاعات کسب کنید تا پایان آگهی همراه ما باشید. قیمت مربی سگ در مشهد به عوامل گوناگونی مثل: سن، نژاد، هوش، تعداد جلسات و... بستگی دارد. شما می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید و از قیمت مربی سگ در مشهد مطلع شوید.


آموزش سگ در مشهد:


آموزش سگ در مشهد، سگ هایی که جزء نژادهای شکاری و نگهبان هستند حتما باید آموزش ببینند. این سگ ها اگر تحت آموزش قرار نگیرند و تربیت نشوند ممکن است به اطرافیان حتی صاحب خود آسیب برسانند. سگ های شکاری و نگهبان تقریبا وحشی هستند و در صورت عدم آموزش به افراد غریبه حمله کرده و امکان دارد آسیب جدی به آن ها وارد کنند. مربی سگ در مشهد به وسیله ی آموزش های مورد نیاز می تواند سگ را تقریبا رام کرده و فقط با دستور مربی یا صاحب وحشی کند. سگ های آموزش دیده فقط با فرمان صاحب خود به فرد یا جاندار مورد نظر حمله می کنند. همه ی ما تا به حال سگ های بسیار زیادی را دیده ایم که به نیروها و ارگان های مختلف کمک می کنند. این سگ ها با توجه به آموزش هایی که دیده اند و با توجه به حواس مختلف خود می توانند فعالیت های مختلفی انجام دهند. سگ هایی که در زمان زلزله در زیر آوارها به دنبال افرادی که زیر آوار ساختمان مانده اند می گردند، سگ های آموزش دیده زنده یاب هستند. اگر دوست دارید سگی مطیع و حرف گوش کن داشته باشید می توانید از آموزش سگ در مشهد کمک بگیرید. شماره های مندرج در آگهی متعلق به آموزش سگ در مشهد می باشد.


هزینه آموزش سگ در مشهد:


هزینه آموزش سگ در مشهد، سگ هایی که خریداری می شوند در مرحله ی اول هیچ آموزشی ندیده اند و از قوانین منزل شما اطلاع ندارند. مربی سگ می تواند رفتار درست و قوانین منزل شما را به سگ آموزش داده و سگ بی تربیت و سرکش را به سگی تربیت شده و مطیع تبدیل کند. گاهی وقت ها ممکن است حیوان خانگی شما کمی لجبازی کند و قوانین خانه را رعایت نکند. مربی به شما آموزش می دهد در چنین زمان هایی چه رفتاری با سگ داشته باشید که باعث تشدید این رفتار او نشود. زندگی کردن با حیوان خانگی که اصول را رعایت نمی کند کار سختی است و می تواند باعث پشیمانی شما از نگهداری او شود، افرادی که دوست دار حیوانات هستند و می خواهند از آنها در منزل خود نگهداری کنند باید از مرکز آموزش سگ در مشهد کمک بگیرند و آموزش های لازم را به سگ خود بدهند. زندگی با سگ آموزش دیده بسیار لذت بخش است. یکی از مهم ترین مسائل که در زمان انتخاب مربی سگ در مشهد باید به آن دقت کنیم تجربه ی مربی می باشد. آموزش به سگ کار آسانی نیست و نیاز به تجربه و مهارت زیادی دارد. آموزش سگ ها باید از سنین بسیار کم (دو هفتگی) و از لحظه ی ورود به منزل شما آغاز شود. آموزش و تربیت سگ ها در سنین مختلف امکان پذیر است اما آموزش به توله سگ ها کار آسان تری است. برای اطلاع از هزینه ی آموزش سگ در مشهد می توانید با مربی سگ در مشهد در ارتباط باشید. هزینه آموزش سگ در مشهد مشخص نیست و با توجه به ویژگی های سگ شما تعیین می شود. شماره های موجود در آگهی جهت اطلاع شما عزیزان از هزینه آموزش سگ در مشهد می باشد.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما