Skip to main content

فیزیوتراپی در تهران

فیزیوتراپی در تهران، مشکلات موجود در زندگی امروز باعث شده تا افراد، بیشتر زمان خود را مشغول کار و فعالیت در خارج از منزل باشند. دغدغه های زیاد زندگی موجب شده تا این افراد زمان کمی برای استراحت و تفریح داشته باشند. امروزه بیشتر افراد تمام تلاش خود را در جهت تامین مایحتاج ضروری زندگی خود می کنند و در این مسیر توجهی به تغذیه، استراحت و ورزش ندارند.

انجام فعالیت های سخت ، تغذیه ناسالم، عدم توجه به ورزش ، بروز تصادف ، ابتلا به بیماری و دلایل مختلف دیگر موجب شده تا افراد در گذر زمان دچار بیماری های مختلفی شوند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در حین بالا رفتن از پله دچار زانو درد شوید. ممکن است اصلا به آن اهمیتی نداده باشید. اما این دردهایی که ناگاه برای شما پیش می آید، به مرور باعث کاهش سطح کیفیت زندگی شما می شود. هر زمان که متوجه شدید در عملکرد حرکتی اعضای بدن خود با مشکل مواجه هستید، می توانید از خدمات فیزیوتراپی کمک بگیرید.

فیزیوتراپی چیست؟ فیزیوتراپی شاخه ای از علم پزشکی است که باعث بهبود عملکرد فیزیکی افراد می شود و از این طریق موجب افزایش سطح کیفیت زندگی آنان می گردد. فیزیوتراپیست ها ، افرادی متخصص و باتجربه هستند که از مهارت های خود در جهت پیشگیری، درمان و توان بخشی افراد مختلف جامعه استفاده می کنند. این افراد برای رسیدن به هدف خود، روش های متنوعی مانند امواج صوتی، لیزر، سرما و گرما و ... را به کار می برند. اقدامات موثر این افراد باعث می شود تا نیاز بیماران به جراحی و مصرف دارو در طولانی مدت کاهش یابد.


فیزیوتراپی در تهران :


فیزیوتراپی در تهران ، مرکز فیزیوتراپی در تهران یکی از مراکز فیزیوتراپی مجهز در ایران می باشد. فعالیت های این مرکز در جهت درمان، حفظ و بازسازی عملکرد های فیزیکی افراد صورت می گیرد. زمانی که عملکرد حرکتی افراد در اثر صدمات، معلولیت ها ، بیماری ها و ... دچار اختلال می شود، مرکز فیزیوتراپی در تهران بهترین مکان برای رفع این مشکلات می باشد. روش های درمانی مرکز فیزیوتراپی در تهران به بیماران کمک می کند تا خطر آسیب دیدگی آنها در آینده کاهش یابد.


متخصصین و کادر مجرب فیزیوتراپی در تهران افرادی هستند که با صبر و حوصله فراوان خود در جهت رسیدن به اهداف درمانی تلاش می کنند. این افراد توانایی کافی را در جهت برقراری ارتباط موثر با بیمار خود دارند و با جلب اعتماد بیمار به روند درمان سرعت می بخشند. فعالیت های فیزیوتراپی در تهران در مسیری است که راه
کارهایی برای مدیریت مشکل توسط خود بیمار ارائه می دهد. این فعالیت ها در جهت پیشگیری و بهبود عملکرد جسمی بیمار صورت می گیرند.


کلینیک فیزیوتراپی در تهران :

کلینیک فیزیوتراپی در تهران، خدمات گوناگونی مانند فیزیوتراپی در منزل، ماساژ درمانی، الکتروتراپی، مگنت درمانی، ورزش درمانی، لیزر درمانی، شاک ویو درمانی، فیزیوتراپی خصوصی با رعایت حریم شخصی افراد و ... در کلینیک فیزیوتراپی در تهران به مراجعین ارائه می گردد. برای آرامش خاطر بیماران عزیز، خدمات مختلفی که توسط کلینیک فیزیوتراپی در تهران ارائه می گردد، تحت پوشش بیمه می باشد.


کلینیک فیزیوتراپی در تهران خدمات خود را به افراد مختلف به ویژه ورزشکاران، کودکان و سالمندان ارائه می دهد. متخصصین کلینیک فیزیوتراپی در تهران با توجه به شرایط فیزیکی، روانی، عاطفی و اجتماعی افراد به آنها کمک می کنند تا کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند. تمام افرادی که دچار آسیب های جسمی مانند شکستگی استخوان، آسیب ستون فقرات، کمر درد، زانو درد ، رگ به رگ شدن، دیسک، اختلالات مربوط به مفصل ها، سیاتیک ، روماتیسم زانو و ستون فقرات و... شده اند، می توانند از خدمات کلینیک فیزیوتراپی در تهران استفاده نمایند.

همچنین به افرادی که دچار بیماری هایی مانند آسم، ام اس و بیماری های عصبی هستند یا در مراحل آماده سازی برای مسابقات ورزشی و یا زایمان به سر می برند، توصیه می کنیم تا مدیریت پزشکی وضعیت خود را به متخصصین کلینیک فیزیوتراپی در تهران بسپارند. این متخصصین با استفاده از خدمات مختلفی مانند آموزش، مشاوره، حرکت، ورزش و ماساژ در جهت سلامت و بهبود وضعیت جسمی به بیماران خود کمک می کنند.


بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران :


بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران، از ویژگی های مهم بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران می توان به متخصصین و کادر مجرب، به کار گیری روش های علمی و به روز دنیا، دستگاه های پیشرفته و امکانات آن اشاره کرد.
متخصصین شاغل در بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران در ابتدا به معاینه ( معاینه و آزمایش های تنفسی، قلبی، عضلانی، اسکلتی، عصبی وسیستم پوششی بدن) و بررسی دقیق سوابق بیماری می پردازند. ارزیابی این
موارد به آنها در تشخیص بیماری کمک می کند. در مرحله بعد اقدام به تهیه یک برنامه دقیق و کامل مطابق با نیازهای بیمار می کنند. متخصص فیزیوتراپی با استفاده از مداخلات درمانی مختلف به افراد کمک می کند تا در مسیر درمان بیماری خود گام بردارند.

عملکرد فیزیکی افراد در اثر عوامل مختلفی مانند پیری، آسیب های مختلف، بیماری ها و یا شرایط محیطی تحت تاثیر قرار می گیرد. بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران امکانات و شرایط خاصی را برای بهبود وضعیت جسمی بیماران فراهم نموده است. دستگاه هایی که در بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران مورد استفاده قرار می گیرند از مجهزترین تجهیزات در زمینه فیزیوتراپی می باشند. انواع دستگاه های مرتبط با لیزر درمانی، ورزش درمانی، تمرین درمانی و... در بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران برای استفاده بیماران عزیز در نظر گرفته شده است.


یکی از مهم ترین خدماتی که به وسیله بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران به بیماران ارائه می شود، خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشد. خدمات فیزیوتراپی در منزل از این نظر دارای اهمیت هستند که تعداد زیادی از بیمارانی که نیاز به این خدمات دارند، درگیر مشکلات حرکتی هستند و قادر به خروج از منزل نمی باشند. بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران این خدمات را برای بهبود شرایط بیماران خود در نظر گرفته است. فیزیوتراپی در منزل برای بیمارانی که دچار بیماری های مغز و اعصاب هستند مانند سکته مغزی، ام اس و یا بیمارانی که به تازگی عمل جراحی ارتوپدی انجام داده اند، بسیار مفید می باشد.

در مورد بیمارانی که دچار سکته مغزی شده اند، یک زمان طلایی 3 تا 6 ماهه در ابتدای بیماری وجود دارد. در این دوره خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی برای این بیماران انجام می شود. متخصصین شاغل در بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران با تشخیص به موقع و به کارگیری خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی به بیماران کمک می کنند تا مهارت های از دست رفته خود را به دست بیاورند. در صورتی که سکته مغزی به موقع تشخیص داده نشود و درمان صورت نگیرد، بیمار دچارآسیب جدی و دائمی عصبی می شود و در نهایت باعث مرگ بیمار می گردد. موثرترین راه حل توانبخشی برای سکته مغزی استفاده از فیزیوتراپی است.


برخی از روش های اصلی که به وسیله فیزیوتراپیست های بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران مورد استفاده قرار می گیرند شامل آموزش و مشاوره، تمرینات ورزشی ویژه و درمان دستی می باشند. در برخی مواقع از تکنیک های دیگری مانند طب سوزنی هم استفاده می کنند.
برای اطلاع از ساعات فعالیت بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت