Skip to main content

محصولات کراتینه ایران

کراتیه مو به منظور صاف و براق کردن مو به کار می رود. این روش یکی از سریع ترین روش های صاف کردن موهای مجعد و وز می باشد. کراتین نوعی پروتئین موجود در موهای انسان می باشد که اثر لخت کنندگی بر روی موهای انسان دارد. افرادی که دارای موهای مجعد و یا وز هستند، مقدار کراتین کمتری در ساختار موهای خود دارند. به همین دلیل از ماده کراتین به منظور صاف کردن موهای این افراد استفاده می شود.


کراتیینه مو در طالقانی کرج


کراتینه مو در طالقانی کرج ، روش کار کراتینه کردن مو به این صورت است که آرایشگر مواد کراتین را بر روی موهای شما گذاشته سپس به وسیله اتو، این مواد را بر روی موهای شما تثبیت می کند. هر چقدر موهای شما بلندتر و حجیم تر باشد مواد و هزینه بیشتری مصرف می شود. مثلا ممکی است نود دقیقه یا بیشتر زمان ببرد.


فروش محصولات کراتیه مو در طالقانی کرج


فروش محصولات کراتیه مو در طالقانی کرج ، کراتینه ممکن است از منابع طبیعی یا مصنوعی تولید شود. کراتینه برای موهای آسیب دیده بر اثر رنگ کردن زیاد، سشوار کشیدن زیاد، اتو کشیدن زیاد که حالت طبیعی و براق خود را از دست داده اند استفاده می شود. به یاد داشته باشید اگر فرآیند کراتینه به درستی و اصولی انجام نگیرد خود، سبب آسیب زدن بیش از حد به مو خواهد شد. در حقیقت کراتین عوارض خاصی برای موها ندارد بلکه روش نادرست کراتینه کردن، سبب آسیب به موها خواهد شد.


انواع محصولات کراتینه مو در طالقانی کرج


انواع محصولات کراتینه مو در طالقانی کرج ، کراتین مو در دو نوع مختلف در بازار موجود می باشد. برخی از این کراتینه ها به عنوان احیا کننده و برخی دیگر به عنوان صاف کننده می باشند. عموما کراتینه کردن مو به عنوان درمان کننده، صاف کننده و به منظور نابودی وزی و مجعدی موها کاربرد دارند. به عنوان مثال کراتین احیا کننده به عنوان تقویت کننده و ویتامینه کردن موهای دمیج شده یا به عبارتی آسیب دیده استفاده می شوند. کاربرد دیگر این مواد، برای افرادی است که تمایلی ندارند مجعدی موهایشان از بین رود و تنها قصد تقویت موهایشان را دارند، باید از این نوع کراتینه استفاده نمایند.


بهترین محصولات کراتینه مو ارزان در طالقانی کرج


بهترین محصولات کراتینه مو ارزان در طالقانی کرج ، ماندگاری کراتین مو بین چهار تا شش ماه می باشد که البته این میزان به نوع نگهداری و شیوه کراتینه کردن مو و نوع مواد کراتینه و درجه کیفی آن بستگی دارد. عده ای تصور دارند کراتین مو باعث ریزش می شود با اینکه در دستورالعمل کراتینه ها درج شده که در ریشه موها استفاده شوند اما حدود 1 الی 2 سانت بالاتر از ریشه موها استفاده می شود تا سلامت کامل موها حفظ شود.


فروش محصولات کراتینه مو ارزان در طالقانی کرج


فروش محصولات کراتینه مو ارزان در طالقانی کرج ، محصولات کراتین عرضه شده در این مجموعه، با کیفیت عالی و از ترکیبات کاملا گیاهی ساخته شده اند و هیچ گونه آسیبی به مو وارد نخواهند کرد. به طوری که بعد از اتو کشیدن، بوی مواد گیاهی را کاملا استشمام خواهید کرد. یکی از ویژگی های مواد کراتینه عرضه شده در این مجموعه، کیفیت و قیمت مناسب این محصولات است. برخی از مواد تشکیل دهنده مواد کراتینه شامل پروتئین هیدرولیز شده سویا، گلیسیرین، سیلیکا، آمینو اسید و سایر عناصر و مواد تقویت کننده مو می باشد. این محصولات فاقد فرمالدهید می باشند.


فروش محصولات کراتینه مو با کیفیت در طالقانی کرج


فروش محصولات کراتینه مو با کیفیت در طالقانی کرج ، شما متقاضیان عزیز می توانید محصولات کراتینه مو اورجینال و خارجی را با بهترین برندها و با قیمت مناسب از ما بخواهید ما تضمین . تمامی محصولات ارائه شده ساخته کشورهای برزیل، انگلیس، آلمان، لهستان، ترکیه و دیگر کشورهای مطرح می باشند.


فروش محصولات کراتینه مو اورجینال در طالقانی کرج


فروش محصولات کراتینه مو اورجینال در طالقانی کرج ، شما به منظور حیات دوباره به موهایتان باید کراتین مو را مهیا کنید. این مواد علاوه بر زیبایی به موها، سبب تغذیه و جان دوباره به موها خواهد شد. فقط یادتان باشد یا کراتینه نکنید و یا از محصولات با کیفیت برای کراتینه کردن مو استفاده نمایید. چرا که کراتینه ها مانند شمشیر دو لبه می باشند، مواد با کیفیت مزایای بسیار و مواد بی کیفیت خسارات جبران ناپذیری برای موهای شما خواهند داشت.


خرید محصولات کراتینه مو در طالقانی کرج


خرید محصولات کراتینه مو در طالقانی کرج ، شاید بتوان ادعا کرد که یکی از کشورهایی که میزان مصرف بالای مواد کراتینه را دارند، ایران باشد. به همین دلیل عرضه کنندگان بسیاری با عرضه محصولات بی کیفیت و متفرقه، از این میزان تقاضا سوء استفاده می کنند. این شما هستید که باید حواستان به فروشگاه عرضه کننده محصولات کراتینه مو باشد. اکثر مواد کراتینه مو در کشورهای آمریکایی به خصوص برزیل تولید می شوند چرا که بانوان این مناطق از رنگ موها بیشتر استفاده می کنند و برای احیا مو از این مواد استفاده می کنند. به منظور خرید انواع مواد کراتینه، با کیفیت عالی می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید.


پخش محصولات کراتین مو در طالقانی کرج


پخش محصولات کراتین مو در طالقانی کرج ، انواع محصولات کراتین مو شامل کراتینه مو ریسرچ، شامپوی کراتینه مو، ماسک کراتینه مو، روغن کراتینه مو، ست کراتینه مو ارگانیک و هرآنچه که از محصولات جانبی کراتینه مو بخواهید در فروشگاه ما با برترین برندهای جهان موجود می باشد.


پخش کننده محصولات کراتین مو در طالقانی کرج


پخش کننده محصولات کراتین مو در طالقانی کرج ، یک محصول با کیفیت کراتین مو دارای ویژگی هایی می باشد مانند : جذب با کمترین میزان دود و گاز، براقیت و درخشندگی با دوام به مدت 4 ال 6 ماه، ویتامینه توسط گیاهان استوایی، ترمیم کننده و احیا کننده، عدم خارش و سوزش در پوست سر، عدم ایجاد حساسیت در فرد، قابل استفاده در تمامی مناطق جغرافیایی با هر نوع آب و هوایی، بازگرداندن ضخامت موهای نازک شده و ... می باشد. برای آگاهی از قیمت محصولات و برند مورد نظرتان می توانید با شماره هایی که در آگهی درج شده است تماس بگیرید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

کرج
نشانی
طالقانی

موقعیت