Skip to main content
| author

چرا کتاب نقره ای ؟

21 مرداد, 1401

وب سایت کتاب نقره ای حاصل 18 سال تجربه ی تیم طراحی سایت و سئو ، سئوهاما می باشد. ما پس از بررسی کامل بازار و نیاز صاحبان کسب و کار، به این نتیجه رسیده ایم برای بسیاری از صاحبان کسب و کار، هزینه های طراحی سایت ، سئو و پشتیبانی بسیار بالا می باشد.

به همین دلیل وب سایت دایرکتوری کتاب نقره ای را راه اندازی کردیم. سایت کتاب نقره ای جدا از ساختار سایت های آگهی محور مانند : دیوار ، شیپور و... که تمرکز برروی سرچ داخلی سایت دارند ، تمرکز اصلی خود را بر روی سرچ گوگل قرار داده است. به این صورت که با هزینه ی بسیار پایین می توان به صفحه ی اول گوگل آمد و فروشی را که مد نظر تمامی صاحبان کسب و کار ها است را ایجاد کرد.


مزایای وب سایت کتاب نقره ای :


1- تولید محتوای اختصاصی : برای هر آگهی که در وب سایت سیلور بوک منتشر می شود ، یک محتوای اختصاصی با رعایت اصول نگارشی زبان فارسی و اصول سئو تولید می شود.
2- امکان درج موقعیت مکانی : در آگهی های کتاب نقره ای می توانید موقعیت دقیق مکانی خود را قرار دهید. تا کاربران به راحتی بتوانند آدرس شما را پیدا کنند.
3- امکان درج شماره های تماس
4- امکان درج ویدیو کوتاه از کسب و کار خود
5- امکان درج آدرس شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ، تلگرام ، واتس آپ
6- مهم ترین مزیت سایت کتاب نقره ای سئو مناطق می باشد . برای مثال اگر شما سایت سانترال داشته باشید ، هیچ گاه نمی توانید در وب سایت خود مقاله ی با عنوان تلفن سانترال در مطهری را منتشر کنید، تا امکان سئو شدن بر روی این عبارت وجود داشته باشد. ولی در کتاب نقره ای به راحتی می توانید در کمتر از یک هفته با این عبارت به صفحه ی اول گوگل بیاید و برای خود افزایش فروش ایجاد کنید.
7- برخی از مشتریان ما برندهای مانند : اقای میز هستند که با وجود مطرح بودن برند و داشتن وب سایت تخصصی در زمینه ی فعالیت خود ، در سایت کتاب نقره ای با مناطق همانند فاطمی ، توحید و... آگهی دارند و در صفحه ی اول گوگل نیز قرار دارند که توانسته مشتریان زیادی را نیز به خود جذب کند.

8- مزیت دیگر وب سایت سیلور بوک کم بودن هزینه است. در وب سایت کتاب نقره ای هزینه ی سئو ( هزینه های همانند : محتوا ، لینک سازی و... .) یک سایت بین مشتریان کتاب نقره ای تقسیم می شود و به همین دلیل به جای متحمل شدن هزینه ها بر روی یک مشتری ، هزینه ها تقسیم می شود.

9- مزیت دیگر سیلور بوک ، درج آگهی بر روی اینستاگرام کتاب نقره ای است .

10- آنالیز آگهی ها به صورت دوره ای ، کلمات بالا اومده در گوگل بررسی می شود تا مشتری بیشترین بازخورد را از آگهی خود داشته باشد.