فروش ریل در بازار آهن شادآباد

موقعیت آگهی

تهران
بازارآهن شادآباد غرب تهران

اطلاعات تماس 09122401451
02166292003
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۴۰۰-۰۱-۱۵ ۰۸:۰۹:۳۹

ویژگی ها

تگ فروش ریل در بازار آهن شادآباد، فروش ریل معدنی در بازار آهن شادآباد، فروش ریل صنعتی در بازار آهن شادآباد، فروش ریل جرثقیلی در بازار آهن شادآباد، فروش ریل سنگبری در بازار آهن
تلفن همراه 09122401451
ساعت کاری ---
تلگرام ---
واتس آپ ---
تماس با آگهی دهنده تماس با فروشنده 09122401451

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2726
تعداد بازدید: 646
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۰۳-۱۷ ۰۸:۰۹:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

 فروش ریل در بازار آهن شادآباد، در ابعاد و استانداردهای مختلف انجام می شود. ریل ها با توجه به نوع کاربردی که دارند، با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

فروش ریل معدنی در بازار آهن شادآباد

فروش ریل معدنی در بازار آهن شادآباد، ریل های معدنی از جمله ریل های پرکاربرد در صنایع معدنی و حمل و نقل هستند. در صنعت معدن سرعتی که برای معدن کاوی در نظر گرفته می شود، بستگی به کیفیت شبکه ریلی داخل معدن خواهد داشت. برای ریل های معدنی و راه‌آهن از استانداردهای UIC، JIS، R و S استفاده می کنند. فروش ریل معدنی در بازار آهن شادآباد، به همراه متعلقات آن که شامل انواع بغل بند، تراورس، پولک، سوزن ریل، سینی ریل، کفشک، ریل خم کن و ... می باشد، صورت می گیرد. بیشتر نیاز کشور به خطوط ریلی از طریق واردات از کشورهای ایتالیا، اتریش و چین انجام می شود. اما اخیراً با وجود گسترشی که خطوط ریلی داشته اند و همچنین با بالا رفتن خطوط ریلی و زیاد بودن قیمت ریل های وارداتی، کارخانه های فولاد، تیرآهن و ذوب آهن کشور در حال تولید ریل می باشند. قیمت ریل های معدنی که تولید داخلی هستند، در مقایسه با ریل های وارداتی ارزان تر می باشد.


فروش ریل صنعتی در بازار آهن شادآباد


فروش ریل صنعتی در بازار آهن شادآباد، با استانداردهای لازم برای صنایع انجام می ‌شود. با در نظر گرفتن نیازی که کشور به ریل صنعتی استاندارد برای استفاده در معادن، راه آهن، مترو، جرثقیل و ... دارد، فروش ریل صنعتی در بازار آهن شادآباد، در ابعاد و اندازه های مختلف صورت می گیرد. واحدهای تولیدی مختلف می توانند با مراجعه به این بازار نسبت به تامین ریل صنعتی اقدام کنند. ریل های صنعتی با توجه به کاربردی که دارند در سه گروه ریل های راه آهن و ریل های معدنی و ریل های جرثقیلی قرار می گیرند. هر کدام از این گروه ها دارای تیپ های مختلفی می باشند.


ریل‌ های راه آهن در تیپ ‌های R، UIC، P و S به فروش می رسند و ریل‌ های جرثقیلی در تیپ ‌های MRS، CR، QC، KP عرضه می شوند. فروش ریل ‌های معدنی نیز در تیپ‌ های JIS، S، R صورت می گیرد. در مورد کاربرد این تیپ ریل ها نیز می توان گفت که:
تیپ UIC 60: در پروژه‌های راه‌آهن بین شهری ( سبک ) و درون شهری ( سنگین ) به کار برده می شود.
تیپ S54: در پروژ‌ه‌های مترو ( سبک ) با قابلیت حمل بار ۱۴ تن استفاده می شود.
تیپ S49: در پروژه‌های قطار ( سبک ) برای حمل بار بین ۸ تا ۱۰ تن کاربرد دارد.

فروش ریل جرثقیلی در بازار آهن شادآباد


فروش ریل جرثقیلی در بازار آهنشادآباد، به صورت شاخه ای انجام می شود. از جمله ریل های پرکاربرد در صنعت می ‌توان به ریل جرثقیلی اشاره کرد. ریل های جرثقیلی برای حرکت بازو های متحرک جرثقیل های صنعتی به کار برده می شوند.

برای خطوط صنعتی سنگین مانند کارخانه های فولادسازی و ذوب‌ آهن ریل های جرثقیلی تیپ Aبیشترین کاربرد را دارند. با در نظر گرفتن عملکردی که این ریل ها دارند و چون در معرض سایش فراوان قرار می گیرند، با استهلاک زیادی روبرو می شوند. پس این ریل ها یکی از اجزای مهم و پرکاربرد در هر خط تولیدی صنعتی به شمار می‌آیند. فروش ریل های جرثقیلی در بازار آهن شادآباد، در انواع مختلف ریل های وارداتی که از کشورهای ایتالیا، چین و اتریش وارد می ‌شوند، انجام می شود. این ریل ها معمولاً به صورت شاخه های ۱۲ متری به فروش می رسند. از پر کاربردترین ریل های جرثقیلی تیپ A می ‌توان به ریل های جرثقیلی A120، A100، A75 و A65 اشاره کرد. قیمت ریل های جرثقیلی با در نظر گرفتن وزن این ریل ها که با توجه به نامگذاری آن ها محاسبه می شود، تعیین می گردد.


فروش ریل سنگبری در بازار آهن شادآباد


فروش ریل سنگبری در بازار آهن شادآباد، با ابعاد و مقاطع مختلفی به صورت عمده و خرده انجام می شود. خاصیت این ریل های به گونه ای است که برای تولید آن ها از فولاد های CK45 یا CK55 استفاده می کنند. همچنین در تولید آن ها استاندارهای مختلفی به کار برده می شود که از جمله این استاندارد عا می توان موارد زیر را نام برد:
تیپ JIS ( استاندارد ژاپن )
تیپA
تیپ S ( استاندارد اروپا )
تیپ R ( استاندارد روس )


فروش ریل فولادی در بازار آهن شادآباد


فروش ریل فولادی در بازار آهن شادآباد، برای کاربردهایی مانند راه آهن و قطار، واگن و درب‌ های کشویی و مسیر حرکت جرثقیل انجام می شود. برای اینکه مقاومت ریل های فولادی نسبت به سایش بیشتر باشد، آن ها را از جنس CK45 و CK55 می سازند. بعد از انجام عملیات نورد بر روی ریل های فولادی دو قطعه موازی با سطح مقطع که دارای طول بلندی می ‌باشد و میان آنها ریل بند هایی به شکل عمودی قرار داده می شود. این ریل ها بیشترین کاربرد را در راه آهن و مترو ها دارند. هدف از تولید این ریل ها تحمل و هدایت بار می باشد و برای ساخت آن ها با درنظرگرفتن کاربردی که دارند، از چهارپهلو و تسمه ST37 و ST52 نیز استفاده می‌ شود.


فروش ریل سبک و سنگین در بازار آهن شادآباد


فروش ریل سبک و سنگین در بازار آهن شادآباد، برای کاربری های مختلف می باشد. ریل های سبک برای استفاده در معادن و کارگاه ها و کوره ها می باشند. ریل های سنگین مانند تیپ UIC 60 برای استفاده در پروژه‌های راه‌آهن درون شهری می باشند.


فروش ریل صنعتی در تهران


فروش ریل صنعتی در تهران، با انواع استانداردهای لازم برای صنایع صورت می گیرد. با در نظر گرفتن نیازی که صنایع مختلف کشور به ریل صنعتی استاندارد دارند، از این ریل ها در معادن مختلف، مترو، راه آهن و جرثقیل استفاده می شود. فروش ریل صنعتی در تهران با تیپ های مختلف برای کاربری های مختلفی انجام می شود.
انواع تیپ های ریل صنعتی شامل موارد زیر می باشد:


تیپ S49: قابل استفاده در پروژه‌های قطار ( سبک )
تیپ UIC 60: قابل استفاده در پروژه‌های راه ‌آهن بین شهری ( سبک ) و درون شهری ( سنگین )
تیپ S54: قابل استفاده در پروژ‌ه‌های مترو ( سبک )

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما