Skip to main content

تجهیزات معاینه فنی راد صنعت در خراسان

مراکز معاینه فنی به منظور کارکرد بهینه خودروها با استفاده از تجهیزات پیشرفته به فعالیت می پردازند. خودروها در این مراکز از لحاظ دودزا بودن، صداهای ناهنجار، انواع نقص فنی، آسیب بدنه و ... مورد آزمایش قرار می گیرند و در صورت نیاز اقدام به رفع عیوب خودرو خواهد شد. البته تمامی این مراحل توسط متخصصین مجرب و کارشناسان مربوطه انجام می گیرد. این مراکز معاینه فنی برای انجام آزمایشات معاینه فنی ملزم به استفاده از تجهیزات پیشرفته تشخیص عیوب به نام تجهیزات معاینه فنی می باشند.


خرید لوازم معاینه فنی در خراسان


خرید لوازم معاینه فنی در خراسان ، نخستین مرحله در مراکز فنی پس از دریافت مدارک لازم برای انجام خدمات، بررسی وضعیت ظاهری خودرو می باشد. در این مرحله خودرو از نظر چراغ ها، شیشه ها، کمربند ایمنی، آیینه ها، بوق و غیره آزمایش می شوند. دودزا بودن خودرو یکی از موارد مهم در بررسی های کارشناسان در مراکز معاینه فنی می باشد. با استفاده از دستگاه تست دود میزان آلاینده ها و گازهای خروجی از اگزوز خودروها ارزیابی می شود. در این مرحله میزان اندازه گیری آلاینده ها ی خروجی در دو دور موتور بررسی می شود. چنانچه قصد راه اندازی مرکز معاینه فنی را دارید می توانید برای خرید لوازم معاینه فنی در خراسان با کارشناسان ما در تماس باشید.


فروش تجهیزات معاینه فنی در خراسان


فروش تجهیزات معاینه فنی در خراسان ، کارشناسان مرکز معاینه فنی برای بررسی نور چراغ های خودرو، سنجش و کنترل شدت نور چراغ های جلو از دستگاه تست چراغ خودرو استفاده می کنند. آزمون بعدی لغزش جانبی خودرو می باشد در این مرحله میزان باز و یا بسته بودن دهانه چرخ های هر یک از محورهای خودرو مورد برسی قرار می گیرد. این بررسی نشان می دهد که میزان انحراف خودرو پس از مسافت یک کیلومتر در مسیر مستقیم به چه میزان است. برای خرید تجهیزات معاینه فنی در خراسان می توانید با این مرکز فروش تجهیزات معاینه فنی تماس بگیرید.


قیمت تجهیزات معاینه فنی در خراسان


قیمت تجهیزات معاینه فنی در خراسان ، یکی دیگر از آزمون ها، بررسی سیستم ترمز خودروها می باشد.در این مرحله قدرت ترمزگیری و عملکرد ترمز دستی مورد توسط دستگاه تست ترمز صورت می گیرد. این دستگاه قادر است شتاب ترمزگیری خودرو را محاسبه نماید. هر یک از تجهیزات معاینه فنی به منظور خاصی در مراکز معاینه فنی مورد استفاده قرار می گیرند که هر یک دارای قیمت های متفاوتی می باشند. برای اطلاع از قیمت تجهیزات معاینه فنی در خراسان با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید.


لیست قیمت تجهیزات معاینه فنی در خراسان


لیست قیمت تجهیزات معاینه فنی در خراسان ، سیستم تعلیق خودرو مجموعه ای از قطعات بوده که به یکدیگر مرتبط هستند هر گونه نقص فنی در این قطعات می تواند سبب حاثه شود. در این مرحله با استفاده از دستگاه تست سیستم تعلیق خودرو وضعیت نحوه اتصال این قطعات در جلوبندی خودرو مورد بررسی قرار می گیرد. برای خرید انوع تجهیزات معاینه فنی و همچنین اطلاع از لیست قیمت تجهیزات معاینه فنی در خراسان با شماره های مندرج در این آگهی تماس بگیرید.


تست لاین در خراسان


تست لاین در خراسان ، دستگاه تست لاین خودرو، عبارتند از دستگاه تست نور، دستگاه تست صدا، سوخت سنج، دستگاه تست ترمز، تست سیستم تعلیق خودرو، دستگاه تست زاویه چرخ و غیره می باشد. دستگاه تست لاین مجهز به صفحه مانیتور و سیستم هوشمند بوده که کارشناس می تواند از طریق آن نوع عملکرد خودرو را ارزیابی نماید. این دستگاه یکی از گران قیمت ترین دستگاه های مراکز معاینه فنی به شمار می رود چرا که بسیار کاربردی می باشد. برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش این دستگاه و خرید تست لاین در خراسان با شماره های مندرج در این آگهی تماس بگیرید.


تجهیزات معاینه فنی سنگین در خراسان


تجهیزات معاینه فنی سنگین در خراسان ، دستگاه تست سه گانه بخش های مختلف فنی خودرو را مورد بررسی قرار می دهد. این دستگاه ها با بهره مندی از تکنولوژی CAN، با دقت بالا اندازه گیری ها را به انجام می رساند. تجهیزات معاینه فنی برای انواع خودروهای سبک و سنگین طراحی می شوند تا بتوانند چندین خودرو را به صور همزان مورد بررسی قرار دهند. دستگاه تست لاین خودروهای سنگین مجهیز به یک رایانه صنعتی و مانیتور بوده که کارشناس را برای بررسی کمک می کند. برای خرید تجهیزات معاینه فنی سنگین در خراسان با شماره های مندرج در این آگهی تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخگویی به نیازهای شما متقاضیان عزیز خواهند بود.


تجهیزات معاینه فنی دست دوم در خراسان


تجهیزات معاینه فنی دست دوم در خراسان ، از مشخصات دستگاه تست سه گانه سنگین، تست سه گانه شامل تست ترمز، تست سرعت، تست فرسایش، سنجش دودهای خروجی اگزوز، سنجش سرعت و کیلومتر شمار، تست صدا، سنجش کمک فنرها، سنجش لیزری نور چراغ می باشد. تمامی تجهیزات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده که می توانید با خیالی آسوده از این مرکز محصوات مورد نیاز خود را خریداری نمایید. در ضمن این مرکز دارای تجهیزات معاینه فنی دست دوم بوده که تنها مرکز فروش تجهیزات معاینه فنی دست دوم در خراسان می باشد.


تجهیزات معاینه فنی کارکرده در خراسان


تجهیزات معاینه فنی کارکرده در خراسان ، چنانچه توانایی خرید دستگاه های معاینه فنی دست اول را ندارید می توانید با صرف هزینه ای کمتر از تجهیزات معاینه فنی کارکرده استفاده نمایید. این دستگاه ها شامل برندهای اروپایی، آمریکایی و ایرانی بوده و می توانید به انتخاب خود هریک را خریداری نمایید. برای اطلاع از قیمت تجهیزات معاینه فنی کارکرده در خراسان با ما در تماس باشید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

خراسان رضوی
نشانی

موقعیت