Skip to main content

تجهیزات معاینه فنی راد صنعت در خوزستان

در معاینه فنی خودرو ، خودرو از همه لحاظ، بدنه و عملکرد مورد بررسی و آزمایش توسط متخصصین مربوطه انجام می گیرد تا جایی که سلامت خودرو مورد تایید قرار بگیرد و مجوز لازم برای تردد در شهر را داشته باشد. اخذ برگه معاینه فنی به دلایل متعدد مانند زوج و فرد بودن، آلودگی هوا، تصادفات جاده ای برای خودروهای بالاتر از 5 سال کارکرد از طرف پلیس راهنمایی و رانندگی الزامی شده است و برای سایر خودروهای پایین تر از 5 سال کارکرد الزامی نیست. در مراکز معاینه فنی برای انجام آزمایشات متعدد بر روی خودروها از انواع تجهیزات و لوازم معاینه فنی کمک گرفته می شود.


خرید لوازم معاینه فنی در خوزستان


خرید لوازم معاینه فنی در خوزستان ، یکی از تجهیزات اساسی در مراکز معاینه فنی، دستگاه های بالانس چرخ می باشد. این دستگاه ها قادرند لاستیک های خودرو را بالانس کرده تا خودرو در هنگام رانندگی دچار لرزش نشوند. دستگاه بالانس چرخ یکی از تجهیزات ضروری در فروشگاه های لاستیک نیز می باشد و در انواع دستگاه بالانس چرخ دیجیتال، دستگاه بالانس چرخ مانیتوری، دستگاه بالانس چرخ ال ای دی، دستگاه بالانس چرخ درجا یا روکار، دستگاه بالانس چرخ سنگین می باشد. برای خرید لوازم معاینه فن در خوزستان با شماره های مندرج در این آگهی تماس بگیرید.

فروش تجهیزات معاینه فنی در خوزستان


فروش تجهیزات معاینه فنی در خوزستان ، جک قیچی یکی دیگر از تجهیزات معاینه فنی بوده که به علت ایمنی بالا و اشتغال فضای کم نسبت به سایر بالابرهای تعمیرگاهی طرفداران بیشتری دارد. جک های قیچی در دو مدل کفی بلند و کفی کوتاه طراحی و تولید می شوند. در نوع کفی کوتاه، جک از قسمت رکاب های ماشین آن را از زمین بلند کرده و چرخ ها ی اتومبیل در حالت آزاد قرار دارند. در مدل کفی بلند خودرو توسط چرخ ها به روی جک قیچی انتقال می یابد و جک، خودرو را به طور کامل از زمین بلند می نماید. این مرکز فروش تجهیزات معاینه فنی در خوزستان آماده ارائه این دست تجهیزات با قیمت مناسب و همچنین گارانتی می باشد.


قیمت تجهیزات معاینه فنی در خوزستان


قیمت تجهیزات معاینه فنی در خوزستان ، دستگاه تزریق روغن گیربکس اتوماتیک یا ساکشن روغن گیربکس یکی دیگر از لوازم مراکز معاینه فنی بوده که توسط این فروشگاه به فروش می رسد و در انواع دستگاه تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک طراحی و تولید می شود. این دو دستگاه از نظر صفحه نمایشگر دستگاه و انجام اتوماتیک مراحل کار در دستگاه تمام اتوماتیک می باشد. برای سفارش دستگاه تزریق روغن گیربکس می توانید با شماره های مندرج در این آگهی تماس حاصل فرمایید. قیمت تجهیزات معاینه فنی در خوزستان توسط این کمپانی با قیمت مناسب ارائه می شود.


لیست قیمت تجهیزات معاین فنی در خوزستان


لیست قیمت تجهیزات معاینه فنی در خوزستان ، در مراکز معاینه فنی برای تست آلایندگی و بررسی عیوب ظاهری خودرو هم راستایی چرخ ها، تست ترمز و سایر قطعات از لوازم معاینه فنی استاندارد استفاده می شود. برای دریافت لیست قیمت تجهیزات معاینه فنی در خوزستان با کارشناسان ما تماس گرفته و از راهنمایی های آنها بهره ببرید.


تست لاین در خوزستان


تست لاین در خوزستان ، در دستگاه تست لقی جلوبندی و فرمان، خودرو پس از قرارگیری بر روی صفحات فلزی آن به وسیله یک سیستم هیدرولیک حرکت های رفت و برگشتی و عرضی دارد و در چندین جهت تکان داده می شود که این عمل سبب گردش چرخ های جلو به سمت چپ و راست شده و نیروهایی که از سوی جاده به چرخ ها وارد می شود را شبیه سازی می کند ، کارشناس فنی با توجه به سیستم جلوبندی ماشین و لقی ها و پوسیدگی های اهرم قادر به تشخیص خرابی و نقص فنی موجود در خورو می شود. برای خرید دستگاه تست لاین در خوزستان با ما در تماس باشید.


تجهیزات معاینه فنی سنگین در خوزستان


تجهیزات معاینه فنی سنگین در خوزستان ، دستگاه شارژ گاز کولر جز آن دسته از تجهیزات تعمیرگاهی بوده که قادر است آسودگی خاطر را برای کارشناسان مراکز معاینه فنی و متخصصین به ارمغان آورد. این دستگاه به صورت اتوماتیک و به طور خودکار، گاز باقیمانده در کولر را خارج کرده و عملیات ریکاوری گاز کولر را انجام می دهد. این دستگاه روغن جدید را به جای روغن قبلی به دستگاه کولر تزریق کرده و شستشوی مدار کولر را با دقت بالا انجام می دهد. برای خرید تجهیزات معاینه فنی سنگین در خوزستان با ما در تماس باشید.


تجهیزات معاینه فنی دست دوم در خوزستان


تجهیزات معاینه فنی دست دوم در خوزستان ، جک چهار ستون یکی از ایمن ترین و پر کاربردترین تجهیزات معاینه فنی در مراکز معاینه فنی و تعمیرگاههای خودرو به شمار می رود. این جک ها داری چهار ستون و دو کفی فلزی بوده که خودرو توسط رمپ با چرخ روی کفی های فلزی رفته و بالا برده می شود. از این دستگاه برای میزان فرمان، جلوبندی سازی، مکانیکی و غیره استفاده می شود. در ضمن شما می توانید به منظور صرفه جویی در هزینه های خود از تجهیزات معاینه فنی دست دوم در خوزستان استفاده نمایید.


تجهیزات معاینه فنی کارکرده در خوزستان


تجهیزات معاینه فنی کارکرده در خوزستان ، گاهی برای مراکز معاینه فنی به دلیل قیمت های بالای این تجهیزات مقدور نیست تمامی وسایل و تجهیزات موردنیاز خود را به صورت اکبند تهیه نمایند به همین دلیل می بایست از تجهیزات معاینه فنی کارکرده خریداری نمایند تا سبب کاهش هزینه های آنها شود. برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت