Skip to main content

بهترین جراح لاغری در تهران | بهترین جراح لاغری تهران

بهترین جراح لاغری در تهران

بهترین جراح لاغری در تهران می تواند به افرادی که دچار اضافه وزن زیادی هستند، کمک کند. آیا شما هم اضافه وزن دارید؟ اگر به اطراف خود توجه کنید، افرادی را در سنین مختلف می بینید که اضافه وزن دارند. این مشکلی است که بسیاری از مردم به دلیل ژنتیک، عدم تحرک، تغذیه نا مناسب و ... دچار آن هستند. روش های مختلفی مانند ورزش، رژیم لاغری، جراحی لاغری و ... برای کاهش وزن وجود دارند. بسیاری از افرادی که چاق هستند و اضافه وزن زیادی دارند، اقدام به عمل جراحی لاغری می کنند. در اینجا می خواهیم شما را با بهترین جراح لاغری در تهران آشنا کنیم.


بهترین جراح لاغری در تهران


بهترین جراح لاغری در تهران از روش های مختلفی مانند بای پس معده، بالن معده، اسلیو، حلقه گذاری و ... استفاده می کند. معمولا روش های مختلف جراحی لاغری بر دو اصل کاهش حجم معده و یا دور زدن و کوتاه کردن مسیر گوارش غذا تمرکز دارند. جراحی لاغری، روشی است که در آن برای کاهش وزن و درمان چاقی از روش دستکاری در بافت های معده، روده یا بخش های دیگر دستگاه گوارش استفاده می کنند. هدف بهترین جراح لاغری در تهران این است که به درمان چاقی و بیماری های مرتبط با آن کمک کند. اگر شما هم از اضافه وزن رنج می برید، می توانید با بهترین جراح لاغری در تهران تماس بگیرید.

بهترین دکتر جراح لاغری در تهران

بهترین دکتر جراح لاغری در تهران ، فردی است که دانش و مهارت کافی را در این زمینه دارد. او یک مدیر بسیار ماهر و با تجربه می باشد. یکی دیگر از ویژگی های بهترین دکتر جراح لاغری در تهران، درصد بالای موفقیت عمل هایش است. این عامل نقش مهمی در انتخاب جراح توسط سایر متقاضیان دارد. مهارت بالای وی در انجام عمل جراحی موجب می شود تا بازخوردهای مثبت زیادی از سمت مراجعین خود داشته باشد. وی زمان کافی را برای پاسخ به سوالات و ابهامات مراجعین قرار می دهد. پس از انجام عمل، پیگیر وضع بیماران خود می باشد. برای بهره مندی از خدمات بهترین دکتر جراح لاغری در تهران می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


بهترین دکتر جراحی لاغری در تهران

بهترین دکتر جراحی لاغری در تهران گزینه ای مناسب برای انجام عمل جراحی لاغری می باشد. اگر شما قصد دارید تا عمل جراحی لاغری انجام دهید، در ابتدا باید با متخصص قلب و عروق، اعصاب و روان، گوارش، ریه و غدد مشورت نمایید. علاوه بر این باید یکسری آزمایش انجام دهید. از جمله این آزمایش ها می توان به تست ادرار، خون، سونوگرافی شکم و لگن اشاره کرد. تعداد این تست ها برای افراد متفاوت می باشد و به وضعیت سلامت آنها بستگی دارد. زمانی که نتایج تست های شما مشخص شد، نوبت عمل برای شما تعیین می گردد. از شما خواسته می شود تا یک روز قبل از عمل در مطب حاضر شوید تا پزشک شما را معاینه کند. سپس زمان بستری را به شما اطلاع می دهند. صبح روز عمل، معاینه ی دیگری توسط پزشک صورت می گیرد. سپس شما را به اتاق عمل انتقال می دهند و بیهوش می کنند. بعد از عمل، شما را به ریکاوری منتقل می کنند و بعد از اینکه هوشیاری خود را به طور کامل به دست آورید، شما را به بخش منتقل می کنند. پس از مدت کوتاهی ترخیص می شوید. بهترین دکتر جراحی لاغری در تهران از شما می خواهد تا 1 هفته بعد از جراحی برای معاینه مراجعه نمایید.


بهترین جراح اسلیو معده در تهران

بهترین جراح اسلیو معده در تهران با تبحر کافی این عمل را انجام می دهد. جراحی اسلیو معده، یکی از روش های کم تهاجمی جراحی لاغری است. بسیاری از افراد برای کاهش وزن خود از این روش استفاده می کنند. ایمنی و درصد موفقیت بالای این روش باعث شده تا در بین اعمال جراحی لاغری رتبه بهتری داشته باشد. بهترین جراح اسلیو معده در تهران هنگام انجام این عمل، حدود 90-80% معده بیمار را برمی دارد. در این حالت قسمت کوچکی از معده به شکل موز باقی می ماند. در جراحی اسلیو ، معده را به شکل عمودی تقسیم می کنند. این کار باعث می شود تا ظرفیت معده بیمار کاهش پیدا کند. با انجام این عمل، اختلالی در اعصاب و دریچه اتصال معده به روده کوچک ایجاد نمی شود. یکی از مهم ترین ویژگی های جراحی اسلیو معده، برگشت ناپذیر بودن آن است. برای برقراری ارتباط با بهترین جراح اسلیو معده در تهران با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


دکتر جراح لاغری در تهران

دکتر جراح لاغری در تهران توضیحاتی در مورد فواید این عمل برای کاهش وزن ارائه می دهد. او به این نکات اشاره می کند که بسیاری از افراد به دلیل چاقی و اضافه وزن، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. جراحی لاغری به آنها کمک می کند تا اندامی سالم و ایده آل داشته باشند. این امر تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد به نفس افراد دارد. در چنین شرایطی، روابط اجتماعی و خانوادگی آنها بهبود می یابد. ضمن اینکه، فرد سلامتی خود را به دست می آورد و با گذشت زمان، مصرف داروها کاهش می یابد تا متوقف شود. دکتر جراح لاغری در تهران به بیماران توصیه می کند تا بعد از عمل جراحی لاغری به نکات مراقبتی توجه نمایند. از آنها می خواهد تا 7 روز فقط از مایعات و سوپ استفاده کنند. به مرور زمان می توانند غذاهای نرم را میل نمایند. برای مشاوره با دکتر جراح لاغری در تهران با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


دکتر جراح اسلیو معده در تهران

دکتر جراح اسلیو معده در تهران تمام مهارت خود را به کار می گیرد تا یک عمل بی نقص انجام دهد. وی در ابتدا چند برش کوچک در شکم فرد ایجاد می کند. سپس وسیله ای به نام لاپاراسکوپ را وارد بدن بیمار می کند. این وسیله، یک دوربین ریز دارد که می تواند تصاویر را به مانیتور ارسال کند. دکتر جراح اسلیو معده در تهران وسایل موردنیاز خود را با استفاده از برش های دیگری وارد بدن می کند و 4/3 معده بیمار را از بدن وی خارج می نماید. در انتها، قسمت جراحی شده را به بخش باقی مانده معده متصل می کند. بیمار پس از جراحی، 2-1 روز در بیمارستان می ماند و سپس با نظر پزشک ترخیص می شود. اگر شما هم تصمیم دارید معده خود را به این روش کوچک کنید، به دکتر جراح اسلیو معده در تهران مراجعه نمایید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت