Skip to main content

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شیراز

آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به کمک وکیل داشته باشید. وکلا در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند و می توانند پرونده های مختلفی را حل کنند. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر راجع به وکیل دارید می توانید تا پایان آگهی همراه ما باشید. ما در این آگهی بهمن هاشمی وکیل در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد.


بهمن هاشمی وکیل در شیراز :


بهمن هاشمی وکیل در شیراز ، وکیل چه کسی است ؟ وکیل فردی است که با اشخاص حقیقی و حقوقی قرارداد می بندد و وکالت آن ها را به عهده می گیرد. با عقد قرارداد وکیل مامور می شود به پرونده ها و مسائل قانونی موکل خود رسیدگی کند.
موکل چه کسی است ؟ موکل فردی است که وکیل را برای انجام مسائل حقوقی مامور می کند و با او قرارداد می بندد.
وکلا معمولا در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند برای مثال یک وکیل به پرونده های خانواده رسیدگی می کند و فردی دیگر پرونده های جنایی را بررسی و حل می کند. هر وکیل با توجه به تجربه و علایق خود می تواند یک یا چند رشته را برای فعالیت خود انتخاب کند.


وکالت انواع مختلفی دارد که شامل وکیل انتخابی، وکیل تسخیری، وکیل معاضدتی و وکیل اتفاقی می باشد. در ادامه راجع به هر یک از انواع وکالت صحبت خواهیم کرد.


وکیل انتخابی :


وکلای انتخابی توسط موکلین انتخاب می شوند و وظیفه ی دفاع از موکل در مراجع قضایی را به عهده دارند.


وکیل تسخیری :


در دعاوی کیفری زمانی که متهم از گرفتن وکیل خودداری کند یا بضاعت مالی برای گرفتن وکیل نداشته باشد، دادگاه از بین وکلای دادگستری یکی از وکلا را به صورت رایگان برای متهم می گیرد. وکیلی که به این شکل وارد پرونده می شود وکیل تسخیری نام دارد.


وکیل معاضدتی :


زمانی که فردی درگیر پرونده های حقوقی باشد و به هر دلیلی نتواند وکیل بگیرد. دادگاه یا کانون وکلا، وکیلی را به صورت رایگان برای دفاع از حقوق شخص مامور می کنند. وکیلی که از طرف دادگاه یا کمیسیون کانون وکلا برای دفاع از حقوق افراد حاضر می شود وکیل معاضدتی نام دارد.


وکیل اتفاقی :


اگر فردی در رشته حقوق تحصیل کرده باشد اما وکیل نباشد می تواند برای دفاع از حق اقوام و بستگان خود در دادگاه حاضر شود. شخص باید برای انجام این کار به کانون وکلا مراجعه کرده و پروانه وکالت موردی بگیرد. فردی که با این روش وکالت را به عهده می گیرد، وکیل اتفاقی نام دارد.
هر یک از شما عزیزان که ساکن شیراز هستید و نیاز به وکیل دارید می توانید به بهمن هاشمی وکیل در شیراز مراجعه کنید. بهمن هاشمی وکیل در شیراز یکی از باتجربه ترین و مسلط ترین وکلا در شیراز می باشد که پرونده های کیفری، پرونده های خانوادگی، پرونده های ثبتی و قراردادی را در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه می رساند. شماره های موجود در این آگهی متعلق به بهمن هاشمی وکیل در شیراز می باشد.


وکیل پایه یک دادگستری بهمن هاشمی در شیراز :


وکیل پایه یک دادگستری بهمن هاشمی در شیراز ، وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟ وکیل پایه یک دادگستری فردی است که پس از گذراندن دوره ی تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس رشته حقوق یا فقه و مبانی اسلامی در آزمون کانون وکلای دادگستری شرکت کند. این آزمون یکبار در سال برگزار می شود و رقابتی بسیار سخت می باشد. پس از آزمون افرادی که معدل بالاتری در آزمون دریافت کرده باشند به عنوان کارآموز وکالت انتخاب می شوند. این افراد 18 ماه باید به عنوان کارآموز فعالیت کنند و پس از آن نیز در آزمون کتبی و مصاحبه ی علمی شفاهی شرکت کنند، افرادی که در این آزمون ها مورد قبول واقع شوند پس از برگزاری مراسمات و سوگند یاد کردن به عنوان وکیل پایه یک دادگستری معرفی می شوند.


همانطور که گفته شد وکلا در یک یا چند رشته ی حقوقی یا کیفری می توانند فعالیت کنند اما وکیل پایه یک دادگستری می تواند همه ی پرونده هایی که در دادگاه ها در جریان هستند را به عهده بگیرند و آن ها را بررسی و حل کنند. وکیل پایه یک دادگستری بهمن هاشمی در شیراز وظیفه دارد همه ی پرونده هایی که قبول می کند را به نتیجه ی مطلوب برساند.


تعداد وکیل پایه یک دادگستری نسبت به سایر وکلا کمتر می باشد، به همین دلیل پیدا کردن وکیل پایه یک دادگستری کار نسبتا دشواری می باشد. پیشنهاد ما به افرادی که به دنبال وکیل پایه یک دادگستری هستند مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری بهمن هاشمی در شیراز می باشد. شماره هایی که در آگهی درج شده است متعلق به وکیل پایه یک دادگستری بهمن هاشمی در شیراز می باشد.


وکیل کیفری در شیراز :


وکیل کیفری در شیراز ، وکیل کیفری فردی است که در زمینه دعاوی کیفری فعالیت می کند و اطلاعات کافی راجع به قوانین مختلف در زمینه پرونده های کیفری را کسب کرده است. در قانون جمهوری اسلامی ایران همه ی افراد (شاکی یا متهم) حق دارند از وکیل کمک بگیرند. اگر فردی که درگیر پرونده ی کیفری باشد، توانایی گرفتن وکیل را نداشته باشد می تواند از وکیل تسخیری کمک بگیرد.


تصمیماتی که در دعاوی کیفری گرفته می شود بسیار مهم هستند و می توانند برای افراد سرنوشت ساز باشند به همین دلیل افرادی که درگیر پرونده های کیفری هستند باید از وکیل کیفری در شیراز کمک بگیرند.
وکیل کیفری در شیراز با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که دارد می تواند پرونده های کیفری را حل کند. افرادی که به دنبال وکیل کیفری در شیراز هستند می توانند با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرند. این شماره ها متعلق به وکیل کیفری در شیراز آقای بهمن هاشمی می باشد.


وکیل خانواده در شیراز :


وکیل خانواده در شیراز ، خانواده یکی از مهم ترین ارکان در هر جامعه می باشد. قوانین بسیار زیادی در زمینه خانواده وجود دارد که وکیل خانواده به همه ی آن ها تسلط دارد. وکیل خانواده در زمینه طلاق، مهریه، فسخ نکاح، وصلت موفق، حضانت فرزندان بعد از طلاق، عودت جهیزیه، شروط ضمن عقد و... فعالیت می کند. وکیل خانواده در شیراز به همه ی مقررات مربوط به خانواده مسلط می باشد و می تواند برای حل پرونده های مختلف مربوط به خانواده به افراد کمک کند.
اگر ساکن شیراز هستید و درگیر مشکلات خانوادگی شده اید، می توانید پرونده ی خود را به وکیل خانواده در شیراز بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به وکیل خانواده در شیراز (بهمن هاشمی) با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید.


وکیل ثبت در شیراز :


وکیل ثبت در شیراز ، یکی از مشکلات حقوقی که بسیار گسترده و پیچیده می باشد مشکلات مربوط به امور ثبتی می باشد. قوانین مربوط به ثبت یکی از پیچیده ترین قوانین در کشور ما می باشد. افرادی که با این قوانین آشنایی ندارند به هیچ وجه نمی توانند پرونده های ثبتی را حل کنند و نیاز به کمک فردی دارند که به همه ی مقررات مربوط به ثبت آشنایی داشته باشد، بهترین انتخاب برای این افراد وکیل امور ثبتی می باشد.
وکیل امور ثبتی فردی است که با قوانین و آیین نامه های ثبتی و حقوقی آشنایی دارد. وکلای ثبتی دعاوی ثبتی موکلین را بررسی و پیگیری می کنند. وکلای ثبتی نباید اجازه دهند حق موکلین ضایع شود.


وظایف وکیل امور ثبتی :


وکیل ثبتی می تواند ثبت املاک، سند، شرکت ها، نام تجاری، ثبت احوال و ثبت اختراع را انجام دهد.
دعاوی ثبتی ممکن است مربوط به ثبت سند، اعتراض به ثبت ملک یا تحدید حدود، اعتراض به حقوق ارتفاقی، تعیین وضعیت زمین و ملک و... باشند.
موارد ذکر شده چند نمونه از مواردی می باشد که رسیدگی به آن ها به عهده ی وکیل ثبتی می باشد. تعداد وکلای ثبتی در شیراز بسیار محدود می باشد، اگر به دنبال وکیل ثبت در شیراز هستید می توانید به وکیل ثبت در شیراز مراجعه کنید. آقای بهمن هاشمی یکی از وکلای ثبتی در شیراز می باشد که سابقه ای درخشان در زمینه ی حل پرونده های ثبتی دارد.


وکیل قرارداد در شیراز :


وکیل قرارداد در شیراز ، وکیل قرارداد همان وکیل پایه یک دادگستری است که به طور تخصصی در زمینه تنظیم قراردادهای مختلف، توافق نامه ها، پیمان ها و خدمات حقوقی مختلف فعالیت می کند.
وکیل متخصص تنظیم قرارداد، موضوع کاری شما و طرف مقابل را به صورت یک قرارداد حقوقی معتبر تنظیم می کند، این قرارداد در واقع قانونی بین دو طرف می باشد.


فعالیت های وکیل قرارداد :


تنظیم قرارداد، مشاوره حقوقی در زمینه تنظیم قرارداد، وکالت دعاوی مربوط به قراردادها، داوری در اختلافات مربوط به قراردادها و... می باشد.
اطلاعاتی که در این آگهی مشاهده می کنید (شماره تماس و نشانی) متعلق به بهمن هاشمی وکیل قرارداد در شیراز می باشد. برای کسب اطلاعات و هماهنگی با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

بهترین وکیل در شیراز :


بهترین وکیل در شیراز ، بهترین وکیل در شیراز فردی است که بتواند پرونده های مختلف را بررسی و حل کند. همانطور که گفته شد وکلا فقط در یک یا دو زمینه فعالیت می کنند، اما وکلایی که به درجه ی وکیل پایه یک دادگستری نائل شده اند می توانند پرونده هایی با موضوعات مختلف را بررسی و حل کنند. در نتیجه بهترین وکیل در شیراز فردی است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری انتخاب شده باشد. جهت ارتباط با بهترین وکیل در شیراز با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

شیراز
نشانی

موقعیت