آموزش موسیقی شهروز ظفریان

موقعیت آگهی

تهران
بلوار دریا صراف های جنوبی 27 غربی /ضلع جنوب غربی پل سید خندان. آموزشگاه شاد آوا

اطلاعات تماس 09126433450
02188688744
09352325325
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۸-۰۹-۲۶ ۱۳:۵۶:۰۵

ویژگی ها

تگ آموزش تخصصی تار در سعادت آباد، آموزش موسیقی در سعادت آباد، آموزش خصوصی تار در سعادت آباد، آموزش حرفه ای تار در سعادت آباد، بهترین آموزش تار در سعادت آباد، نوازنده تار در سعادت آباد
تلفن همراه 09126433450
ساعت کاری #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با آموزشگاه 09126433450

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 594
تعداد بازدید: 1177
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۰۷-۲۹ ۱۳:۵۰:۰۰
در مجموعه ها: خدمات آموزشی

توضیحات آگهی

آموزش حرفه ای تار در سعادت آباد ، توسط اساتید مجرب و حرفه ای به صورت خصوصی ( حضوری و آنلاین ) انجام گرفته و کلیه مباحث مربوط به نواختن تار لحاظ می شود. اساتید متخصص نواختن تار، خدمات آموزش خصوصی تار در سعادت آباد را به هنرجویان و علاقه مندان تار ارائه می دهند.

آهنگسازی، میکس، مسترینگ فقط به صورت پروژه ای انجام می باشد.


آموزش تخصصی تار در سعادت آباد


آموزش تخصصی تار در سعادت آباد ، شامل دوره های تخصصی است که توسط اساتید حرفه ای به هنرجویان وعلاقه مندان به ساز تار ارائه می گردد. با توجه به اینکه تار، کاملترین ساز موسیقی از لحاظ گستردگی صدا می باشد، آموزش تخصصی تار در سعادت آباد، دوره ای مناسب جهت یادگیری سازهای مختلف دیگر به شمار می آید. از ویژگی های آموزش تخصصی تار در سعادت آباد، می توان به حضور مربیان و اساتید متخصص، فضای مناسب، کیفیت بالای آموزش و افزایش مهارت هنرجویان اشاره نمود.


آموزش تار به صورت خصوصی در سعادت آباد


آموزش تار به صورت خصوصی در سعادت آباد ، طی جلسات مشخصی از هفته از مبتدی تا پیشرفته تحت نظر مربیان و اساتید متخصص انجام می شود. قطعه نوازی، تصنیف نوازی، ردیف نوازی و بداهه نوازی از انواع آموزش تار به صورت خصوصی در سعادت آباد محسوب می شود. استاد آموزش تار به صورت خصوصی در سعادت آباد، جهت خرید تار به شاگردان و علاقه مندان مشاوره داده و از متدهای آموزشی متنوعی استفاده می نماید.


آموزش موسیقی در سعادت آباد


آموزش موسیقی در سعادت آباد ، به صورت خصوصی، در منزل، محل کار و مرکز آموزش موسیقی، توسط اساتید متبحر موسیقی ارائه می گردد. آموزش موسیقی در سعادت آباد، شامل آموزش سازهای مختلف است که توسط متخصصان موسیقی ارائه می گردد. متقاضیان و علاقه مندان یادگیری ساز، می توانند جهت استفاده از مرکز آموزش موسیقی در سعادت آباد، از خدمات مشاوره کارشناسان و اساتید متخصص موسیقی بهره مند گردند. آموزش موسیقی در سعادت آباد، کلیه مراحل آموزش تخصصی سازهای متنوع را در نظر گرفته و در جهت یادگیری تخصصی هنرجویان عمل می کند.


آموزش خصوصی تار در سعادت آباد


آموزش خصوصی تار در سعادت آباد ، توسط اساتید مجرب و حرفه ای در بازه زمان مشخصی صورت می گیرد. معرفی بخش های مختلف تار، ارائه تاریخچه و نحوه ساخت تار، از مباحثی است که در آموزش خصوصی تار در سعادت آباد توسط اساتید مجرب و حرفه ای مطرح می شود. مربی حرفه ای آموزش خصوصی تار در سعادت آباد، در زمینه نحوه نشستن، قرار گیری تار بر روی پا، نحوه قرار گیری انگشتان دست بر تار و حرکت بر روی سیم ها به صورت تخصصی توضیحات لازم را ارائه می کند.


آموزش حرفه ای تار در سعادت آباد


آموزش حرفه ای تار در سعادت آباد ، در سطوح مختلف مقدماتی و پیشرفته، توسط مربیان و اساتید بزرگ برگزار می گردد. از انواع آموزش حرفه ای تار در سعادت آباد، آموزش تار ایرانی، تار حرفه ای، تار مقدماتی و پیشرفته با در نظر گرفتن علاقه هنرجویان می باشد. استفاده از روان ترین شیوه همراه با درک کامل مبانی موسیقی ایرانی و ریتم در آموزش حرفه ای تار در سعادت آباد لحاظ می گردد.


بهترین آموزش تار در سعادت آباد


بهترین آموزش تار در سعادت آباد ، به صورت حرفه ای، مباحث مربوط به تکنیک، پرده بندی، صدا دهی، قطعه و موارد دیگر را لحاظ می کند. هنرجویان پس از استفاده از خدمات بهترین آموزش تار در سعادت آباد، می توانند تمام دستگاه ها و موسیقی های ایرانی را بنوازند. رشد مهارت شنیداری هنرجویان، نواختن کلیه دستگاه ها و قطعه های ایرانی و غربی از مزایای بهره بردن از خدمات بهترین آموزش تار در سعادت آباد به شمار می آید.


آموزش تار به صورت حرفه ای در سعادت آباد


آموزش تار به صورت حرفه ای در سعادت آباد ، شامل آموزش مباحث تار به صورت حرفه ای و تخصصی می باشد. از مباحث مربوط به آموزش تار به صورت حرفه ای در سعادت آباد، آموزش تئوری موسیقی ایران و جهان، ساز شناسی، نت خوانی، ریتم شناسی، ساز بندی، گروه نوازی، بداهه نوازی و مباحث تخصصی دیگر می باشد. جلسات تمرین و نواختن کتاب های مکمل، گام شناسی تخصصی و آشنایی با موسیقی فولکلوریک در آموزش تار به صورت حرفه ای در سعادت آباد لحاظ می گردد.


نوازنده تار در سعادت آباد


نوازنده تار در سعادت آباد ، آماده برگزاری جلسات آموزشی تار برای سنین مختلف از 6 سالگی می باشد. نوازنده تار در سعادت آباد، با داشتن مهارت و تسلط کافی بر مباحث تار، کلیه مطالب مربوط به نواختن تار را به هنرجویان در هر مقطع سنی آموزش می دهد. از لوازمی که توسط نوازنده تار در سعادت آباد مطرح می شود، ساز تار، جعبه ساز، کتاب، مضراب، دفتر نت و پایه نت می باشد. نوازنده تار در سعادت آباد، از تکنیک های مختلفی جهت آموزش تار به هنرجویان استفاده نموده و در نهایت موجب یادگیری علاقه مندان به ساز تار به صورت حرفه ای می شود.


آموزش خصوصی موسیقی در سعادت آباد


آموزش خصوصی موسیقی در سعادت آباد ، با در نظر داشتن شیوه های نوین، توسط مربیان مجرب و اساتید برتر این حوزه هنری ارائه می گردد. از مزایای استفاده از آموزش خصوصی موسیقی در سعادت آباد، انعطاف پذیر بودن ساعات تدریس و فراهم نمودن محیطی پویا و لذت بخش جهت یادگیری تار می باشد. هزینه آموزش خصوصی موسیقی در سعادت آباد، با توجه به تعداد جلسات و کیفیت آموزش و یادگیری هنرجویان، تعیین می گردد. آموزش خصوصی موسیقی در سعادت آباد به صورت حرفه ای و تخصصی برگزار شده و هنرجویان را جهت فعالیت در سطوح مختلف آماده می سازد.


آموزش موسیقی حرفه ای در سعادت آباد


آموزش موسیقی حرفه ای در سعادت آباد ، توسط اساتید حرفه ای با استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف و تخصصی انجام می شود. از عناوین آموزش موسیقی حرفه ای در سعادت آباد، یادگیری ملودی و قطعات سنتی در جلسات مقدماتی است که بستگی به نظر استاد مربوطه دارد. تمرین مستمر هنرجویان جهت یادگیری تار، پس از فرآیند آموزش موسیقی حرفه ای در سعادت آباد، ضروری و لازم می باشد. متقاضیان و علاقه مندان به یادگیری ساز تار، می توانند از خدمات آموزش موسیقی حرفه ای در سعادت آباد بهره مند شوند.

آموزش تنبک در سعادت آباد


آموزش تنبک در سعادت آباد ، تمبک یا تنبک جز سازهای کوبه ای ایران به شمار می رود. در گذشته تنبک ها از جنس چوب، سفال و گاهی هم از فلز ساخته می شوند. امروزه تنبک پیشرفت چشمگیری کرده است. خوب نواختن هر سازی مانند تنبک به زمان و تمرین نیاز دارد. آموزش تنبک متدهای متفاوتی دارد که توسط این استاد موسیقی به طور کامل و حرفه ای تدریس داده می شود. ما با آموزش تنبک در سعادت آباد آماده ارائه خدمات آموزشی به شما متقاضیان عزیز هستیم.


آموزش دف در سعادت آباد


آموزش دف در سعادت آباد ، آموزش دف برای تمامی سنین امکانپذیر می باشد تمامی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می توانند در این کلاس های آموزشی شرکت نمایند. پیشرفت هنرجویان دف به میزان تمرین و علاقه آنها بستگی دارد. به طور کل آموزش موسیقی در هیچ سنی دیر نبوده و همه می توانند به یادگیری اداوات موسیقی بپردازند. برای آموزش دف در سعادت آباد با شماره های ما در تماس باشید.


آموزش سه تار در سعادت آباد


آموزش سه تار در سعادت آباد ، سه تار از جمله سازهای مضرابی موسیقی ایران می باشد. اجزای تشکیل دهنده سه تار چوب، فلز، زه یا نخ می باشد. سه تار را غالبا با انگشت سبابه می نوازند نه مضراب. سه تار از خانواده تنبور می باشد که از نظر ظاهری به تار شباهت دارد. در این کلاس های آموزشی تمامی اجزای سه تار و متدهای نواختن سه تار به طور کامل توسط استاد مجرب و حاذق آموزش داده می شود برای آموزش سه تار درسعادت آباد با شماره های مندرج در این آگهی تماس حاصل نمایید.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما