Skip to main content

بهترین مرکز لیزر در غرب تهران

بهترین مرکز لیزر در غرب تهران ، به شما کمک می کند تا به راحتی از شر موهای زائد و ناخواسته بدن خود خلاص شوید. اصلاح موهای زائد یک روش خسته کننده و زمان بر است. اگر به صورت مداوم، موهای زائد بدن خود را اصلاح کنید، پوست شما به رنگ تیره در می آید. امروزه موهای زائد به عنوان یکی از دغدغه های افراد در زندگی مطرح می باشند و این مسئله فقط مختص بانوان نمی شود. بلکه بسیاری از آقایان هم به دنبال روشی برای از بین بردن موهای زائد بدن خود هستند. بهترین راه حلی که در سراسر دنیا برای رفع موهای زائد وجود دارد، استفاده از لیزر می باشد. در این آگهی اطلاعاتی در مورد بهترین مرکز لیزر در غرب تهران در اختیار شما قرار می دهیم.بهترین مرکز لیزر در غرب تهران


بهترین مرکز لیزر در غرب تهران ، دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه می باشد. پزشکان این مرکز در جلسات مشاوره، نکات لازم را با مراجعین در میان می گذارند و در این راستا فقط به فکر سود بردن خود نیستند. آنها با معاینه مراجعین و بررسی وضعیت آنها، دستگاه لیزر مناسب را انتخاب می کنند. در برخی از موارد لازم است تا از چند دستگاه برای رفع موهای زائد استفاده نمایند. بهترین مرکز لیزر در غرب تهران در زمان ارائه خدمات به مراجعین عزیز، سلامت آنها را در نظر می گیرد. پزشک یا مشاور پس از بررسی کلفتی و نازکی ریشه مو و وسعت ناحیه موردنظر( بیکینی، دست، پا، زیر بغل، زیر چانه و ...) تعداد جلسات لیزر را تعیین می کند.
اپراتورهایی که در بهترین مرکز لیزر در غرب تهران مشغول فعالیت هستند، افرادی ماهر و با تجربه می باشند و کار خود را به درستی انجام می دهند. آنها نکات مربوط به لیزر پوست های تیره، برنزه و سولار کرده را در نظر می گیرند و با توجه به این نکات، دستگاه را تنظیم می کنند. این افراد در کار خود دقت زیادی دارند و زمان کافی را صرف می کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. دستگاه های لیزر مورد استفاده در بهترین مرکز لیزر در غرب تهران از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. به همین علت در زمان استفاده از آنها، درد و سوزش کمی احساس می شود. اگر تمایل دارید تا لیزر موهای زائد خود را در بهترین مرکز لیزر در غرب تهران انجام دهید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


بهترین کلینیک لیزر در غرب تهران


بهترین کلینیک لیزر در غرب تهران ، خدمات خود را با قیمت مناسبی به عزیزان ارائه می دهد. برای لیزر موهای زائد از دستگاه های مختلفی استفاده می شود. نور لیزر بر روی ملانین های ریشه مو متمرکز می شود و با افزایش حرارت، بر آنها تاثیر می گذارد. در نهایت با آسیب به فولیکول های مو منجر به نابودی آنها می گردد. تعداد جلسات لیزر برای همه افراد یکسان نیست و به عواملی مانند رنگ و نوع پوست، رنگ و ضخامت مو، شرایط هورمونی، مصرف دارو، مقدار تماس پوست با نور خورشید و نژاد افراد بستگی دارد. هدف بهترین کلینیک لیزر در غرب تهران این است که موهای زائد بدن افراد پس از استفاده از لیزر، نازک و کرکی شوند و در نهایت رشد موها کاهش یابد. افراد می توانند برای برطرف کردن موهای زائد صورت، دست، پا، سینه، گردن، زیر بغل، باسن، بیکینی و یا کل بدن به بهترین کلینیک لیزر در غرب تهران مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. این شماره ها متعلق به بهترین کلینیک لیزر در غرب تهران می باشند.


بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران


بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران اطلاعاتی در مورد فواید لیزر در اختیار مراجعین عزیز قرار می دهد. یکی از مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد، مقرون به صرفه بودن آن است. برخی از افراد تصور می کنند که لیزر موهای زائد بدن، هزینه زیادی را شامل می شود. در حالی که اگر به نتایج طولانی مدت آن دقت کنند، این هزینه مقرون به صرفه می باشد. با استفاده از خدمات لیزر، افراد هزینه کمتری صرف اصلاح، خرید کرم های موبر، موم و ... می کنند. لیزر، یک روش سریع و قابل اعتماد می باشد که در کشورهای مختلف دنیا هم مورد استفاده قرار می گیرد. مزیت دیگر این روش که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است، عدم وجود درد و عارضه می باشد. ضمن اینکه این روش، اثربخشی بالایی دارد. از لیزر می توان برای برطرف کردن موهای زائد قسمت های مختلف بدن استفاده کرد. با کمک لیزر، میزان رشد موهای زائد جدید در ناحیه موردنظر کاهش می یابد. بعد از یک پروسه درمان، 40-80% موهای زائد برطرف می شوند. در صورت استفاده از لیزر، هیچ گونه آثار برش یا زخم روی بدن ایجاد نمی شود. از دیگر مزایای انجام لیزر در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران، عدم نیاز به بستری و خلاصی از شر موهای زائد زیر پوستی می باشد. اگر شما هم در فکر استفاده از تکنولوژی لیزر برای رفع موهای زائد بدن خود هستید با شماره تلفن بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران تماس بگیرید.


مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران


مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران به مراجعین توصیه می کند تا قبل از لیزر به یکسری نکات مراقبتی توجه نمایند.
- برای شیو کردن ناحیه موردنظر از ژیلت های بی کیفیت استفاده نکنند. در غیر این صورت، امکان ایجاد جوش و موهای زیرپوستی وجود دارد.
- هرگز خلاف جهت رویش موها، عمل شیو را انجام ندهند. این کار باعث ایجاد جوش، موی زیرپوستی و خشن تر شدن موهای جدید می شود.
- برای از بین بردن موهای زائد فقط از ژیلت استفاده کنند. حداقل 2 هفته قبل از جلسه لیزر، از روش هایی مانند اپیلاسیون، وکس، موکن، موم، کرم موبر، بند انداختن و اپیلیدی در ناحیه موردنظر استفاده نشود.
- شیو کردن را با دقت انجام دهند تا سطح پوست دچار بریدگی و زخم نشود.
- ناحیه موردنظر باید تمیز باشد و هیچ گونه کرم و ماده شیمیایی بر روی آن وجود نداشته باشد.
- خانم ها، موهای زائد ناحیه مورد نظر را شب قبل از لیزر، شیو نمایند اما آقایان با توجه به سرعت بالای رشد موهای زائد، همان روز لیزر این کار را انجام دهند.
- اگر از مواد بی حسی بر روی پوست خود استفاده می کنند، قبل از لیزر آن را به خوبی بشویند.
- کسانی که دارو مصرف می کنند حتما با پزشک مشورت نمایند. در صورت مصرف داروهایی مانند راکوتان، آکوتان، برخی داروهای هورمونی و لایه بردار از انجام لیزر خودداری نمایند.
- افرادی که سابقه تیروئید، اختلالات هورمونی، پریود نامنظم، تخمدان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان به پزشک یا اپراتور اطلاع دهند. در مواردی که بیماری آنها تحت کنترل پزشک باشد، می توانند مراحل لیزر خود را شروع کنند.
در صورتی که افراد، توصیه های متخصصین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران را رعایت نمایند، به نتایج مطلوب و دلخواه خود می رسند. برای ارتباط با مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران


کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران ، یکسری نکات را به مراجعین یادآوری می کند تا بعد از لیزر انجام دهند. کسانی که از خدمات لیزر موهای زائد استفاده می کنند باید در حد فاصل بین جلسات فقط از ژیلت استفاده نمایند. به عبارت دیگر، در این دوره برای رفع موهای از موچین، موم، وکس، اپیلیدی و... استفاده نکنند. پزشکان کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران از مراجعین عزیز می خواهند تا در مدتی که تحت درمان هستند از برنزه کردن پوست پرهیز نمایند. تا 24 ساعت بعد از لیزر برای شستن ناحیه موردنظر فقط از آب خنک یا ولرم خنک استفاده کنند و به استخر و سونا نروند. به پوست خود کرم ضد آفتاب بمالند و لباس های تنگ، چسبان و پلاستیکی نپوشند. کسانی که موهای زیر بغل خود را لیزر می کنند نباید تا 3 روز از مام و عطر استفاده نمایند. ضمن اینکه از دستکاری و مالش ناحیه لیزر شده خودداری کنند. مشاوران کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران با صبر و حوصله به سوالات عزیزان پاسخ می دهند.

تزریق ژل لب بسیار طبیعی برای مراجعه کننده

‎این فرصت را از دست ندهید.
تمامی خدمات کلینیک توسط پزشک انجام می‌شود.
عکسها و فیلم ها فاقد هر گونه روتوش بوده و بلافاصله پس از تزریق می‌باشند.
‎منتظرتون هستیم.
اعتماد شما، ضمانت کار ماست.
جهت مشاوره و رزو وقت با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی
بالای فلکه اول صادقیه انتهای گلناز دهم نبش سازمان آب روبروی کارواش پلاک ۳۰۲ طبقه ۲ واحد ۱۰

موقعیت