استاد امیر محمد محمدی

موقعیت آگهی

اصفهان

اطلاعات تماس 09131724462
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۸-۰۹-۰۵ ۰۷:۰۹:۰۱

ویژگی ها

تگ ---
تلفن همراه 09131724462
اینستاگرام ---
ساعت کاری ساعت تماس شنبه تا پنج شنبه 13 تا 16
تلگرام ---
واتس آپ ---
تماس با آگهی دهنده تماس با مدرس 09131724462

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 505
تعداد بازدید: 1454
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۰۷-۰۸ ۰۷:۰۳:۰۰
در مجموعه ها: آموزش درسی

توضیحات آگهی

معلم خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان، با داشتن تسلط بر دروس مهندسی برق، خدمات تدریس خصوصی، پژوهش و برگزاری دوره های آمادگی برای دانشجویان رشته برق را به صورت تخصصی ارائه می دهد.


مدرس خصوصی برق در خانه اصفهان


مدرس خصوصی برق در خانه اصفهان ، در جهت موفقیت و پیشرفت دانشجویان رشته مهندسی برق، خدمات تدریس تخصصی انجام می دهد. مدرس خصوصی مهندس برق در خانه اصفهان دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت از دانشگاه علم و صنعت ایران است که در زمینه پژوهش و تدریس خصوصی به صورت تخصصی فعالیت می نماید. مدرس خصوصی برق در خانه اصفهان، با برگزاری دوره های آمادگی برای آزمون نظام مهندسی برق و انجام پروژه های دانشجویی مهندسی برق، موجب موفقیت تحصیلی و شغلی دانشجویان رشته مهندسی برق می گردد.


بهترین مدرس خصوصی برق در خانه اصفهان


بهترین مدرس خصوصی برق در خانه اصفهان ، دارای خصوصیات اخلاقی و فنی در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی برق می باشد. از خصوصیات اخلاقی بهترین مدرس خصوصی برق در خانه اصفهان، توانایی ایجاد علاقه در یادگیری و پژوهش میان دانشجویان، داشتن نگرش شغلی، برنامه ریزی فردی و جمعی، توانمندی هدایت جلسات خصوصی، توانمندی ارتباط با دانشجویان مختلف، داشتن ثبات عاطفی و روانی و روحیه همکاری و تیمی می باشد. از ویژگی های فنی بهترین مدرس خصوصی برق در خانه اصفهان، تسلط کامل بر دروس مهندسی برق، تدریس حرفه ای با جدیدترین متد روز دنیا، بهره گیری از سبک تدریس غیر مستقیم، ارائه نکات آموزشی، گرفتن آزمون و سنجش سطح دانش فنی دانشجویان می باشد.


مدرس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان


مدرس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان ، با رعایت قوانین مربوط به تدریس خصوصی، در زمینه آموزش دروس برق قدرت به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت می نماید. توجه به آینده شغلی و تحصیلی دانشجویان، از اولویت های اولیه مدرس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان می باشد. عملکرد مدرس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان، بر اساس افزایش کیفیت در آموزش، بهبود یادگیری دانشجویان و نظارت بر نتایج آزمون های دوره ای از شاگرد خصوصی پایه گذاری می شود.


مدرس خصوصی دروس تخصصی برق در خانه اصفهان


مدرس خصوصی دروس تخصصی برق در خانه اصفهان ، با توجه به تسلط کامل بر مباحث دروس تخصصی رشته برق، با تضمین موفقیت و پیشرفت دانشجویان، خدمات تدریسی و پژوهشی ارائه می دهد. از ویژگی های مدرس خصوصی دروس تخصصی برق در خانه اصفهان، افزایش توانمندی دانشجویان در یادگیری، پژوهش، حل مسائل، حل سوالات دروس تخصصی برق و ازدیاد قدرت ایده پردازی ذهنی دانشجویان می باشد. با توجه به تخصصی بودن دروس برق، توانایی ایجاد علاقه در یادگیری و تسلط یافتن بر مباحث تخصصی برق، از وظایف مدرس خصوصی دروس تخصصی برق در خانه اصفهان به شمار می آید.


تدریس خصوصی برق در خانه اصفهان


تدریس خصوصی برق در خانه اصفهان ، با حضور استاد مجرب و مسلط بر مباحث دروس رشته مهندسی برق، در جهت یادگیری دانشجویان، موفقیت تحصیلی و ایده پردازی شغلی دانشجویان، برگزار می شود. کیفیت بالای تدریس خصوصی برق در خانه اصفهان، به دلیل تسلط استاد دروس تخصصی برق می باشد که جهت موفقیت دانشجویان رشته برق در نظر گرفته شده است. برنامه ریزی حین تدریس خصوصی برق در خانه اصفهان، از مهم ترین مولفه های عملیاتی مدرس دروس مهندسی برق به شمار می آید.


تدریس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان


تدریس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان ، شامل تدریس دروس تخصصی رشته برق قدرت توسط مدرس خصوصی مهندسی برق است که با بالاترین کیفیت به دانشجویان ارائه می گردد. از دروسی که در برنامه تدریس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان مطرح می شود، دروس ماشینهای الکتریکی DC و AC، ترانسفورماتورها، بررسی سیستم های قدرت 1 و 2 و الکترونیک صنعتی می باشد. استفاده از جدیدترین متد تدریس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان، موجب افزایش تسلط دانشجویان بر مباحث برق قدرت شده و در زمینه آینده شغلی، تأثیرات بسزایی ایفا می نماید.


مدرس خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان


مدرس خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان ، علاوه بر تدریس تخصصی در رشته مهندسی برق، فعالیت های حرفه ای دیگری نیز در مراحل تدریس انجام می دهد. از فعالیت های مدرس خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان، پرسش های شفاهی و کتبی از دانشجویان در حین تدریس و در جلسات بعدی می باشد. نتایج آزمون دانشجویان حین تدریس خصوصی، توسط مدرس خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان، معیاری مهم جهت افزایش رشد تحصیلی دانشجو می باشد.


تدریس خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان


تدریس خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان ، با همکاری مدرس مجرب و متخصص رشته مهندسی برق و استفاده از جدیدترین متد تدریس و آموزش صورت می گیرد. تنوع در بیان مطالب درسی و توجه به محتوای آموزشی حین تدریس خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان، از وظایف و فعالیت های حرفه ای مدرس خصوصی مهندسی برق به شمار می آید. دروسی همچون الکترونیک کاربردی، کنترل مدرن، کنترل دیجیتال و نقشه خوانی کنترل در لیست تدریس خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان قرار دارد.


تدریس خصوصی رشته مهندسی برق در خانه اصفهان


تدریس خصوصی رشته مهندسی برق در خانه اصفهان ، جهت افزایش موفقیت تحصیلی و شغلی دانشجویان رشته مهندسی برق صورت می گیرد. از مزیت های تدریس خصوصی رشته مهندسی برق در خانه اصفهان، تسلط کامل بر مباحث دروس مهندسی برق، دریافت خدمات آموزشی تخصصی از مدرس متخصص حین تدریس، علاقه مند شدن به پژوهش و ایده پردازی شغلی می باشد. تدریس خصوصی رشته مهندسی برق در خانه اصفهان، با ارائه خدمات تخصصی مدرس مجرب مهندسی برق، موجب کسب نمرات بالا در دروس مورد نظر، کسب موفقیت های تحصیلی، یادگیری مباحث تخصصی دروس رشته مهندسی برق و فعالیت در امور پژوهشی دانشجویان علاقه مند به یادگیری خواهد شد.


معلم خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان


معلم خصوصی برای مهندسی برق قدرت در خانه اصفهان ، با داشتن تخصص در زمینه تدریس و تعلیم دروس مهندسی برق، موجب افزایش یادگیری و کارآیی دانشجویان می شود. ظاهر آراسته، تسلط بالا بر مباحث دروس مهندسی برق، اخلاق شایسته و رعایت آداب مربوط به تعلیم و تعلم، از ویژگی های اخلاقی و فنی معلم خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان به شمار می آید. معلم خصوصی مهندسی برق در خانه اصفهان، با ارائه برنامه درسی به دانشجویان، موجب نظم بخشیدن به فرآیند تدریس خصوصی شده و موجب ارتقاء سطح دانش فنی دانشجو می شود.


تدریس برق قدرت در خانه اصفهان


تدریس برق قدرت در خانه اصفهان ، یکی از خدمات تخصصی معلم خصوصی مهندسی برق به شمار می آید. علاوه بر تدریس برق قدرت در خانه اصفهان، انجام کلیه پژوهش های تخصصی مرتبط با رشته مهندسی برق، توسط مدرس خصوصی مهندسی برق صورت می پذیرد. از دروسی که در برنامه تدریس برق قدرت در خانه اصفهان گنجانده می شود، دروس توزیع انرژی الکتریکی، ابزار دقیق و مبانی ماشین های الکتریکی می باشد.


مدرس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان


مدرس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان ، خدمات انجام پروژه های مرتبط با موضوع برق را با بالاترین کیفیت به دانشجویان ارائه می دهد. تسلط بر دروس برق قدرت، تعیین سطح دانشجویان جهت ورود به سطوح بالاتر تحصیلی، مرور مباحث دروس قبلی، حین تدریس خصوصی و برگزاری آزمون های دوره ای، از فعالیت های حرفه ای مدرس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان به شمار می آید. مدرس خصوصی برق قدرت در خانه اصفهان، با برنامه ریزی درسی، آگاهی داشتن بر تفاوت های فردی دانشجویان، کنترل احساسات و افکار حین تدریس، صبر و بردباری در تدریس، قدرت بیان بالا و آراستگی ظاهر، به افزایش رشد تحصیلی دانشجویان کمک شایانی می نماید.


تدریس خصوصی دروس مهندسی برق در خانه اصفهان


تدریس خصوصی دروس مهندسی برق در خانه اصفهان ، با برنامه ریزی دقیق و کامل مدرس مهندسی برق و ارائه برنامه تحصیلی به دانشجویان همراه است. معلم مهندسی برق با داشتن تسلط بر دروس تخصصی مهندسی برق، از جدیدترین مقالات تخصصی رشته برق آگاه بوده و در این زمینه، مشاوره های تخصصی ارائه می دهد. دانشجویان علاقه مند به یادگیری و تسلط بر دروس مهندسی برق، می توانند از خدمات تدریس خصوصی دروس مهندسی برق در خانه اصفهان با همکاری مدرس مجرب بهره مند گردند.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما