صنایع فولادی ‌‌آذر گستر سدید

موقعیت آگهی

تهران
شهرک صنعتی شمس آبادبلوار گلستان گلشن 12 پلاک 4
مختصات جغرافیایی: (32.2943779, 53.6830157)
موقعیت نمایش داده برروی نقشه ممکن است کاملا دقیق نباشد

اطلاعات تماس 09122531235
66671649
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۰:۲۱:۱۲

ویژگی ها

تگ میلگرد ساده در چهاردانگه ، میلگرد ساده در خاوران، میلگرد کششی در چهاردانگه، میلگرد کششی در خاوران، میلگرد ترانس در چهاردانگه، میلگرد ترانس در خاوران، بورس میلگرد در چهاردانگه
تلفن همراه 09122531235
ساعت کاری 24 ساعته
واتس آپ #

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 908
تعداد بازدید: 892
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۱۰-۰۲ ۱۰:۱۷:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

آیا می دانید کاربرد میلگرد ساده در صنعت ساختمان سازی چیست؟ کاربرد میلگرد ساده در بتن جهت جبران مقاومت کششی پایین بتن است. با استفاده از میلگردها، مقاومت بتن نیز افزایش می یابد. امروزه از میلگردهای ساده در صنایع مختلف استفاده می شود. در صورتی که قصد خرید میلگرد ساده را دارید، با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته و یا به مرکز بورس میلگرد در چهاردانگه مراجعه نمایید.


میلگرد ساده در چهاردانگه


میلگرد ساده در چهاردانگه ، میلگردی است که دارای آج نیست. میلگردهای ساده عموماً در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. تنش جاری میلگرد ساده، 240 کیلوگرم بر سانتی متر مربع، تنش گسیختگی برابر 360 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی برابر 25 درصد است. میلگرد ساده از ورقه های ضایعاتی بدنه کشتی، کنار ورق ها یا بیلت تولید می شوند. نحوه تولید میلگرد ساده به این صورت است که ورق هایی که به صورت مقطع های مکعب مستطیل با طول های معادل یک سوم طول میلگرد نهایی، قطعه قطعه می شوند. سپس ورق ها داخل کوره با سوخت گازوییل و مازوت با حرارت 1100 درجه سانتیگراد قرار می گیرند. پس از اینکه ورق ها به صورت یکنواخت سرخ شدند، بوسیله غلطک های مختلف نورد شده و از شکل مستطیل به دایره مبدل می شوند. میلگردهای ساده به طول 6 متر بسته بندی شده و به سه گروه فولاد نوع A-1، فولاد نوع A-2 و فولاد نوع A-3 تقسیم بندی می شوند. در صورتی که قصد خرید میلگرد ساده نوع A-1 را دارید، می توانید از میلگرد ساده در چهاردانگه استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز فروش میلگرد ساده تماس حاصل فرمایید.


میلگرد ساده در خاوران


میلگرد ساده در خاوران ، محصولاتی با کیفیت است که در انواع مختلفی تولید می شوند. میلگرد ساده نوع A-1 از نوع صاف است که مقاومت تسلیم برابر 2400 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی یا تنش گسیختگی میلگرد ساده معادل 3600 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. کاربرد و موارد مصرف میلگرد ساده در ساخت قطعات خودرویی، لولا سازی، پیچ و مهره و پیچ متری، مصارف صنعتی، مصارف ساختمانی، سازه های بتن آرمه و صنایع فلزی مطرح می شود. به طور کلی میلگرد ساده در بتن ها با هدف جبران مقاومت کششی پایین بتن مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های میلگرد ساده، دوام بسیار زیاد و تحمل پذیری بارهای مکانیکی است. میلگردهای ساده در برابر خوردگی مقاومت بالایی داشته که به دلیل عدم داشتن درز در سطح میلگرد، در ساخت و ساز مقاومت و طول عمر زیادی از خود نشان می دهد. اگر نیاز به خرید میلگرد ساده به صورت عمده دارید، با شماره تلفن های میلگرد ساده در خاوران تماس بگیرید و از قیمت فروش میلگرد ساده مطلع گردید.


میلگرد کششی در چهاردانگه


میلگرد کششی در چهاردانگه ، میلگردی است که جهت جبران مقاومت کششی سازه، مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه بتن هایی که در ساختمان قرار می گیرند، دارای مقاومت کششی پایینی می باشند و به تنهایی قادر به مقاومت در برابر نیروهای مختلف نیستند، لازم است که در بتن ها از میلگردهای ساده کششی استفاده شود. نحوه قرار گیری میلگردها، به این صورت است که در لا به لای بتون ها، از آرماتور فولادی به شکل های مختلف استفاده می شود که موجب مقاومت کششی بتن می گردد. به این نوع میلگردها، میلگردهای کششی و به بتن های ترکیب شده، بتن آرمه گفته می شود. ضمن تماس با مرکز میلگرد کششی در چهاردانگه، از آخرین قیمت های میلگردهای کششی اطلاع کسب نمایید.


میلگرد کششی در خاوران


میلگرد کششی در خاوران ، دارای مزایای زیادی است که موجب استفاده از این نوع میلگرد در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی شده است. زمان استفاده از میلگردهای کششی در بتن، لازم است به مولفه های مختلفی از جمله مقاومت تسلیم، مقاومت کششی، میزان الاستیک و پلاستیک میلگرد کششی توجه نمود. چرا که میلگردهای کششی باید بتواند تنش های کششی را تحمل کرده و موجب استحکام سقف و نقاط مختلف شود. کاربرد میلگردهای کششی در سازه هایی همچون پل ها و ساختمان های بلند مرتبه که تحت تحرکات ضربه ای، لرزش ها و تحرکات دینامیکی هستند بیشتر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه میلگرد کششی در خاوران، با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.


میلگرد ترانس در چهاردانگه


میلگرد ترانس در چهاردانگه ، میلگردی است که روی آن تراش خورده شده و سطح آن، طی فرآیندی صیقل خورده است. کاربرد میلگرد ترانس علاوه بر مصارف صنعتی و ساختمان سازی، در مصارف تزیینی از جمله شبکه بندی، فرفوژه و تقویت سازه نیز مطرح می شود. نحوه تولید و ساخت میلگرد ترانس به صورت نورد گرم است که با شیوه های مختلفی صورت می گیرد. میلگرد ترانس ابتدا دارای سطوحی ناصاف و غیر براق هستند، که پس از عملیات پولیش، به صورت میلگردهایی با سطوح صاف و براق مبدل می شوند. از مزایای میلگرد ترانس می توان به ظاهر زیبا، استحکام و مقاومت بالای میلگرد اشاره نمود. به عبارتی استفاده از میلگرد ترانس، علاوه بر حفظ آراستگی محیط، موجب افزایش مقاومت سازه نیز می گردد. در صورتی که قصد خرید میلگرد ترانس را دارید، پیشنهاد می شود به مرکز میلگرد ترانس در چهاردانگه مراجعه نموده و یا با شماره های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید.


میلگرد ترانس در خاوران


میلگرد ترانس در خاوران ، به صورت تک پولیش و دو پولیش عرضه می گردد. میلگردهای تک پولیش که دارای سطوحی صاف و براق هستند، در کارهای مشخصی کاربرد دارند. از جمله کاربرد میلگرد ترانس تک پولیش، می توان به ساخت قطعات پمپ های آب و نفت، سیلندرهای هیدرولیکی و قطعاتی که نیاز به سطوح براق دارند اشاره نمود. میلگرد ترانس دو پولیش نیز جزئی از میلگردهای فولادی به شمار می آید که از میلگردهای ترانس تک پولیش براق تر بوده و دارای سطح آینه ای می باشند. از کاربرد میلگرد ترانس دو پولیش می توان به ساخت قطعات وسایل نقلیه، معماری و استفاده در صنایعی که نیاز به سطوح آینه ای نشکن دارند اشاره نمود. جهت استعلام قیمت میلگرد ترانس در خاوران، با شماره تلفن های قید شده در آگهی سایت تماس بگیرید.


بورس میلگرد در چهاردانگه


بورس میلگرد در چهاردانگه ، مجموعه ای از انواع میلگردهای ساده است که با قیمت های مناسب توسط فروشندگان عرضه می گردد. با توجه به اهمیت میلگردهای ساده در صنایع مختلف، لازم است که از انواع میلگردها استفاده نمود. در بورس میلگرد، انواع میلگرد ساده، میلگرد کششی و میلگرد ترانس به صورت عمده به فروش می رسد. انواع استانداردهای میلگرد که در بورس میلگرد ارائه می شود، شامل انواع اروپایی، گالوانیزه، فولاد کربن، روکش اپوکسی، فولاد استنلس و فایبر گلاس می باشد. در صورتی که قصد خرید انواع میلگرد را دارید، پیشنهاد می شود به بورس میلگرد در چهاردانگه مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما