Skip to main content

تعمیرگاه هیوندا و کیا در شهرک غرب

تعمیرگاه هیوندا و کیا در شهرک غرب ، شرکت های خودروسازی هیوندا و کیا از شرکت های قدرتمند و موفق در این صنعت هستند . همچنین از مشتریان بسیار خوبی و طرفداران زیادی برخوردار می باشند .


تعمیرگاه هیوندا و کیا در شهرک غرب :


تعمیرگاه هیوندا و کیا در شهرک غرب ، خودروی کیا اسینگر نماینده کلی و برند های ماشین سازی کیا از نظر کاربرد می باشد . از نظر فنی نیز این خودرو از از امتیاز های بالایی برخوردار است . کیا از کارکرد فوق العاده ای دارا می باشد . اما خودروهای هیوندا به اندازه یک سر و گردن از نظر کارکرد بالاتر از کیا هستند . اگر دارای خودروی کیا و یا هیوندا هستید و خودروتان خراب شده است تعمیرگاه هیوندا و کیا در شهرک غرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . برای تماس با تعمیرگاه هیوندا و کیا در شهرک غرب می توانید به شماره های موجود در آگهی رجوع کنید .


تعمیرگاه هیوندا در شهرک غرب :


تعمیرگاه هیوندا در شهرک غرب ، خودروی هیوندا در سال 1947 در کشور کره شهر سئول تولید شد . هیوندا در اوایل فعالیت خود را از کشور هایی همانند : تایلند شروع نمود ، اما در اصل هیوندا موتور فعالیت خود را از سال 1967 آغاز کرد . در واقع هیوندا شرکتی است که در حوزه هایی عبارت است از : هوافضا ، بیمه ، آهن آلات و صنعت های سنگین شروع نمود . تعمیرگاه هیوندا در شهرک غرب را از ما بخواهید . برای برقراری ارتباط با تعمیرگاه هیوندا در شهرک غرب می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمائید .


تعمیرگاه کیا در شهرک غرب :


 تعمیرگاه کیا در شهرک غرب ، خودروی کیا نیز جزو خودروهای کره ای به حساب می آیند و چند سالی می شود که به وسیله ی اطلس خودرو به بازار ایران عرضه شده اند . ولی با ایستادن واردات خودرو ، وارد شدن خودروهای کیا به ایران نیز بسیار محدود گردید . خودروهای کیا از نظر قیمت با خودروی هیوندا تقریبا در یک رده قرار دارند . خودروی کیا هر سال از یک چهره مدرن و خاص رونمایی می نماید که همین سبب جذب طرفداران زیادی شده است . برای تماس با تعمیرگاه کیا در شهرک غرب می توانید به شماره های درج شده در آگهی رجوع نمایید .


تعمیرات هیوندا در شهرک غرب :


تعمیرات هیوندا در شهرک غرب ، از خودروهای پرفروش هیوندا می توان به سانتافه ، توسان و سوناتا اشاره نمود . خودرو های هیوندا در کشور ایران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . تعمیرات هیوندا در شهرک غرب از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران دارا است . اگر که به دنبال تعمیرات هیوندا در شهرک غرب هستید این مجموعه جزو برترین ها می باشد . برای تماس با تعمیرات هیوندا در شهرک غرب به شماره های مندرج در آگهی مراجعه نمایید .


تعمیر کیا در شهرک غرب :


تعمیر کیا در شهرک غرب ، خودروهای فوق پیشرفته کیا عبارت است از : کیا اپتیما ، کیا اسپورتیج ، کیا سورنتو ، کیا کادنزا ، کیا سراتو ، کیا پیکانتو ، کیا موهاوی ، کیا کارنز ، کیا ریو ، کیا اپیروس ، کیا سول ، کیا کارنیوال را دارا هستند . تعمیر خودروی کیا باید حتما توسط فرد متخصص صورت بپذیرد . تعمیر کیا در شهرک غرب از سال ها تجربه و تخصص در این زمینه برخوردار می باشد بنابراین می تواند مشکل شما را به خوبی برطرف نماید . برای تماس با تعمیر کیا در شهرک غرب می توانید به شماره های موجود در آگهی رجوع کنید .


تعمیر هیوندا در شهرک غرب :


تعمیر هیوندا در شهرک غرب ، از فعالیت های اولیه ی شرکت خودروسازی هیوندا تولید خودروهای سواری می باشد . در کشور ایران خودروی هیوندا به وسیله ی شرکت آسان موتور توزیع می شود . محصولات متفاوت از این شرکت همانند آزرا ، هیوندای سوناتا و هیوندای توسان که از سال 88 به کشور وارد شدند و از فروش خوبی نیز به نسبت قیمت های عرضه شده را دارا شدند . برای تماس با تعمیر هیوندا در شهرک غرب می توانید به شماره های موجود در آگهی رجوع نمایید .


تعمیرگاه تخصصی هیوندا در شهرک غرب :


تعمیرگاه تخصصی هیوندا در شهرک غرب ، شرکت آسان موتور از سال 85 نماینده رسمی هیوندا موتور در ایران شد . خودروهای هیوندا در ایران از محبویت بسیار ویژه ای برخوردار هستند . همین امر سبب شد که خودروی هیوندا رتبه پر فروش ترین خودروی خارجی در ایران را کسب نماید . تعمیرگاه تخصصی هیوندا در شهرک غرب از بهترین و مجرب ترین ها برخوردار می باشد . برای تماس با تعمیرگاه تخصصی هیوندا در شهرک غرب می توانید به شماره های مندرج در آگهی مراجعه کنید .


تعمیرگاه تخصصی کیا در شهرک غرب :


تعمیرگاه تخصصی کیا در شهرک غرب ، حضور خودروی کیا در ایران به اوایل دهه  هفتاد و رونمایی پراید برمی گردد . از دیگر محصولاتی که با همکاری نمودن کیا و سایپا به وجود آمد می توان به ریو و کیا سراتو اشاره نمود . اما ریو فقط تا سال 1391 در سایپا تولید می شد و بعد تولید آن به دلیل موجود نبودن کیسه هوا متوقف گردید . از محصولات پر طرفدار خودروی کیا  می توان به سراتو ، اپیروس ، ریو ، سورنتو و ... نام برد . برای تماس با تعمیرگاه تخصصی کیا در شهرک غرب می توانید به شماره های درج شده در آگهی رجوع کنید .

تعمیرات تخصصی گیربگس های اتوماتیک هیوندا وکیا با ضمانت 1 سال یا 20000 کیلومتر

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

شهرک غرب
نشانی
بلوار فرحزادی بالاتر از میدان کتاب جنب برج اساتید D پلاک 94 اتوکلنیک مدرن

موقعیت