شرکت لیان صنعت دیبا

موقعیت آگهی

تهران
جاده باغستان به شهریار- پل خادم آباد- خیابان بالابان- پلاک ۲۰۰۲

اطلاعات تماس 02188618063
09121991524
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۷-۲۰ ۱۰:۵۴:۲۴

ویژگی ها

تلفن همراه 09121991524
اینستاگرام #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با تولید کننده 09121991524
تگ ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار، مرکز ساخت مخازن و دیگ بخار در شهریار، ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار، تولید کننده مخازن و دیگ بخار در شهریار

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1761
تعداد بازدید: 500
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۵-۲۵ ۱۱:۴۴:۰۰
در مجموعه ها: ماشین آلات صنعتی

توضیحات آگهی

ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار ، دیگ بخار جزو دسته بسیار مهم ماشین آلات گرمایشی می باشد که در صنایع غذایی ، نساجی ، نفت ، پتروشیمی ، شیمیایی ، یونولیت ، بیمارستان ها و ... کاربرد دارد .


ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار :


ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار ، دیگ بخار از دو حالت برخوردار است که عبارت است از عمودی و افقی . دیگ بخار دارای مدل های مختلفی نیز می باشد و از هر کدام نیز به منظور های گوناگونی استفاده می شود . برای سیستم های گرمایشی مرکزی از دیگ ها بخار برای داشتن آب گرم  و محیطی گرم به کار گرفته می شوند . مخازن کاربرد های گوناگونی را دارا هستند و در بسیاری از جاها از آن ها استفاده می شود برای مثال : در شرکت های نفت و یا گاز از مخرن برای ذخیره نمودن نفت خام و گاز استفاده می کنند . در این بخش به مخازن های بسیار زیادی نیاز است ، مخازن ها از انواع گوناگونی برخوردار می باشند و هرکدام از آن ها برای مصارف خاص استفاده می شوند .
ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار از کادری بسیار مجرب و حرفه ای در این زمینه برخوردار می باشد . برای تماس با  ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار می توانید به شماره های موجود در آگهی رجوع کنید .


مرکز ساخت مخازن و دیگ بخار در شهریار :


مرکز ساخت مخازن و دیگ بخار در شهریار ، نحوه کارکرد دیگ بخار به این شکل است که باید بتواند سه پاس را انجام بدهد و بعد به وسیله ی اگزوز خروج نماید . با انجام این سه پاس سبب می شود تا اصل گرمای مشعل به آب انتقال داده شود . انرژی بسیار کمی انجام می پذیرد . اندازه لوله ها در دستگاه باید کامل باشد  ، در غیر این صورت تعداد پاس ها کم می شود . مخازن دارای چند وظیفه مهم می باشند : ذخیره سازی مواد اولیه و خوراک واحدها ، ذخیره مواد واسطه در فرآیند تولید است ، ذخیره سازی فرآورده ها ، ذخیره سازی مواد برای بارگیری و یا پخش نمودن ، یکسان سازی کیفیت محصول و ... را برخوردار است . مرکز ساخت مخازن و دیگ بخار در شهریار با ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن در اختیار شما عزیزان می باشد . برای تماس با مرکز ساخت مخازن و دیگ بخار در شهریار می توانید به شماره های درج شده در آگهی رجوع کنید .


ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار :


ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار ، دیگ های بخار در دو نوع لوله آبی و لوله آتشی صورت می پذیرد . در دیگ بخار تعدادی لوله وجود دارد که به وسیله ی آن ها گاز های داغ رد می شوند . تمامی تجهیزات دیگ بخار باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد تا بتواند عملکردی عالی را دارا باشد . تجهیزات دیگ بخار عبارت است از : کوره و جای آتش ، لوله های گوناگون در سایز و جنس های مختلف ، بدنه ، مشعل مایع سوز ، سوئیچ های فشار و کنترل گاز ، کنترل کننده هوا و سوخت و ... را شامل می شود . مخازن های ذخیره سازی به دو دسته تقسیم می شوند : 1-مخازن روباز 2- مخازن دربسته . از مخازن دربسته برای ذخیره سازی موادی همانند : گازها ، سیالات آتشگیر ، مواد شیمیایی خطرناک همانند اسید و ... می باشد . برای برقراری ارتباط با  ساخت انواع مخازن و دیگ بخار در شهریار می توانید با شماره های مندرج درآگهی تماس حاصل فرمائید .


تولید کننده مخازن و دیگ بخار در شهریار :


تولید کننده مخازن و دیگ بخار در شهریار ، دیگ بخار دارای مصارف دیگر نیز می باشد که شامل : کارواش بخار ، کارگاه های تعمیرات خودرو ، کارخانجات صنعتی ، استریلیزاسیون و میکروب کشی ، نظافت ساختمان و ... را دارا می باشد . انواع مخازن عبارت است از : مخازن درباز ، مخازن با سقف ثابت ، مخازن با سقف شناور ، مخازن کروی ، مخازن سرد را شامل می شود . برای تماس با تولید کننده مخازن و دیگ بخار در شهریار می توایند به شماره های مندرج در آگهی  رجوع کنید .


تولید و فروش مخازن و دیگ بخار در شهریار :


تولید و فروش مخازن و دیگ بخار در شهریار ، شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیمت دیگ بخار به چه صورت است ، قیمت دیگ بخار به نسبت ظرفیت مخزن آب فرق می کند . نحوه ساخت و کیفیت دیگ بخار نیز در قیمت آن موثر است . مخازن نفتی نیز یکی از انواع مخازن می باشد . مخازن روباز از ساده ترین اشکال برخوردار هستند و بدون شکل و دیواره هایی بدون سقف می باشند . تولید و فروش مخازن و دیگ بخار در شهریار جزو بهترین ها است . برای تماس با تولید و فروش مخازن و دیگ بخار در شهریار می توانید به شماره های مندرج در آگهی مراجعه کنید .


مرکز پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار :


مرکز پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار ، دیگ های بخار که توسط تولید کنندگان مختلف صورت می گیرد و از لحاظ ساختار با یکدیگر متفاوت هستند . مخزن ها به شکل های گوناگون مواد را ذخیره می نمایند که عبارت است از : کروی ، استوانه ای و ... را برخوردار است . اگر به دنبال یک مرکز پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار هستید این مجموعه می تواند کمک خوبی به شما عزیزان نماید . برای تماس با مرکز پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار به شماره های درج شده در آگهی رجوع کنید .


مرکز فروش و پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار :


مرکز فروش و پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار ،  از مدل های معروف دیگ بخار ، دیگ بخار آتشخوار است که خود دارای مدل های مختلفی است که عبارت است از : دیگ کورنیش ، دیگ بخار لنکاشیر می باشد . مرکز فروش و پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . برای تماس با مرکز فروش و پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار می توانید به شماره های مندرج در آگهی مراجعه کنید .


فروش و پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار :


فروش و پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار  ، دیگ بخار آتشخوار را با اسم های دیگری همانند : بویلر دود و یا دیگ هایی که از محفظه و یا لوله برخوردار هستند شناخته شده اند . دیگ بخارهای آتشخوار از لوله های فولادی بسیار طولانی برخوردار می باشد که گاز های گرم به وسیله ی این لوله عبور می کنند . برای تماس با فروش و پخش مخازن و دیگ بخار در شهریار می توانید به شماره های درج شده در آگهی رجوع کنید .


تولیدی مخازن و دیگ بخار در شهریار :


تولیدی مخازن و دیگ بخار در شهریار ، دیگ بخار کورنیش که از مدل های دیگ بخار آتشخوار است ، از لوله هایی با فشار بالا برخوردار می باشد . این مدل دارای سیلندر افقی طولانی با دودکش بزرگ با آتش است . در بخش رطوبتی سوخت اضافه شده می باشد . برای تماس با تولیدی مخازن و دیگ بخار در شهریار می توانید به شماره های موجود در آگهی مراجعه کنید .

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما