آموزشگاه رانندگی مهر شمیران

موقعیت آگهی

تجریش, تهران, تهران
تجریش، خیابان شهرداری، نبش سینما آستارا، پلاک ۶۳، طبقه ۲

اطلاعات تماس 021362272021
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۸-۰۵-۱۷ ۰۷:۲۷:۳۷

ویژگی ها

تگ آموزشگاه حرفه ای رانندگی محدوده شمال ، بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده ولیعصر، آموزشگاه حرفه ای رانندگی محدوده شرق ، بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده شرق، بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 6
تلفن همراه #
اینستاگرام #
ساعت کاری #
تلگرام #
واتس آپ #
تماس با آگهی دهنده تماس با آموزشگاه 021362272021

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 185
تعداد بازدید: 4344
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۰۳-۲۲ ۰۷:۲۱:۰۰
در مجموعه ها: آموزشی

توضیحات آگهی

آموزشگاه رانندگی مهر شمیران ، بهترین و باسابقه ترین آموزشگاه رانندگی با داشتن ۵۰ سال سابقه درخشان در امر آموزش رانندگی از نظر مردم می باشد . آموزشگاه رانندگی مهر شمیران محدوده شمال دارای کادر مجرب از مربیان و پرسنل اداری برای خدمت رسانی به شما هنرجویان می باشد.


بهترین آموزشگاه محدوده تجریش با استفاده از امكانات نرم افزاری و سخت افزاری و به كارگیری سیستم های هوشمند توانسته است امكانات مطلوبی را در جهت تكریم ارباب رجوع و تسهیل ثبت نام و برنامه ریزی كلاس های آموزشی تئوری و عملی فراهم نماید و  نیز موفق به اخذ لوح تقدیر از سوی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گردید بنابراین یکی از حرفه ای ترین آموزشگاه های رانندگی در سطح شهر تهران شناخته شده است.

کلیه هنرآموزان بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده شمال تهران در تلاش اند ، با افتخار بتواند در خدمت شهروندان ، جوانان و هنرجویان عزیز باشد.

حرفه ای ترین اموزشگاه رانندگی محدوده تجریش

ویژگی های آموزشگاه رانندگی مهر شمیران محدوده تجریش:

اولین آموزشگاه رانندگی محدوده شمال تهران

دارای کادر مربیان مجرب خانـم و آقــا

خودروهای آموزشی تیبا و مدل بالا در آموزشگاه رانندگی محدوده شمیران

انجام کلیه امور آموزش و آزمایش تا اخذ گواهینامه برای هنرجویان آموزشگاه رانندگی محدوده تجریش

آموزش افراد گواهینامه دار جهت کسب مهارت تکمیلی 

دریافت هزینه آموزش در چند مرحله از هنرجویان گرامی 

ثبت نام افراد کم سواد و بی سواد با حداقل ۳۰ سال سن

 بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده شمال تهران

مراحل آموزشی که هنرجویان بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده تجریش باید طی کنند:

1. بعد از ثبت نام اولیه از طرف آموزشگاه برگ معاینات پزشکی صادر و هنرجو میبایست قبل شروع کلاسهای تئوری به یکی از پزشکان طرف قرارداد راهور مراجعه نماید.

2. ۸ جلسه کلاس تئوری (۱۶ ساعت) شامل ۶ جلسه کلاس آییننامه و ۲ جلسه کلاس فنی در پایان کلاس تئوری آزمون آییننامه مقدماتی توسط مدرس مربوطه به عمل خواهد آمد. در صورت مردودی در این آزمون هفته بعد ضمن هماهنگی با آموزشگاه مهر شمیران مخدوده شمال تهران می‌توانید در امتحان مجدد شرکت نمایید.

3. ۱۲ جلسه رانندگی (۲۴ ساعت) بعد از اتمام کلاسهای تئوری

4. برای انتخاب مربی به آموزشگاه مراجعه و مربی مورد نظر را انتخاب میکنید.

5. خانمها در صورت انتخاب مربی آقا باید یک نفر از محارم خود که سن آن بالای ۱۵ سال باشد همراه داشته باشند.

6. در صورت انتقاد از عملکرد مربی به جعت اتلاف وقت و یا هر مورد دیگر حتی تشویق مربی به مدیریت بهترین آموزشگاه محدوده شمیران اطلاع دهند.

7. بعد از پایان کلاس های عملی و تأیید از طرف مربی ضمن ارایه کلیه مدارک همراه با فیش های واریزی که شماره و مبلغ آن روی پوشه قید گردیده در ساعات اداری مدارک خود را برای صدور برگه ورود به آزمون (کاردکس) به بهترین آموزشگاه محدوده تجریش تحویل داده و در اسرع وقت کاردکس برای هنرآموز صادر میگردد.

8. هنرآموز همراه با کلیه مدارک و کاردکس صادر شده در یکی از روزهای تعیین شده جهت آزمون اصلی به معتبر ترین آموزشگاه محدوده شمال تهران مراجعه نموده و در صورت قبولی در این آزمون همراه پرونده جهت ثبت رایانه به آموزشگاه مهر نوین محدوده تجریش مراجعه و گواهینامه با پست به آدرسی که قبلاً داده‌اید به دست شما خواهد رسید.

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما