داربست فلزی در آزادی

موقعیت آگهی

تهران

اطلاعات تماس 09127434281
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۱۲:۳۵:۰۹

ویژگی ها

تگ داربست در آزادی، داربست فلزی و کفراژ در آزادی، داربست فلزی و کفراژ در آزادی، کفراژ در آزادی، داربست فلزی درجنوب تهران، نصب داربست فلزی در آزادی، داربست فلزی و کفراژ در جنوب تهران
تلفن همراه 09127434281
اینستاگرام #
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با فروشنده داربست 09127434281

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1609
تعداد بازدید: 708
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۴-۰۸ ۱۲:۲۹:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

داربست در آزادی، داربست ها سازه هایی از جنس فلز یا چوب می باشند که برای دسترسی به مناطق دشوار ساختمان ها جهت ساخت یا تعمیر بناها بکار می رود.

داربست فلزی و کفراژ در آزادی


داربست فلزی و کفراژ در آزادی ، از داربست در فضاهایی استفاده می شود که دسترسی به آن مکان ها دشوار است. از داربست می توان به عنوان تکیه گاه در قسمت هایی از سازه استفاده کرد. ساخت داربست یکی از مهمترین موارد می باشد زیرا این لوازم به طور مستقیم با جان افراد در ارتباط است و در صورت عدم استحکام، ممکن است داربست فرو ریخته و تلفات جانی در پی داشته باشد. داربست ها ابعاد مختلف 6 متری و 3 متری دارند. زمانی که به نصب داربست می پردازید باید نکاتی را در نظر بگیرید که به شرح زیر می باشد:
پایه های عمودی داربست در استحکام آنها بسیار مهم هستند به شکلی باید 2 متر از هم فاصله داشته باشند.
از بست های با زاویه قائم جهت متصل کردن لوله های داربست به شکل عمودی استفاده می شود.
میزان باری که بست ها توانایی تحمل آن را دارند 6/3 کیلو نیوتن می باشد.
کفراژ به معنی قالب است که برای سقف های بتنی و اسکلت بندی مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از استفاده از کفراژ حالت دادن به بتن خمیری در اندازه دلخواه می باشد.
چنانچه به داربست فلزی و کفراژ در آزادی نیاز دارید، می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


داربست فلزی و کفراژ در آزادی


داربست فلزی و کفراژ در آزادی ، داربست ها همان لوله های فلزی هستند که جزء جدایی ناپذیر صنعت ساختمان سازی بوده که بسیار کاربردی هستند. این لوله ها مستحکم بوده و می توانند وزن های بالا را تحمل کنند. به جهت متفاوت بودن ابعاد ساختمان ها، ابعاد داربست ها نیز متفاوت می باشند. زمانی که می خواهید داربست ها را نصب کنید، باید نکاتی را در نظر بگیرید. از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتواند وزن های بسیار بالا را تحمل کند. داربست ها دارای ابعاد مختلف 6 متری و 3 متری می باشد. به دلیل اینکه ساختمان ها دارای متراژهای مختلفی هستند، لوله داربست هایی که استفاده می شوند نیز در ابعاد مختلفی می باشند. در هنگام نصب داربست باید به نکاتی توجه کرد که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم:
داربست ها در صورتی درست نصب می شوند که بتوان آنها را در یک خط مشاهده کرد.


پایه های عمودی داربست در استحکام داربست نقش مهمی دارند. که فاصله هر یک از آنها از هم باید 2 متر باشد.
حداقل بار ایمنی که این بست ها می توانند تحمل کنند، 53/0 کیلو نیوتن می باشد.
بست های داربست در دو نوع فرج و چدنی تولید می شوند.
از مزایای کفراژ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
استفاده از کفراژ باعث می شود سطح بتن آن صاف شود.
از این نوع قالب بندی می توان بسیار زیاد استفاده کرد.
نصب و جمع کردن کفراژ بسیار راحت می باشد.
چنانچه قصد خرید لوله داربست را دارید، به مرکزی مراجعه کنید که لوله ها جنس بکار رفته برای تولید لوله ها درجه یک باشد زیرا در صورت پایین بودن کیفیت این لوله ها ممکن است خطرات جبران ناپذیر جانی در پی داشته باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

کفراژ در آزادی


کفراژ در آزادی ، کفراژ لوله های داربست می باشند که از طریق بست و یا پین به هم وصل شده اند. زمانی که می خواهند پایه های نگهداری قالب های بتنی را ایجاد کنند، از کفراژ بندی استفاده می کنند. کفراژها انواع مختلفی دارند که عبارتند از: قالب های فلزی، قالب های چوبی، قالب های فایبرگلاس، قالب های پلاستیکی، قالب های پلیمری، قالب های متحرک و قالب های لغزنده.
یکی از آنها استفاده از قالب های فلزی می باشد. این گونه از قالب ها سرعت اجرایی بالایی دارند و همینطور به راحتی قابل حمل هستند. یکی دیگر از انواع کفراژبندی ها استفاده از قالب پلاستیکی می باشد که برای سازه های بتنی ساده مورد استفاده قرار می گیرد. این قالب به نوعی به شکل عایق عمل کرده و همینطور در برابر خوردگی مقاومت دارند. جهت تهیه کفراژ در آزادی می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

داربست فلزی درجنوب تهران


داربست فلزی درجنوب تهران ، همانطور که از نام این نوع داربست پیداست، جنس آن از فلز می باشد. از داربست های فلزی با توجه به مکانی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، به دو نوع داربست فلزی بلند و داربست فلزی کوتاه تقسیم می شود که بسته به ارتفاع ساختمان ها از آنها استفاده می شود. بست ها و یا پین ها برای متصل کردن داربست ها کاربرد دارد. از دیگر اتصالاتی که برای داربست ها استفاده می شود، می توان به بست های میله شکافدار اتصال، پایه قابل تنظیم، لوله های افقی و صفحه زیر ستون اشاره کرد. جهت خرید و یا اجاره داربست فلزی در جنوب تهران می توانید با شماره های داخل آگهی تماس بگیرید.

نصب داربست فلزی در آزادی


نصب داربست فلزی در آزادی ، از داربست ها برای نماسازی، تعمیرات، تمیزکاری، رنگ کاری و دیگر کارها استفاده می شود. نکاتی که باید در هنگام نصب داربست فلزی در آزادی به آن دقت شود، به شرح زیر می باشد:
فاصله عمودی بین لوله ها نباید بیشتر از 2 متر باشد.
عرض الوارها نباید کمتر از 25 سانتی متر باشد.
لوله های داربست می توانند علاوه بر وزن خود تا 4 برابر وزن مورد نظر را تحمل کنند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نصب داربست می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

داربست فلزی و کفراژ در جنوب تهران


داربست فلزی و کفراژ در جنوب تهران ، برای نصب داربست از لوله های فلزی 6 متری و 3 متری استفاده می شود. داربستی خوب است که فاصله آن با دیوار 30 سانتی متر باشد. از انواع داربست های فلزی می توان به داربست های چکشی ستاره، داربست مثلثی و داربست چکشی اشاره کرد. طریقه نصب داربست چکشی ستاره به این شکل است مهارهای افقی بر پایه داربست با آسانی و با ضربه چکش انجام می شود. داربست مثلثی به شکل نر و ماده به هم اتصال داده می شود و برای داربست چکشی نیز نصب مهارهای افقی با چکش انجام می شود. کفراژ در واقع مجموعه ای از لوله های داربستی هستند که متصل به هم هستند و برای اتصال آنها از بست یا پین استفاده می شود. استفاده از پین برای اتصال بهتر می باشد زیرا این اتصال بسیار راحت و سریع انجام می شود. چنانچه به داربست فلزی و کفراژ در جنوب تهران نیاز دارید می توانید با شماره های داخل آگهی تماس بگیرید.

نصب کفراژ در جنوب تهران


نصب کفراژ در جنوب تهران ، به هرگونه نصب داربست در حجم زیاد که بیشتر از 4 پایه داشته باشد، کفراژ گفته می شود. کفراژها کاربردهای فراوانی دارند که عبارتند از: کفراژ حفاظ، کفراژ معمولی حجمی جهت کار سقف، کفراژ زیر بتن، کفراژ نمایشگاهی. کفراژها از روش های مختلفی تهیه می شود که عبارتند از:
کفراژ چوبی: یکی از روش هایی که در ساخت کفراژ از آن استفاده می کنند، استفاده از تخته های سه لایه و چوب نئوپان است.
کفراژ فلزی: این نوع از کفراژ بسیار کاربردی بوده و از استحکام بالایی برخوردار می باشد.
کفراژ پلاستیکی: کفراژ پلاستیکی با اینکه وزن کمی دارند، اما دارای استحکام بالایی هستند. از کفراژ پلاستیکی در پروژه های ساختمانی که که هزینه پایینی دارند، استفاده می شود.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما