مربی سگ در تهران

موقعیت آگهی

تهران
تلفن های تماس

ویژگی ها

تلفن همراه 09905451755
اینستاگرام ---
تلگرام ---
واتس آپ ---
تماس با آگهی دهنده تماس با مربی 09905451755
نوین کارت ---

اطلاعات تماس 09925378130
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۱۱-۲۵ ۰۸:۴۰:۰۳

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2645
تعداد بازدید: 469
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۹-۲۸ ۰۸:۳۹:۰۰
در مجموعه ها: مربی سگ

توضیحات آگهی

مربی سگ در تهران ، آیا شما به حیوانات علاقه دارید؟ یکی از حیواناتی که از سال های بسیار طولانی با انسان ها زندگی می کند، سگ است. در این آگهی راجع به سگ ها و نحوه ی تربیت و آموزش آن ها صحبت خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان آگهی همراه ما باشید.


مربی سگ در تهران :


مربی سگ در تهران ، سگ ها یکی از اولین موجوداتی هستند که توسط انسان ها اهلی شدند. این پستانداران از گونه ی گرگ های خاکستری هستند. از گذشته های بسیار دور تاکنون سگ ها همواره همراه انسان ها بوده اند و با آن ها زندگی می کردند.
اولین بار مردم ساکن آمریکا و آفریقای شمالی برای اهلی کردن سگ ها اقدامات لازم را انجام دادند. امروزه سگ ها رابطه ی بسیار خوبی با انسان ها دارند و درواقع عضوی از خانواده آن ها هستند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که در منزل خود از سگ نگهداری می کنید تا پایان آگهی همراه ما باشید.


امروزه سگ ها با نژادهای بسیار گوناگونی در سراسر دنیا وجود دارند. هر یک از این سگ ها برای زندگی با انسان نیاز به آموزش های مختلفی دارند. آموزش و تربیت سگ باید توسط فرد متخصص و ماهر انجام شود.
توجه داشته باشید اگر هرطور که دوست دارید با سگ رفتار کنید، سگ هم زمانی که بالغ شد هر طور که دوست دارد با شما رفتار خواهد کرد و این موضوع می تواند باعث آزار شما شود. اگر سگی بی تربیت و خودسر داشته باشید نمی توانید زندگی مسالمت آمیز و خوبی با او داشته باشید. اگر توانایی و دانش لازم برای تربیت سگ را ندارید می توانید از مربی سگ در تهران کمک بگیرید. همه ی افرادی که ساکن تهران هستند و به دنبال مربی سگ در تهران می گردند می توانند به مربی سگ در تهران مراجعه کنند. شماره های موجود در این آگهی متعلق به مربی سگ در تهران می باشد.


قیمت مربی سگ در تهران :


قیمت مربی سگ در تهران ، مربی سگ در تهران چه کسی است؟ مربی سگ فردی است که کار تربیت سگ ها را به عهده دارد و با توجه به مهارت ها و تجربه هایی که دارد به آموزش و رفع مشکلات رفتاری سگ ها می پردازد. مربی سگ می تواند سگ بی تربیت شما را به سگی تربیت شده و مودب تبدیل کند. آموزش های بسیار زیادی وجود دارد که از زمان ورود سگ به منزل باید آغاز شود. سگ هایی که قرار با شما زندگی کنند باید از قوانین منزل شما پیروی کنند. یکی از مهم ترین نکات مربوط به سگ هایی که در منازل نگهداری می شوند یادگیری محل دستشویی می باشد. اگر سگ محل دستشویی خود را یاد نداشته باشد می تواند همه ی محیط منزل شما را آلوده و کثیف کند. اگر تمایل دارید سگتان همیشه در محل مورد نظر شما کارش را انجام دهد باید به مربی سگ در تهران مراجعه کنید و سگ توسط مربی آموزش های لازم را فرا گیرد.

مربی سگ وظایف بسیار مهمی مثل : فرمان برداری سگ از صاحبش، برطرف کردن مشکلات رفتاری سگ، آموزش و تربیت سگ و... را به عهده دارد. همانطور که گفته شد سگ ها نژادهای مختلفی دارند و آموزش به هر یک از نژادهای سگ با یکدیگر متفاوت می باشد. برای مثال تربیت سگ ژرمن شپرد با سگ هاوانس که سگی آرام و آپارتمانی است متفاوت می باشد. قیمت مربی سگ به عوامل مختلفی مثل سن، نژاد و... بستگی دارد. قیمت مربی سگ در تهران برای سگ گارد، سگ خانگی، سگ ژرمن، سگ پلیس، سگ مواد یاب، سگ زنده یاب و... متفاوت می باشد.


مربی سگ باتجربه می تواند مشکلات رفتاری مختلف سگ را اصلاح کند. چند نمونه از مشکلات رفتاری سگ ها شامل: واق واق کردن با صدای بلند و در مکان های مختلف، خشن بودن در برابر افراد غریبه یا صاحب خود، گاز گرفتن، دندان قروچه کردن، بداخلاقی، نافرمانی، کشیدن قلاده در زمان پیاده روی، جویدن لوازم اطراف، دستشویی کردن در محل دلخواه خود، دعوا با سگ های دیگر، استرس و... می باشد.


تربیت سگ باید در سنین پایین انجام شود، هر چه سگ کوچک تر باشد تربیت آسان تر و بهتر انجام می شود. برای تربیت سگ به مربی سگ در تهران مراجعه کنید و برای اطلاع از قیمت مربی سگ در تهران با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید، شماره ی مربی سگ در تهران در این آگهی درج شده است.


آموزش سگ در تهران :


آموزش سگ در تهران ، دو راه برای تربیت سگ وجود دارد. در روش اول صاحب سگ می تواند اطلاعات درست را به دست آورده و خودش سگ را تربیت کند اما از آنجایی که آموزش به سگ نیاز به تجربه و اطلاعات کافی دارد ممکن است کمی برایتان سخت باشد و نتیجه ی دلخواه را کسب نکنید.
روش دوم استخدام مربی سگ می باشد. مربی سگ می تواند به منزل شما بیاید یا سگ را به منزل خود ببرد و آموزش های لازم را به او بدهد. آموزش هایی مثل تنها گذاشتن سگ در منزل، یاد گرفتن جای دستشویی، آموزش قوانین منزل و... برای سگ ها با هر نژادی ضروری می باشد. حتما از مربی بخواهید به شما و افرادی که قرار است با سگ زندگی کنند نیز رفتارهای صحیح و نحوه ی برخورد با سگ را آموزش دهد.


بعد از آموزش های ابتدائی نوبت به آموزش های اختصاصی می رسد. در این مرحله، آموزش ها باعث می شود سگ شما به سگی خوش رفتار، اجتماعی و شجاع تبدیل شود. این حیوانات بسیار با هوش هستند و با توجه به توانایی هایی که دارند می توانند فعالیت های مختلف را انجام دهند. سگ ها معمولا با توجه به آموزش هایی که می بینند به سگ نگهبان، سگ خانواده، سگ پلیس، سگ ردیاب، سگ دستیار، سگ زنده یاب و... تبدیل می شوند.


چند نمونه از مهم ترین مسائل برای موفقیت سگ در آموزش های تخصصی یادگیری آموزش های ابتدائی، اجتماعی بودن و اعتماد به نفس بالا می باشد.
مربی نباید با مهربانی با سگ رفتار کند و باید در مقابل سگ رفتاری قاطع داشته باشد. سگ ها بسیار باهوش هستند و اگر متوجه شوند شما مهربان و دلسوز هستید دیگر از شما فرمان برداری نمی کنند و به خوبی تربیت نمی شوند.


افرادی که به دنبال مربی سگ برای آموزش سگ در تهران هستند حتما تحقیق کرده و اطلاعات لازم را به دست آورند. اگر قصد دارید برای تربیت سگ خود از مربی سگ در تهران کمک بگیرید علاوه بر هزینه آموزش سگ به کیفیت کار و مهارت مربی نیز توجه داشته باشید. یکی از بهترین مربیان برای آموزش سگ در تهران، مربی سگ در تهران می باشد.


هزینه آموزش سگ در تهران :


هزینه آموزش سگ در تهران ، یکی از مسائلی که در نوع آموزش های سگ تاثیر می گذارد محل زندگی سگ می باشد. طریقه ی زندگی کردن یک سگ در روستا یا باغ با سگ هایی که قرار است در آپارتمان زندگی کنند متفاوت می باشد. سگ های آپارتمانی باید آموزش ببینند و در زمان استراحت واق واق نکنند. در بسیاری از موراد سر و صدای سگ در نیمه شب یا زمان استراحت باعث اعتراض همسایه ها می شود.


همه ی افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند و می خواهند یک سگ را به عنوان حیوان خانگی به منزل خود بیاورند توجه داشته باشند برای تربیت سگ حتما باید به مربی سگ در تهران مراجعه کنند و قوانین زندگی در آپارتمان را به سگ خود آموزش دهند. افرادی که می خواهند از هزینه آموزش سگ در تهران مطلع شوند می توانند با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرند.


چند نمونه از خصوصیات سگ ها که باعث همزیستی مسالمت آمیز آن ها با انسان ها شده است شامل: مهربانی، وفاداری، دلسوزی و... می باشد. اگر به دنبال همدم و همراهی مهربان هستید سگ بهترین گزینه برای شما می باشد. تربیت کردن سگ های کوچک و خانگی می تواند آن ها را به موجوداتی دوست داشتنی تبدیل کند. سگ ها کارهایی مثل ایستادن، نشستن، خوابیدن، دست دادن، همقدم شدن، پریدن، خوردن، نخوردن و... را به خوبی یاد می گیرند.

هزینه آموزش سگ در هر منطقه با توجه به سن و نژاد سگ متفاوت می باشد. مربی سگ در تهران با مناسب ترین هزینه آموزش سگ را انجام می دهد. شماره تماس و نشانی که در این آگهی مشاهده می کنید متعلق به مربی سگ در تهران می باشد.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما