Skip to main content

درمان قطعی سرطان با روش طب سنتی

 درمان قطعی سرطان با روش طب سنتی ، گیاه دارویی با عنوان افسنظین شیرین شامل ترکیبات آرتمیسین می باشد که این گیاه انواع باکتری ها و انگل را نابود می کند ، درمان گیاهی و سنتی سرطان با گیاه افسنظین باعث ناتوانی و نابودی سلول های سرطانی می شود این در صورتی است که با سلول های سالم کاری ندارد.  


بهترین گیاه دارویی برای درمان سرطان : 

بهترین گیاه دارویی برای درمان سرطان ، گیاه دارویی که چینی ها برای کاهش تب ، و سلامت سیستم گوارش دفع انگل به کار می برند،در واقع در سراسر جهان برای درمان انگل مالاریا استفاده می شود . این گیاه مشابه گل مروارید و یا گل آفتابگردان است  اما یگ ویژگی شگفت انگیز این گیاه درمان سرطان تنها در16 ساعت می باشد . و اما تحقیقات انجام گرفته حاکی از آن است که گیاه دارویی افسنطین بر سلول های سرطان پستان، سرطان خون، سرطان کیسه صفرا، سرطان ریه، سرطان مثانه، سرطان مغز، و سرطان پروستات تاثیر گزاشته و موجب نابودی سلول های سرطانی می شود . و زمانی تاثیر گذاری گیاه آرتمیسینین بیشتر می شود که با آهن ترکیب شود . 

مطالعات انجام گرفته نشان می دهد که گیاه آرتمیسینین توانایی نابودی سلول های سرطانی سر و گردن، مثانه، خون، ریه، پروستات، روده بزرگ و استخوان را دارد.و98% سلول های  سرطان پستان را تنها در 16 ساعت نابود می کند . و برای سرعت درمان بیماری خود از روش سنتی و استفاده از گیاه افسنطین شیرین استفاده کنید . 

عامل بروز سرطان از نظر طب سنتی

عامل بروز سرطان از نظر طب سنتی ، سرطان از جمله بیماریی هایی است که دز جامعه ما شیوع بالایی پیدا کرده است که به دلیل تغذیه غلط بیماری های روحی روانی  و ... می باشد . مصرف غذاهایی که موجب غلظت خون می شود از جمله ترشی ، غذاهای مانده ، غذاهای کنسروی ، غذاهای مانده ، عامل بروز سرطان هستند .  

درمان سرطان در طب سنتی 

درمان سرطان در طب سنتی ، روش قطعی برای درمان سرطان مطرح نشده است است اما با رعایت برخی مسائل می توان شدت بیماری را کاهش داد. در طب سنتی علل مختلفی برای سرطان وجود دارد . اما از دید طب سنتی افزایش سودا در بدن و تجمع مواد زائد در نقطه ای از بدن که طی طولانی مدت به سرطان تبدیل می شود .  

یکی از عوامل پیشگیری از سرطان در طب سنتی استفاده کردن از چند عدد سیب به صورت فالوده است، آب سیب یا سیب پخته شده یکی از عواملی است که موجب خارج شدت مواد زائد از بدن می شود که به این ترتیب می توان از سرطان پیش گیری به عمل آورد .  

درمان قطعی سرطان با طب سنتی : 

درمان قطعی سرطان با طب سنتی ، برخی از سرطان ها درمان قطعی دارند. برخی از سرطان ها با تشخیص زود هنگام برطرف می شوند  خیلی از سرطان‌های سینه، دستگاه گوارش و خون.اما برخی سرطان ها با تشخیص دیر هنگام باعث تخریب بافت ها می شوند. در برخی موارد فقط بیماری از حالت اکتیو خارج شده اگر توده قابل جراحی باشد با جراحی آن را خارج کرده  است . تمام این موارد را عرض کردم که بگویم درمان و راه حل برای هر قسمت وجود دارد. در عین حال و متأسفانه به خاطر ماهیت دارو‌های ضد سرطان، ممکن است بیمار به عوارض جانبی این دارو‌ها مبتلا شود. مثلاً استفاده از داروی ضد سرطان، سیستم ایمنی را تضعیف می‌کند و ریزش مو وجود دارد، ولی بعد از قطع داروها، علائم از بین می‌روندو بنابراین با استفاده از داروهای گیاهی سنتی از عوارض داروهای شیمیایی خودداری کنید .  

درمان قطعی سرطان با طب سوزنی 

درمان قطعی سرطان با طب سوزنی ، استفاده از سوزن های طب سنتی موجب آزاد شدن اندروفین و سروتونین می شود که آزاد شدن این دو موجب ایجاد آرامش و ایجاد حال خوب می شود مطالعات انجام شده حاکی از آن است که طب سوزنی موجب کاهش درد در بیماران سرطانی می شود بسیاری از افراد مبتلا به سرطان به دنبال طب سوزنی، مصرف مسکن‌ها را متوقف کرده یا به شدت کاهش داده‌اند.

درمان سرطان با گیاه شیرین بیان:

درمان سرطان با گیاه شیرین بیان ، گلابریدین موجود در ریشه شیرین بیان، از ابتلا به سرطان کبد پیشگیری می کند. همچنین این ترکیب در پیشگیری از سرطان های سینه و گوارش نیز موثر است.

درمان سرطان با گیاه جعفری:

درمان سرطان با گیاه جعفری ، جعفری به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و رادیکال های آزاد را کاهش می دهد، ازذخیره سلولی دی ان ای در برابر آسیبی که می تواند به سرطان منجر شود، محافظت می کند و همچنین تکثیر و مهاجرت سلول های سرطانی را در بدن مهار می کند.

درمان سرطان با گیاه درمنه:

درمان سرطان با گیاه درمنه ، از گیاهان دارویی چینی است. این گیاه ضد مالاریا، برای درمان نوعی از سرطان خون هم کاربرد دارد.

درمان سرطان با گیاه خار مریم:

درمان سرطان با گیاه خار مریم ، ین گیاه قادر به حفاظت از کبد طی شیمی درمانی است. تحقیقاتی در آمریکا نشان داد که بیماران مبتلا به سرطان خون که از این گیاه استفاده می کنند، عوارض جانبی کمتری از شیمی درمانی را تجربه کرده اند.

درمان سرطان با گیاهان دارویی : 

درمان سرطان با گیاهان دارویی ، گیاه دارویی با عنوان افسنظین شیرین شامل ترکیبات آرتمیسین می باشد که این گیاه انواع باکتری ها و انگل را نابود می کند ، درمان گیاهی و سنتی سرطان با گیاه افسنظین باعث ناتوانی و نابودی سلول های سرطانی می شود این در صورتی است که با سلول های سالم کاری ندارد.  

روش های سنتی درمان سرطان : 

روش های سنتی درمان سرطان ، سلول های سرطانی سرعت رشد بالایی دارند ، اما درمان آن به قسمتی از بدن که درگیر است و اینکه بیمار در چه مرحله ای از بیماری قرار دارد بستگی دارد . برخی از سرطان ها از طریق پرتو درمانی ، شیمی درمانی یا دارو درمان می شود و در برخی موارد به جراحی نیاز است ، اما روش های سنتی زیادی برای درمان بیماری سرطان یافت می شود که  به مطالعه برخی از آن ها می پردازیم : 

درمان سرطان با گیاه شبدر : 

درمان سرطان با گیاه شبدر ، فورمونونتین ترکیب قدرتمند موجود در گیاه شبدر برای مقابله با سرطان سینه که از گسترش سلول های سرطانی و همچنین حمله سلول های سرطانی به سلول های سالم جلوگیری به عمل می آئرد . 

درمان سرطان با گیاه قاصدک : 

درمان سرطان با گیاه قاصدک ، پس از گذشت 48 ساعت از مصرف گیاه قاصدک مرگ سلول های سرطانی آغاز می شود بدون تاثیر مخرب بر روی سلول های سالم. 

درمان سرطان با گیاه زنجبیل:

درمان سرطان با گیاه زنجبیل ، به دلیل وجود 4 ترکیب جینجرول، پارادول، شوگائول و زرومبون در گیاه زنجبیل خطر ابتلا به سرطان سینه، روده بزرگ، معده، کبد، پروستات و پوست را کاهش می دهد .

درمان سرطان با گیاه گیاه دم اسب:

درمان سرطان با گیاه گیاه دم اسب ، مصرف این گیاه از سرطان غدد لنفاوی و سرطان خون پیشگیری می کند.

 

پیشگیری از سرطان سینه و رحم با طب سنتی  : 

پیشگیری از سرطان سینه و رحم با طب سنتی ، سرطان رحم و سینه بیشتر قشر زنان جوان جامعه را تهدید می کند ، یکی از رفتارهای غلطی که در بین مردم رواج پیدا کرده است استفاده از تیغ برای از بین بردن موهای زائد است که از نظر طب سنتی باعث افزایش خطر ابتلا به سرطان رحم و سینه می شود . روشی که پزشکان طب سنتی توصیه می کنند استفاده از پودر های موبر است که از طریق منافذ پوست نفوذ کرده و به صورت آنتی بیوتیک عمل می کند   

راه های تشخیص و درمان سرطان مثانه از طریق طب سنتی

از علل پیدایش این بیماری می توان به استعمال دخانیات، مواد مخدر، ارث، تماس مداوم با ترکیبات آلی و شیمیایی ‏به صورت گاز، آلومینیوم، رنگ، چرم، لاستیک، چاپخانه ها، آشپزخانه ها، و ‏شغل هایی که با جوهر در ارتباط هستند. مصرف سرخس، ساخارین ،  قرص ایزونیازید و... اشاره کرد . سرطان مثانه را میتوان مانند سایر سرطان ها یکی از دلایل مرگ و میر دانست. 

با تشخیص به موقع بیماری از گسترش پیدا کردن بیماری جلوگیری به عمل آورید . از علائم ابتلا به بیماری سرطان مثانه میتوان به : خونریزی ادراری، سوزش ادراری، شب ادراری، ازدیاد دفعات ادرار درد پهلوها، ضعف وکسالت عمومی.

‏با آزمایشات بالینی، عکس رنگی از کلیه و مثانه به صورت آی وی پی، سونوگرافی، سی تی اسکن، ام آر آی، نمونه برداری و بررسی پاتولوژیکی، تست های !ختصاصی سلولی و کروموزومی می توان بیماری را تشخیص داد و با ‏جراحی و شیمی درمانی و سایر اقدامات اختصاص مربوطه می توان به درمان این سرطان کمک کرد.

درمان سرطان با گیاه چق چقه 

این گیاه در فارسی به نام های در فارسی به نام های گل قاصدک ، قاصدک ، کاسنی زرد ، کاسنی صحرایی ، بی اختیار ، خبر آور شناخته می شود که در کردی به آن چقچقه گفته می شود این گیاه در کردستان مزه ای تلخ دارد  و جارو شکل است در استان های مختلف ایران دیده می شود که از لحاظ ظاهری شکل های متفاوتی دارند. 

درمان سرطان مثانه به روش طب سنتی

خوردن کباب ماهی، کپسول امگا ۳ (روزی سه بار)، سبزیجات تازه، آب ترب سیاه یا سفید، عسل (هر روز)، عرق (کاسنی، گزینه، تخم ترب، بادیان و پونه) روزی سه لیوان، ماء الشعیر (روزی سه لیوان)، شیر و عسل، لیموشیرین (تا روزی ۳ کیلو) انگور زیاد، آب شلغم خام، آلبالو، شربت زرشک، سیر و پیاز خام (در افراد سیگاری)، شیر هویج و کلم، در درمان نقش مهمی دارند.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت