خرید ضایعات استیل و میلگرد

موقعیت آگهی

تهران

اطلاعات تماس 09128363805
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۸-۰۳ ۱۴:۰۱:۱۷

ویژگی ها

تگ خرید ضایعات استیل و میلگرد، خریدار ضایعات استیل و میلگرد، خریدار ضایعات استیل و میلگرد در تهران، خرید و فروش ضایعات استیل و میلگرد، مرکز خرید ضایعات استیل و میلگرد
تلفن همراه 09128363805
اینستاگرام #
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با خریدار 09128363805

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1816
تعداد بازدید: 432
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۶-۰۷ ۱۴:۴۷:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

خرید ضایعات استیل و میلگرد ، در این روزها دیگر کمتر کسی را پیدا می کنید که نداند ضایعات چیست و یا کلا چیزی راجب آن نشنیده باشد . ضایعات و یا همان قراضه های آهن در دنیای امروز به یکی از مهمترین منبع ها برای تامین نمودن ماده اولیه خیلی از محصولات آهنی و فولادی تبدیل شده است.


خرید ضایعات استیل و میلگرد :


خرید ضایعات استیل و میلگرد ، استیل آلیاژی می باشد که پایه اصلی آن از آهن است و داخل آن 2 درصد بیشتر کربن را دارا نمی باشد . به استیل فولاد نیز گفته می شود . استیل زمانی زنگ نمی زند که دارای حداقل 10 ونیم درصد کروم باشد . میلگرد نیز همان فولاد می باشد . از میلگرد ها برای بتن در زمان جبران مقاومت کششی پایین به کار می برند . از مهم ترین ضایعات آهنی می توان به پسماند های ساختمانی اشاره نمود . می توانید با فروش برخی از پسماند های ساختمانی قسمتی از هزینه های ساختمانی را جبران نمایید . خرید ضایعات استیل و میلگرد در خدمت شما عزیزان می باشد برای تماس با خرید ضایعات استیل و میلگرد می توانید به شماره های موجود در آگهی مراجعه کنید .


خریدار ضایعات استیل و میلگرد :


خریدار ضایعات استیل و میلگرد ، از مهم ترین پسماند های باقی مانده از ساختمان سازی را پسماندهای آهنی همانند میلگرد و استیل تشکیل می دهند . میلگرد یکی از لوازم بسیار مهم و کاربردی در عملیات ساختمان سازی می باشد  . زیرا میلگرد نقش مقاوم سازی ساختمان را برعهده دارد برای همین علت است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . از میلگرد ها برای هر چیزی که احتیاج به مقاوم سازی است به کار برده می شود . میلگرد ها دارای انواع گوناگونی هستند که عبارت است از : میلگرد اروپایی ، میلگرد با فولاد پرکربن ، میلگرد با پوشش اپوکسی ، میلگرد گالوانیزه ، میلگرد از جنس استلنس استیل و ... را شامل می شود . ضایعات میلگرد از خراب شدن ساختمان ها ، پل ها و ... به وجود می آید . برای ارتباط با خریدار ضایعات استیل و میلگرد می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید .


خریدار ضایعات استیل و میلگرد در تهران :


خریدار ضایعات استیل و میلگرد در تهران ، استیل همان آلیاژ است که پایه ی اصلی آن از آهن می باشد . معروف شدن آلیاژ استیل به این دلیل است که از قابلیت ضد زنگ برخوردار می باشد . استیل ها از کاربردهای فراوانی برخوردار هستند که عبارت است از : سینک ظرفشویی ها ، توالت ، طراحی تجهیزات داخلی ، کارد و چنگال ، ظرف های آشپزخانه ، ابزار پخت و پز و ... را شامل می شود . استیل هایی که 100 درصد هستند را می توان بازیافت کرد . استیل را می توان ضایعات نمود و آن ها را ذوب نمود و دوباره قالب گیری نمایید . خریدار ضایعات استیل و میلگرد در تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . برای تماس با خریدار ضایعات استیل و میلگرد در تهران می توانید به شماره های درج شده در آگهی رجوع کنید .


خرید و فروش ضایعات استیل و میلگرد :


خرید و فروش ضایعات استیل و میلگرد ، انواع گوناگونی از ضایعات استیل دارای تراشه ها و قطعات فولاد زنگ نزن که از عنصر های آلیاژی ، کروم و نیکل برخوردار است . استیل ها در کوره ی قوس الکتریکی تشکیل می شوند در عملیات تولید ، برای تنظیم نمودن ترکیب های شیمیایی از مواد اولیه همانند قراضه های فولاد کربنی ، قراضه فولاد زنگ نزن و فروآلیاژ ها به کار برده می شود . میلگرد همان میله می باشد که به میلگرد معروف می باشد . اگر که میلگرد ها در زمان استفاده از اندازه مناسبی برخوردار نباشند و یا در حین استفاده دچار خرابی شوند می توان آن ها را جزو ضایعات میلگرد به حساب آورد . خرید و فروش ضایعات استیل و میلگرد با ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن در خدمت شما عزیزان می باشد . برای تماس با خرید و فروش ضایعات استیل و میلگرد می توانید به شماره های درج شده در آگهی مراجعه فرمائید .


مرکز خرید ضایعات استیل و میلگرد :


مرکز خرید ضایعات استیل و میلگرد ، بیشترین ضایعاتی که از میلگرد به وجود می آید از تخریب ها است . وقتی که جایی خراب می شود میلگرد های موجود در آن بنا دیگر قابل استفاده نیستند و به گروه ضایعات میلگرد می پیوندند . البته میلگردی را که دیگر نمی توان به کار برد را جمع می نماییم و بعد از بازیافت آن ها مجددا مورد استفاده قرار می گیرند . ضایعات استیل که همان فولاد می باشد بسیار کاربردی هستند . برای برقراری ارتباط با مرکز خرید ضایعات استیل و میلگرد می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمائید .


فروش ضایعات استیل و میلگرد :


فروش ضایعات استیل و میلگرد ، با جمع آوری قراضه های میلگرد و بازیافت آن ها علاوه بر صرفه جویی ، کمک بسزایی را به محیط زیست می نمایید . در حقیقت میلگرد ها از شمش های فولاد ساخته می شوند و در بسیاری از مواقع پیش می آید که در زمان تولید میلگرد از شمش ها ، میلگرد های خوبی تولید نشود در این شرایط شمش های فولادی را که برای تولید میلگرد به کار برده بودند را ذوب نموده و از نو شروع به ساخت میلگرد می نمایند . ضایعات استیل کمتر از ضایعات میلگرد می باشد . اما به شکل کلی می توان ضایعات هر دوی آن ها را برای تولید دوباره به کار برد . برای تماس با فروش ضایعات استیل و میلگرد می توانید به شماره های مندرج در آگهی رجوع کنید .


قیمت خرید ضایعات استیل و میلگرد :


قیمت خرید ضایعات استیل و میلگرد ، قیمت خرید این ضایعات به عوامل بسیار زیادی برخوردار می باشد که این عوامل در میلگرد شامل : میزان له شدگی و از کار افتادگی می باشد و در استیل شامل : میزان درصد کربن به کار برده شده در آن است . برای اطلاع از قیمت خرید ضایعات استیل و میلگرد به شماره های موجود در آگهی مراجعه نموده و در صورت تمایل تماس حاصل فرمائید .

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما