Skip to main content

آموزشگاه آرایشگری مردانه قم

آموزشگاه آرایشگری مردانه قم ، یکی از مشاغل پر درآمد و زود بازده، آرایشگری مردانه می باشد. امروزه بسیاری از افراد با حضور در دوره های آرایشگری مردانه، اقدام به یادگیری اصولی و حرفه ای این شغل می نمایند. این افراد خیلی سریع می توانند با تلاش و مهارت خود، هزینه های کلاس ها را جبران نمایند.


آموزشگاه آرایشگری مردانه قم


بیشتر کسانی که در دوره های تئوری و عملی آموزشگاه های آرایشگری مردانه شرکت می کنند، بعد از اتمام دوره، می توانند وارد بازار کار شوند. این افراد با شروع کار، اقدام به کسب درآمد می کنند و با گذشت زمان و افزایش تجربه و مهارت، مشتریان دائمی خواهند داشت که باعث رونق کارشان می شوند.

آموزشگاه آرایشگری مردانه آقای خاص، دوره های آموزشی کامل و تضمینی آرایشگری مردانه را از پایه تا سطح حرفه ای برگزار کرده و به شرکت کنندگان ، مدرک بین المللی اعطا می کند. این مجموعه دارای امتیاز رسمی از سازمان فنی حرفه ای و وزارت کار و امور اجتماعی می باشد.

آموزشگاه آرایشگری مردانه آقای خاص، شرایطی را فراهم کرده تا افراد بتوانند با پرداخت اقساطی شهریه در کلاس های تئوری و عملی شرکت نمایند. کلیه امور آرایشگری مانند صافی و کوتاهی مو، میکاپ، پاکسازی پوست، رنگ و ... در این مرکز آموزش داده می شود.

برای شرکت در کلاس ها و اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

قم
نشانی
زنبیل آباد،٢٠متری امام حسين، روبه‌روی بلوار قرنی، آموزشگاه آرایشگری آقای خاص

موقعیت