آموزشگاه زبان در فرمانیه

اطلاعات تماس 02191012068
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۸-۱۲-۲۶ ۱۶:۱۶:۳۴

ویژگی ها

تگ آموزشگاه زبان در فرمانیه، آموزشگاه زبان انگلیسی در فرمانیه، موسسه زبان انگلیسی در فرمانیه، آموزشگاه زبان آلمانی در فرمانیه، آموزشگاه زبان فرمانیه، آموزشگاه زبان انگلیسی فرمانیه
تلفن همراه ---
اینستاگرام ---
ساعت کاری ---
نوین کارت ---
تلگرام http://telegram.me/sss
واتس آپ ---
تماس با آگهی دهنده تماس با آموزشگاه 02191012068

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1038
تعداد بازدید: 418
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۵-۰۱-۰۳ ۱۷:۱۶:۰۰
در مجموعه ها: آموزش درسی

توضیحات آگهی

در آموزشگاه زبان در فرمانیه، ما بر آن هستیم تا با بکارگیری مدرسین حرفه ای و روشهای تدریس به روز در ارتقا زبان آموزی و تقویت مهارت مکالمه در کنار سایر مهارتهای دیگر، کوشا باشیم. هدف ما در آموزشگاه زبان در فرمانیه، بهبود کیفیت آموزش زبان و افزایش دانش زبان آموزی است. شما میتوانید با بهره‌گیری از مربیان با تجربه و نیتیو در آموزشگاه زبان در فرمانیه، به بهترین شکل زبان خود را قوی کنید .

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما