Skip to main content

شرکت پرستاری و خدماتی پادمیرا سلامت در افسریه

خدمات پرستاری در افسریه، شامل امور خدماتی متنوع پرستاری و مراقبت از بیماران و سالمندان یا کودکان  می باشد. از جمله خدمات قابل ارائه از سوی این مراکز می توان به مواردی مانند اعزام پرستار، اعزام پزشک، خدمات مراقبتی، خدمات پرستاری عادی، خدمات ویژه پرستاری (نرسینگ)، خدمات مراقبت از سالمند، خدمات مراقبت از کودک، خدمات فیزیوتراپی در منزل و بیمارستان، اجاره و فروش تجهیزات پزشکی به بیماران و خانواده بیمار، تزریقات، پانسمان، زخم، سرم تراپی در خانه، نمونه گیری از خون در منزل و ارسال به آزمایشگاه, ساکشن در خانه، شستن گوش در خانه، خدمات گفتار درمانی در منزل و بیمارستان، خدمات درمانی و پرستاری در خانه، استحمام و تغذیه سالمند و بیمار، معاینه در منزل، ویزیت بیمار در خانه، پرستاری در منزل، اعزام پرسنل پرستاری به منزل، اعزام مراقب بیمار به خانه، مراقبت بیمار در منزل، اعزام همراه بیمار به بیمارستان، اعزام کودک یار به خانه، نوار قلب در منزل، اعزام پزشک به بیمارستان، اعزام پزشک به خانه اشاره کرد.


خدمات پرستاری در منزل در افسریه


خدمات پرستاری در منزل در افسریه، برای نیازمندان به خدمات پرستاری با اعزام پرستار به همراه پزشک با سابقه به منظور بالا بردن سلامت و کمک به افراد نیازمند به این خدمات صورت می‌ گیرد. پرستارانی با تجربه و قابل اعتماد که در این مرکز هستند، مراقبت های لازم از سالمندان، کودکان و مراقبت از بیماران را با خدمات بیمارستانی در منزل ارائه می دهند. در مراکزی که خدمات پرستاری منزل در افسریه را انجام می دهند، نظارت های لازم از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت می‌ گیرد تا پرستاران واجد الشرایط خدمات مراقبتی و ویژه را در سطح بالای کیفی و استاندارد لازم به بیماران در منزل ارائه دهند. برخی از این خدمات شامل اعزام پرسنل پرستاری به منزل، اعزام مراقب بیمار به خانه، اعزام کودک یار به خانه، نوار قلب در منزل، استحمام و تغذیه سالمند و بیمار، ویزیت بیمار در خانه و سایر خدمات بیمارستانی در منزل می باشند.


ویزیت پزشک در افسریه


ویزیت پزشک در افسریه، برای بیمارانی که امکان مراجعه به مراکز درمانی را ندارند با اعزام پزشک صورت می گیرد. افرادی که نیازمند پزشکی متخصص در منزل هستند یا هزینه های نگهداری در بیمارستان برای آنها بالا است، می ‌توانند از خدمات ویزیت پزشک در افسریه استفاده کنند.
از طریق اعزام پزشک در منزل بیماران دیگر مشکلات فیزیکی و زمانی نخواهند داشت و خدمات پزشکی در منزل به آن ها ارائه می گردد. ‌پس مشکل رفت و آمد افراد کم توان و بیمارانی که برای آنها مراجعه به مراکز درمانی سخت می باشد، را می توان با کمک مراکزی که اعزام پزشک در منزل را انجام می دهند، برطرف کرد.


پرستار در منزل در افسریه


پرستار در منزل در افسریه، کلیه امور مربوط به مراقبت و نگهداری از بیماران و دیگر افراد نیازمند به این خدمات را انجام می دهد. بسیاری از خانواده ها به ویژه در کلان شهرها به دنبال پیدا کردن یک پرستار حرفه ای و قابل اعتماد هستند تا از سالمند، کودک و یا بیمار آنها پرستاری کند. با مراجعه به مراکز خدمات پرستاری در افسریه می ‌توان از انواع خدماتی که این مراکز برای پرستاری به مراجعه کنندگان خود ارائه می‌دهند، بهره‌مند شد. پرستاران این مراکز با دلسوزی هرچه تمام تر به یاری و مدد خانواده ‌ها می پردازند. این مراکز با کمک روش های جدید و تجربیاتی که دارند، به آموزش پرسنل پرداخته و از سوی وزارت بهداشت و درمان نظارت های لازم بر روی عملکرد نیروهای ان ها صورت می گیرد. بنابراین پرسنل اعزامی با مهارت و تخصص کافی در کنار خانواده ها و بیماران برای انجام خدمات مراقبتی قرار می گیرند.


پرستار کودک در افسریه


پرستار کودک در افسریه، در زمینه آموزش به کودکان، امور شخصی کودک و سایر امور روزانه کودکان دارای تخصص و مهارت کافی می باشد. پرستاران کودک می توانند مراقبت ‌های لازم از کودکان را در حضور خانواده و یا در غیاب آنها انجام دهند. افرادی که در ساعات مشخصی از روز به یک پرستار نیاز داشته باشند و یا افراد شاغل می توانند با مراجعه به مراکزی که اعزام پرستار کودک در افسریه را انجام می دهند، برای فرزند خود یک پرستار کودک انتخاب کنند. در این مراکز با در نظر گرفتن نیاز خانواده و کودکان گزینه های مختلفی برای انتخاب پرستار جهت مراقبت از کودک وجود دارد.
 یکی از خدماتی که این مراکز در زمینه پرستاری از کودک به خانواده‌ ها ارائه می دهند، فراهم کردن شرایطی است تا پرستار به مدت ۴۸ ساعت با خانواده ‌ها و کودکان ارتباط نزدیک و مستقیم داشته باشد. سپس والدین  می توانند با بررسی کردن ارتباط پرستار با فرزندشان نسبت به انتخاب او اقدام کنند. پرستارانی که برای مراقبت از کودک به منازل اعزام می شوند، دارای مجوز رسمی بوده و مطابق با نظر و خواسته خانواده ها با کودکان رفتار می کنند. این مراکز خدمات با کیفیت را در بالاترین سطح استاندارد برای نگهداری و مراقبت از کودکان در نظر می ‌گیرند.


پرستار سالمند در افسریه


پرستار سالمند در افسریه، آماده ارائه خدمات مختلف به سالمندان است. در مراکزی که ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل هستند، برای مراقبت از افراد سالمند پرستاران و مراقبین متخصص و با تجربه وجود دارند. در صورتی که سالمندان فقط نیازمند انجام امور شخصی باشند برای آنها یک پرستار عادی فرستاده می‌ شود. ولی برای سالمندانی که به مراقبت های پزشکی نیاز دارند، به جای اعزام پرستار، یک بهیار با تجربه خدمات نگهداری از سالمند را انجام خواهد داد.
 پرستار سالمند در افسریه، فردی است که از سالمندان در منزل مراقبت و نگهداری می کند و امور شخصی آنها را انجام می دهد. پرستاران سالمندان با توجه به تحصیلات تخصصی که دارند، شامل مراقب و نگهدار، پرستار و بهیار هستند و با در نظر گرفتن شرایط جسمانی که سالمند دارد، هر یک از این پرستاران خدمات مختلفی به آنها ارائه می دهند. برای سالمندانی که دچار مشکلات فیزیکی شده‌اند و به مراقبت های پرستاری در منزل نیاز دارند، یک بهیار یا پرستار متخصص اعزام می شود تا امور مربوط به پزشکی و درمانی این سالمندان به خوبی در خانه انجام شود.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی
ادرس شهرری ، میدان معلم ، خیابان 24متری ، بعداز خیابان استخر

موقعیت