خرید ضایعات آهن در خاوران

موقعیت آگهی

تهران

اطلاعات تماس
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۸-۰۱ ۰۷:۱۸:۰۵

ویژگی ها

تگ خرید ضایعات آهن در خاوران، خرید و فروش ضایعات آهن در خاوران، خریدار ضایعات در خاوران، خریدار ضایعات آهن در خاوران، مرکز خرید ضایعات آهن در خاوران، خرید آهن قراضه در خاوران
تلفن همراه ---
اینستاگرام #
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده ---

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1801
تعداد بازدید: 800
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۶-۰۵ ۰۷:۵۸:۰۰
در مجموعه ها: آهن آلات

توضیحات آگهی

خرید ضایعات آهن در خاوران ، آیا درباره ی بازیافت ضایعات آهن چیزی می دانید؟ ضایعات به وسایلی گفته می شود که سالم نیستند و نمی توان از آن ها استفاده کرد. این ضایعات طی مراحل مختلفی بازیافت می شوند.


خرید ضایعات آهن در خاوران:


خرید ضایعات آهن در خاوران، ضایعات آهن به وسایلی گفته می شود که در اثر سایش، شکستگی، زنگ زدن و... دیگر قابل استفاده نیستند. به ضایعات فولادی با کربن کم و تولیدات ناقص که به درد نمی خورند آهن قراضه یا ضایعات آهن می گویند. بیشترین ضایعات آهن معمولا از دورریزهای صنایع مختلفی مثل: فولاد سازی
محصولات فولادی بازگشتی
پرس کاری ها
کارخانجات تولید لوازم خانگی
بسته بندی مواد غذایی
ضایعات اماکن عمومی
کشتی سازی ها
ضایعات ریل قطارها
تولید می شوند.
ضایعات محصول چیست؟
ضایعات محصول واحدهایی هستند که با استانداردها مطابقت ندارند. این محصولات از چرخه تولید کنار گذاشته می شوند و به عنوان ضایعات بازیافت می شوند. اگر در هریک از صنایع نام برده شده فعالیت دارید می توانید ضایعات خود را به خرید ضایعات آهن در خاوران بفروشید.


خرید و فروش ضایعات آهن در خاوران:


خرید و فروش ضایعات آهن در خاوران، ضایعات آهن انواع مختلفی دارند که بر اساس اصولی خاص تقسیم می شوند.
1- ضایعات آهن ویژه:
ضایعات آهن ویژه شامل فلزاتی مثل: ورق روغنی سیاه ( بدون زنگ زدگی)، تکه نبشی، سر تیرآهن، میلگرد، چهار پهلو کوتاه، ناودانی، لوله های ضخیم، انواع تسمه های آهنی با ضخامت زیاد، قالب های بتنی، پرسی میلگرد، رینگ اتومبیل و موتور یخچال می شود.
2- سوپر ویژه:
ضایعات آهنی تولید شده در ساختمان سازی مثل: خرده میلگرد، نبشی، تیرآهن، لوله های ضخیم با طول کمتر از یک متر، شاسی خودروهای سنگین و ورقه های روغنی زنگ زده جزء ضایعات سوپر ویژه هستند.
3- درجه یک:
ضایعات درجه یک به ضایعاتی مثل: قوطی های پروفیل زنگ زده، لوله های صنعتی، موتور های سنگین وسبک، شاسی ماشین های سنگین، بدنه ابگرمکن ها، آهن آلات شرکت های برقی، چرخ دنده و... گفته می شود.
4- درجه دو:
درب و پنجره ها، بدنه ی دوچرخه و موتور، لوله های گالولنیزه، لوله های سبک، سیم جوش ها، انواع تورها، میلگردهای کلاف شده، تسمه های کلاف شده، فنرهای بانداژ و... همگی شامل ضایعات درجه دو می شوند.
5- درجه سه:
ورق های گالوانیزه، منبع اگزوز، شلنگ های فلزی، حلب های بهداشتی و... شامل ضایعات درجه سه هستند.
6- درجه چهار:
پلیسه های زنگ زده شامل ضایعات درجه چهار می شوند.
برای فروش خرده میلگردها، نبشی، تیرآهن، انواع ورقه های روغنی، تسمه و میلگرد های کلاف شده و... می توانید به خرید و فروش ضایعات آهن در خاوران مراجعه کنید.


خریدار ضایعات در خاوران:


خریدار ضایعات در خاوران، در قسمت قبلی 6 نمونه از ضایعات آهن توضیح داده شد، در این مطلب نیز انواع دیگری از ضایعات معرفی می شوند. برای آشنایی با انواع ضایعات می توانید تا پایان مطلب همراه ما باشید.
1- ضایعات روغنی:
به ورق هایی که با روش کار سرد تولید می شوند ضایعات روغنی می گویند. این ورقه ها در تولید قطعات خودرو و ماشین سازی کاربرد دارند.
2- گالوانیزه:
به آهن آلاتی که پوشش گالوانیزه دارند ضایعات گالوانیزه می گویند. لوله های آب، کانال کولر و... جزء اهن آلات گالوانیزه هستند.
3- آلیاژی:
با ترکیب عناصر مختلف مثل: منگنز، نیکل، کروم با آهن آلات آلیاژ تولید می شود. چرخ دنده ها، کمک فنرهای برش خورده، میل لنگ، تسمه فنری، سیم بکسل و... از آلیاژ ساخته می شوند و زمانی که قابل استفاده نباشند جزء ضایعات آلیاژی هستند.
4- بارهای ممنوعه:
وسایلی مثل ادوات جنگی، قلم جوش، کمک فنر، ته پاتیل، سیم لاستیک، کپسول گاز و... جز دسته بندی ضایعات بارهای ممنوعه می باشند.
5- ضایعات آهن چدن:
ضایعات آهن چدن شامل انواع قطعات از جنس چدن و سیلندرهای ماشین می باشند.
6- سنگین 1:
انواع ضایعات سنگین1: فلزهای فولادی توپر، برخی از انواع نبشی ها، لوله، تیرآهن، پروفیل هایی با صفحه های فولادی زخیم، پرس خودرو و پرس بدنه.
7- سنگین 2:
اسکلت های فلزی، لوله های قراضه، درب و پنجره، شاسی های برش زده شده، پروفیل، چهار چوب درهای آهنی و... ضایعات سنگین هستند.
8- حلب:
حلب های روغن، پنیر و همه ی حلب های موادغذایی جزء ضایعات حلب هستند.
9- سوفاله:
ضایعات سوفاله به دو قسمت پوشالی و ناخنی تقسیم می شوند:
1- پوشالی: ضایعات پوشالی سوفاله فلزاتی با چگالی پایین، ذوب سخت هستند.
2- ناخنی: فلزاتی بین 3 تا 10 میلی متر
برای فروش انواع ضایعات سنگین، حلب، سوفاله، آلیاژی و ... با شماره های درج شده در آگهی که متعلق به خریدار ضایعات در خاوران تماس بگیرید.


خریدار ضایعات آهن در خاوران:


خریدار ضایعات آهن در خاوران، امروزه ساخت و سازهای بی رویه بسیار زیاد شده اند. به دنبال افزایش این ساخت و سازها تولید پسماندهای ساختمانی نیز بسیار افزایش یافته است. این ضایعات باعث از بین رفتن محیط زیست می شوند، یکی از راه های از بین بردن این ضایعات بازیافت آنها است. پسماندهایی که از ساخت وساز ها به جا می مانند را ضایعات ساختمانی می گویند. در ساختمان سازی ضایعات غیر فلزی  نیزتولید می شوند اما بیشتر این ضایعات، ضایعات فلزی هستند. پسماندهای آهنی فقط هنگام ساخت و ساز تولید نمی شود بلکه بعضی از این ضایعات در هنگام تعمیر خانه های قدیمی و فرسوده تولید می شوند. اگر به تازگی منزل خود را تعمیر کرده اید و به دنبال فردی برای خریداری ضایعات آهن خود هستید می توانید به خریدار ضایعات آهن در خاوران مراجعه کنید. اطلاعات موجود در پایین آگهی مربوط به خریدار ضایعات اهن در خاوران می باشد.


مرکز خرید ضایعات آهن در خاوران:


مرکز خرید ضایعات آهن در خاوران، همه ی ما چندین بار در طول زندگی خود شنیده ایم که افرادی در کوچه و خیابان ها ضایعات خریداری می کنند. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که این ضایعات بعد از خریداری چه می شوند؟ اگر به دنبال پاسخ سوال خود هستید با مطالعه این قسمت می توانید سرنوشت این ضایعات را متوجه شوید. همه ی ضایعات تولید شده توسط افراد مختلف از درب خانه و ... جمع آوری می شوند. پس از خریداری این ضایعات آنها را به انبارهای مخصوص ضایعات می برند. این ضایعات توسط کارگران انبار جداسازی می شوند. بعد از جداسازی، فلزات و غیر فلزات را به وسیله آهن رباهای بزرگ تفکیک می کنند. فلزات به کارخانه های بازیافت ضایعات فلزی منتقل می شوند. این ضایعات به وسیله نوارهایی به اسم نقاله وارد دستگاه ریزاننده می شوند. ریز کردن فلزات باعث کاهش زمان ذوب آنها می شود. پس از ریز کردن فلزات جداسازی شده و به محل های مختلفی برای استفاده مجدد فرستاده می شوند. بازیافت آهن الات کمک بسیار زیادی به حفظ محیط زیست می کند. یکی از مراکزی که با قیمت های بسیار خوب ضایعات شما را خریداری می کند مرکز خرید ضایعات آهن در خاوران است.


خرید آهن قراضه در خاوران:


خرید آهن قراضه در خاوران، یکی از مهم ترین مزیت های بازیافت قراضه های آهن صرفه اقتصادی آن است. با افزایش جمعیت و پیشرفت صنایع تولید قطعات فلزی نیز روز به روز بیشتر از قبل می شود. برای ساخت این قطعات باید آهن آلات خام را از معادن استخراج کنند. استخراج آهن از معادن هزینه های زیادی به همراه دارد. با بازیافت ضایعات و استفاده مجدد از آن ها می توان تا حد زیادی هزینه ها را کاهش داده و به اقتصاد کشور کمک کرد. اگر در محدوده خاوران زندگی می کنید می توانید ضایعات خود را به خرید آهن قراضه در خاوران بفروشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نشانی درج شده در آگهی مراجعه کنید. این نشانی متعلق به خرید آهن قراضه در خاوران است.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما