لوازم اسپرت ماشین در تهران

موقعیت آگهی

تهران, تهران
بالاتر از میدان ونک خیابان رشید یاسمی.کارواش پارکینگ طبقاتی بیمارستان خاتم الانبیا
مختصات جغرافیایی: (35.76979, 51.408015)
موقعیت نمایش داده برروی نقشه ممکن است کاملا دقیق نباشد

اطلاعات تماس 09214399517
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۴۰۰-۰۶-۰۷ ۱۴:۳۳:۵۶

ویژگی ها

تلفن همراه 09214399517
اینستاگرام ---
ساعت کاری ---
تلگرام ---
واتس آپ ---
تگ لوازم اسپرت ماشین در تهران، بورس لوازم اسپرت ماشین در تهران، خرید لوازم اسپرت ماشین در تهران، فروش لوازم اسپرت ماشین در تهران، مرکز پخش لوازم لوکس ماشین در تهران
تماس با آگهی دهنده تماس با فروشگاه 09214399517
نوین کارت ---

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 5375
تعداد بازدید: 1537
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۷-۰۴-۱۳ ۱۴:۳۰:۰۰
در مجموعه ها: لوازم یدکی

توضیحات آگهی

لوازم اسپرت ماشین در تهران ، آیا شما به ظاهر خودرو خود اهمیت می دهید؟ آیا از لوازم اسپرت ماشین استفاده می کنید؟ طراحی ظاهری بسیاری از خودروها، تکراری می باشند. به همین دلیل افرادی با استفاده از خلاقیت های بسیار و به منظور نوآوری در سبک ظاهر ماشین خود، از لوازم اسپرت ماشین استفاده می کنند. این لوازم تنوع زیادی دارند. در ادامه این آگهی قصد داریم تا اطلاعاتی در مورد لوازم اسپرت ماشین در اختیار شما قراردهیم.


لوازم اسپرت ماشین در تهران


لوازم اسپرت ماشین در تهران ، امروزه بسیاری از افراد به خصوص جوانان، تغییراتی را در ظاهر خودرو خود ایجاد می کنند. این امر موجب می شود تا ماشین آنها ظاهری منحصر به فرد پیدا کند. از این نوآوری و خلاقیت ها می توان به مواردی مانند کم و زیاد کردن ارتفاع ماشین، استفاده از رینگ و لاستیک های خاص، تغییر چراغ های جلو وعقب ماشین( با استفاده از برچسب های مدل دار و یا تعویض آنها) و ... اشاره کرد. نمایشگاه های زیادی در جهان برگزار می شوند تا این تغییرات را به نمایش بگذارند. اگر قصد تغییر ظاهر ماشین خود را دارید، می توانید به مرکز فروش لوازم اسپرت ماشین در تهران مراجعه نمایید.


بورس لوازم اسپرت ماشین در تهران


بورس لوازم اسپرت ماشین در تهران ، چین و تایوان ارزان ترین و آلمان و ایتالیا گران ترین بورس لوازم اسپرت ماشین را دارند. هزینه اسپرت کردن ماشین ها متفاوت و برای ماشین های خارجی گران تر می باشد. در واقع اسپرت کردن به نوع ماشین و قطعاتی که روی آن نصب می شود، بستگی دارد. اگر به دنبال جایی هستید که بورس تمام تجهیزات و لوازم جانبی ماشین را یکجا داشته باشد، به بورس لوازم اسپرت ماشین در تهران مراجعه کنید. شما می توانید انواع تجهیزات اسپرت ماشین را با کیفیت و قیمتی مناسب در بورس لوازم اسپرت ماشین در تهران پیدا کنید.


خرید لوازم اسپرت ماشین در تهران


خرید لوازم اسپرت ماشین در تهران ، اسپرت کردن ماشین دو مرحله کلی دارد که باید این مراحل را بطور کامل انجام داد. این دو مرحله شامل اسپرت کردن فضای داخلی و نمای بیرونی ماشین می باشد. در اینجا با اسپرت کردن فضای داخلی ماشین آشنا می شویم. تزیینات داخلی ماشین، به آن شخصیت می دهند. همچنین باعث می شوند که اطرافیان نسبت به ماشین حس خوبی داشته و آن را یک خودرو خاص و دوست داشتنی در نظر بگیرند. تزیینات داخلی ماشین، به آن زیبایی و ارزش می دهند. در ادامه به بعضی از کارهایی که می توانید برای اسپرت کردن فضای داخلی ماشین انجام دهید، اشاره می کنیم.


یکی از حساس ترین قسمت های خودرو، روکش ها می باشند که به محض ورود به داخل خودرو توجه افراد را به خود جلب می کنند. بسیاری از افراد از رنگ، جنس و طرح های لوکس برای فضای داخلی ماشین خود استفاده می کنند. این امر در زیبایی و جذابیت فضای داخلی خودرو تاثیر بسزایی دارد. برخی افراد هم از فرمان های اسپرت استفاده می کنند و دیگر نیازی به روکش کردن آن ندارند. علاوه بر این، برای اسپرت کردن فضای داخلی خودرو می توان نشانگرهای اعلان ماشین را تعویض نمود. در صورت تمایل به زیباتر کردن ماشین خود، به مرکزخرید لوازم اسپرت ماشین در تهران مراجعه نمایید. برای اطلاع از قیمت خرید لوازم اسپرت ماشین در تهران با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


فروش لوازم اسپرت ماشین در تهران


فروش لوازم اسپرت ماشین در تهران ، در اینجا به اسپرت کردن نمای بیرونی ماشین می پردازیم. هرگز ماشین خود را بیش از اندازه از حالت عادی آن خارج نکنید. بدلیل اینکه ممکن است از طرف راهنمایی و رانندگی جریمه شوید. به مواردی برای اسپرت کردن نمای بیرونی ماشین اشاره می کنیم:
- استفاده از رینگ های اسپرت و لاستیک های پهن: معمولا اولین مرحله می باشد. در هنگام استفاده از آن باید مراقب باشید که جعبه دنده ماشین در معرض خرابی قرار نگیرد. همچنین ممکن است ماشین را از شرایط گارانتی خارج کند.
- رنگ کردن شیشه های ماشین: دودی کردن شیشه ها بسیار رایج می باشد. همچنین باید توجه کنید که شیشه ها را به اندازه ای رنگ کنید که راهنمایی رانندگی جریمه نکند.
اگر شما قصد خرید تزیینات داخلی و بیرونی ماشین خود را دارید، به مرکز فروش لوازم اسپرت ماشین در تهران مراجعه کنید.


مرکز پخش لوازم لوکس ماشین در تهران


مرکز پخش لوازم لوکس ماشین در تهران ، هر روز شاهد تولید خودروهایی هستیم که امکانات و آپشن های متفاوتی بر روی آنها نصب شده است. تعداد و نوع این آپشن ها در خودروها متفاوت می باشند. بسیاری از افراد علاقمند هستند تا ظاهر خودرو خود را با استفاده از تجهیزات اسپرت و لوکس، تغییر دهند. این افراد می توانند به مرکز پخش لوازم لوکس ماشین در تهران مراجعه کرده و لوازم موردنظر خود را خریداری نمایند. نکاتی در خصوص انتخاب لوازم لوکس ماشین وجود دارد. در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:
- اتاق و فضای داخلی: فضای داخلی هر ماشینی ارتباط مستقیمی با سرنشینان و مخصوصا راننده آن دارد. رنگ، بو، نور و ... باعث ایجاد آرامش، راحتی و تنش ذهنی و ناراحتی می شوند.
- رنگ: رنگ زیرپایی، روکش صندلی و ... تاثیر بسزایی در راحتی سرنشینان ماشین دارد.
برای اطلاعات بیشتر با مرکز پخش لوازم لوکس ماشین در تهران همراه باشید. شماره های تماس در آگهی ثبت شده اند.


فروشگاه لوازم اسپرت ماشین در تهران


فروشگاه لوازم اسپرت ماشین در تهران ، تعداد زیاد ماشین ها، باعث شده تا افراد زمان طولانی را در ترافیک سپری کنند. راحت بودن سرنشینان در داخل اتومبیل، تحمل ترافیک و رانندگی را آسان تر می کند. همچنین احساس بهتری به سرنشینان انتقال می دهد. فروشگاه لوازم اسپرت ماشین در تهران، محلی برای گردآوری محصولات با کیفیت در زمینه راحتی و آسایش مشتریان می باشد. ارائه ی خدمات پس از فروش، وجود فضای سه بعدی برای بهتر تصور کردن محصول، گستردگی و تنوع محصولات، تعامل مستقیم با مشتریان و ... باعث شده تا این فروشگاه از فروشگاه های دیگر متمایز باشد. تعامل مستقیم پرسنل فروشگاه لوازم اسپرت ماشین در تهران باعث اطمینان خاطر بیشتری برای مشتریان می شود. برای تهیه لوازم اسپرت می توانید به این فروشگاه مراجعه نمایید.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما