ضایعات در فردیس کرج

موقعیت آگهی

کرج

اطلاعات تماس 09925378130
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۸-۱۹ ۱۴:۴۳:۲۸

ویژگی ها

تگ ضایعات در فردیس کرج، ضایعات آهن در فردیس کرج، خریدار ضایعات در فردیس کرج، خریدار ضایعات آهن در فردیس کرج، خریدار ضایعات برنج در فردیس کرج، خریدار ضایعات آلومینیوم در فردیس کرج
تلفن همراه 09925378130
اینستاگرام ---
ساعت کاری ---
تلگرام http://telegram.me/sss
واتس آپ ---
تماس با آگهی دهنده 09925378130
نوین کارت ---

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1893
تعداد بازدید: 1981
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۳۷:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

ضایعات در فردیس کرج ، آیا در مورد خرید و فروش ضایعات چیزی می دانید؟ یکی از شغل هایی که بسیاری از ما با آن آشنایی داریم خریداری ضایعات می باشد.


ضایعات در فردیس کرج:


ضایعات در فردیس کرج، این روزها خیلی کم پیش می آید فردی پیدا شود که در مورد ضایعات چیزی نشنیده باشد. ضایعات همه ی وسایلی است که استفاده شده اند و دیگر قابل استفاده نیستند و کاربردی ندارند. ضایعات جنس های مختلفی دارد.
 چند نمونه از انواع ضایعات:
 آهن
 مس
 آلومینیوم
 پلاستیک
برنج و... .
ضایعات پس از جمع آوری طی مراحل مختلفی به مکان های مورد نظر انتقال داده شده و بازیافت می شوند. بازیافت ضایعات فواید بسیار زیادی دارد که در ادامه درباره ی آن صحبت خواهیم کرد. اگر ساکن فردیس هستید و به دنبال محلی برای فروش ضایعات در فردیس کرج هستید می توانید به ضایعات در فردیس کرج مراجعه کنید.


ضایعات آهن در فردیس کرج:


ضایعات آهن در فردیس کرج، حتما در کوچه و خیابان با ماشین هایی که ضایعات خریداری می کنند برخورد کرده اید. این افراد ضایعات را از درب منازل و صنایع کوچک خریداری کرده و به انبارهای رو باز که مخصوص نگهداری ضایعات هستند منتقل می کنند. ضایعات موجود در این انبارها ابتداء توسط کارگران جداسازی می شوند، سپس با آهن رباهای بزرگ که در این انبارها وجود دارد فلزات را از غیر فلزات تفکیک می کنند. بعد از تفکیک ضایعات به کارخانه منتقل می شوند. در کارخانه ضایعات را به وسیله نوارهایی به اسم نقاله وارد دستگاه ریزاننده می کنند. ضایعات در این دستگاه خرد شده و به قطعات کوچک تبدیل می شوند. در مرحله ی بعدی ضایعات مجددا توسط استوانه های مغناطیسی جداسازی می شوند. پس از جداسازی هر فلز برای کار خاصی کنار گذاشته شده یا به کارخانه و کارگاه مربوطه منتقل می شود. ریز کردن فلزات سرعت ذوب آنها را تا حد زیادی افزایش می دهد. شما می توانید همه ی ضایعات خود را به ضایعات آهن در فردیس کرج بفروشید. برای ارتباط با ضایعات آهن در فردیس کرج می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


خریدار ضایعات در فردیس کرج:


خریدار ضایعات در فردیس کرج، قراضه های آهن همان ضایعات آهن هستند و شامل وسایل فلزی می شوند که قابل استفاده نیستند و باید بازیافت شوند. طی چند سال اخیر و با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و افزایش جمعیت، تولیدات تا حد زیادی افزایش پیدا کرده اند. با پیشرفت صنایع و افزایش ساخت و سازها تولید ضایعات نیز بسیار زیاد شده است. بخش زیادی از ضایعات تولیدی مربوط به ضایعات ساختمانی می باشند. ضایعات ساختمانی در واقع مصالح ساختمانی هستند. در ادامه چند نمونه از ضایعات تولیدی در ساخت و سازها را نام می بریم:
ضایعات ساختمانی:
درب ها
پنجره ها
تیرآهن
میلگرد و... .
افزایش تولید ضایعات می تواند باعث آلودگی محیط زیست و آسیب به حیوانات شود. یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست بازیافت این مواد است. جلوگیری از ایجاد آلودگی ها یکی از فواید بازیافت ضایعات می باشد.  در ادامه مزایای دیگر بازیافت ضایعات را به شما ارائه می دهیم. برای فروش ضایعات می توانید به خریدار ضایعات در فردیس کرج مراجعه کنید. شماره هایی که در آگهی مشاهده می کنید متعلق به خریدار ضایعات در فردیس کرج می باشد.


خریدار ضایعات آهن در فردیس کرج:


خریدار ضایعات آهن در فردیس کرج، در این قسمت می خواهیم فواید بسیار زیاد بازیافت ضایعات را نام ببریم.
مزایای استفاده مجدد از ضایعات آهن:
1- صرفه جویی در انرژی
2- صرفه جویی در استفاده از مواد خام
3- جلوگیری از آلودگی هوا
4- صرفه جویی در مصرف آب
5- کاهش آلودگی آب ها
6- صرفه جویی منابع
برای تولید وسایل با استفاده از مواد خام، باید این مواد را از معادن استخراج کنیم. استخراج معدن علاوه بر نیروی انسانی که لازم دارد بودجه زیادی نیز می خواهد. تامین این هزینه ها می تواند به اقتصاد کشور لطمه بزند. بازیافت و استفاده مجدد از آهن آلات علاوه بر موارد ذکر شده می تواند سبب پیشرفت اقتصاد کشور شود. همه ی آهن آلاتی که به دلایل مختلفی مثل: سایش، خوردگی، پوسیدگی و... قابل استفاده نیستند در صنایع مختلفی تولید می شوند. چند نمونه از این صنایع نام برده می شود: صنایع خودروسازی، صنایع ساخت و سازی، صنایع ساختمانی و... . ضایعات آهن انواع مختلفی دارد. چند نمونه از ضایعات اهن:
- ورق های روغنی
- آهن سوپر ویژه
- آهن درجه یک و دو
- ضایعات آهن درجه 3
- ضایعات آهن سنگین یک و دو
- ضایعات آهن سبک یک و دو
- ضایعات پرسی بدنه و خودرو
- ضایعات آهن گالوانیزه
و غیره جزء ضایعات آهن هستند.
جهت فروش هر یک از ضایعات اهن های درجه یک، ضایعات اهن گالوانیزه، ورق های روغنی و... می توانید به خریدار ضایعات آهن در فردیس کرج مراجعه کنید. شماره های مندرج در آگهی متعلق به خریدار ضایعات آهن در فردیس کرج می باشد.


خریدار ضایعات برنج در فردیس کرج:


خریدار ضایعات برنج در فردیس کرج، برنج آلیاژی است که از ترکیب مس و روی تولید می شود. برنج انواع مختلفی دارد برخی از آنها نرم تر و برخی سخت تر هستند. نوع برنج بستگی به مقدار مس و روی موجود در آن دارد. با اضافه کردن آلیاژهای مختلفی مثل: آلومینیوم، سرب، آرسنیک و... می توان خصوصیات آن را تغییر داد. با توجه به آلیاژهایی که به برنج افزوده می شود، برنج انواع مختلفی دارد:
برنج قرمز
برنج کارتریج
برنج 330
برنج 360
برنج 464
هر یک از برنج های نام برده شده خواص مختلف و کاربردهای مختلفی دارند و در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برنج فلز با ارزشی است. برای حفظ منابع کشور می توان این فلز را بازیافت کرده و مجدد مورد استفاده قرار داد.
موارد استفاده از برنج های بازیافتی:
1- قاب های تنظیم شده
2- چراغ
3- سینی های نگهدارنده
4- شیرآلات
5- دستیگره درب
6- پیچ و پین
7- قفل درب
8- انواع ریل های دستی
9- دکمه
10- اتصال دهنده های زیپ
11- زیورآلات
12- اتصالات نور
13- اتصالات شیلنگ
اگر محل کار یا زندگیتان در فردیس کرج قرار دارد، می توانید ضایعات برنج خود را به خریدار ضایعات برنج در فردیس کرج بفروشید. شماره های موجود در آگهی جهت برقراری ارتباط شما با خریدار ضایعات برنج در فردیس کرج است.


خریدار ضایعات آلومینیوم در فردیس کرج:


خریدار ضایعات آلومینیوم در فردیس کرج، الومینیوم یکی از فلزاتی است که ضایعات فراوانی تولید می کند. آلومینیوم ها در قسمت های مختلفی مثل تولید فویل های آلومینیومی، قوطی های نوشیدنی و... مورد استفاده قرار می گیرند. ضایعات آلومینیوم نیز مثل دیگر ضایعات پس از جمع آوری به کارخانه منتقل شده و بازیافت می شوند. بازیافت آلومینیوم بسیار مقرون به صرفه است و می تواند کمک زیادی به اقتصاد کشور کند. شما می توانید برای فروش ضایعات تولیدی خود به خریدار ضایعات آلومینیوم در فردیس کرج مراجعه کنید. شماره های درج شده در آگهی متعلق به خریدار ضایعات آلومینیوم در فردیس کرج می باشد.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما