آموزشگاه کنکوری علمی فرزانه 20 کرج

موقعیت آگهی

کرج
میدان مادر، جنب بانک ملی، برج بزرگمهر، طبقه 5

اطلاعات تماس 09199170976
34234643
همراه ---
تاریخ ارسال ۱۳۹۹-۰۵-۰۵ ۰۸:۰۵:۱۴

ویژگی ها

تگ آموزشگاه کنکور در کرج، بهترین آموزشگاه کنکور در کرج، آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج، بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج، اموزشگاه کنکور در کرج، آموزشگاه ریاضی در کرج، بهترین آموزش
تلفن همراه 09199170976
ساعت کاری #
نوین کارت ---
تلگرام t.me/farzanevip
واتس آپ ---
تماس با آگهی دهنده تماس با آموزش دهنده 09199170976

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1504
تعداد بازدید: 2134
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۶-۰۳-۱۰ ۰۸:۰۳:۰۰
در مجموعه ها: آموزش درسی

توضیحات آگهی

آموزشگاه کنکور در کرج ، تاسیس موسس فرهنگی و یا آموزشی یکی از مشاغلی است که طرفداران زیادی دارد که عموم مردم به آن آموزشگاه می گویند. این شغل در عین آسان بودن، سختی های خاص خود را دارد. خیلی از افراد بدون داشتن علاقه و یا سرمایه کافی اقدام به تاسیس آموزشگاه می کنند و تصور می کنند بدون هیچ مشکلی در زمان سریعی در کوتاهترین زمان صاحب سرمایه می شوند. اما تاسیس آموزشگاه قلق های خاص خود را داشته و فقط با دانستن پیچ و خم های آن می توان به تاسیس یک آموزشگاه موفق پرداخت و به درآمد خوبی رسید.

آموزشگاه کنکور در کرج


آموزشگاه کنکور در کرج ، انتخاب کلاس کنکور از یکی از مهمترین انتخاب هایی است که هر فرد در طول زندگی خویش انجام می دهد و اگر در انتخاب آن اشتباه شود، ممکن است که یک سال درسی را از دست بدهد. قبل از رفتن به کلاس های کنکور باید به این توجه کنید که آیا نیاز به کلاس های کنکور دارید و یا اینکه می توانید با تلاش در خانه و استفاده از منابع مناسب و همینطور گذاشتن وقت بیشتر به نتیجه بهتری دریافت کنید. اما در این میان آموزشگاه هایی هستند که با مشاوره های کنکور که به شکل رایگان انجام می شود، متقاضیان را به آموزشگاه های خود جذب می کنند. این موسسات تبلیغات خود را از مرداد ماه شروع می کنند یعنی درست زمانی که داوطلب هنوز هیچ تلاش و مطالعه ای از درس ها نداشته و دقیقا نمی داند که آیا نیاز به کلاس های کنکور دارد یا نه.

اما برخی از موسسات هستند که با کمک اساتید مجرب و کاربلد به متقاضیان کمک می کنند. اساتید حرفه ای در آموزشگاه کنکور در کرج دروس سه سال دبیرستان در مدت زمان 8 الی 9 ماه به داوطلبان تدریس و سعی می کنند نقاط ضعف را پوشش دهند. در نهایت اینکه با مراجعه به این آموزشگاه می توان رتبه های خوبی کسب کرد و رشته های خوب قبول شد. اگر به دنبال آموزشگاه کنکور در کرج هستید می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه کنکور در کرج


بهترین آموزشگاه کنکور در کرج ، حتما برای شما متقاضیان این سوال پیش آمده است که بهترین آموزشگاه کنکور کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟ یک آموزشگاه کنکور خوب ویژگی هایی دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم:
آموزشگاهی خوب است که سبک تدریس مشخصی داشته باشد.
در یک آموزشگاه خوب اساتید برنامه تدریس مخصوص به خود را دارند.
موسسه آموزشی باید دارای جزوه های کاملی باشد.
فضای آموزشگاه باید به شکلی باشد که یک رقابت بین داوطلبان به وجود بیاورد.
تمامی ویژگی هایی که ذکر کردیم، در بهترین آموزشگاه کنکور در کرج وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به آن و با تلاش خود به رتبه خوبی دست پیدا کنید.

آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج


آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج ، آموزشگاه کنکور یکی از مواردی است که بیشتر متقاضیان کنکور به دنبال آن هستند و تلاش می کنند تا مرکزی را پیدا کنند که بتوانند از آن نتیجه بگیرند. اما امروزه با افزایش آموزشگاه های کنکور افراد دچار سردرگمی می شوند و دقیقا نمی دانند که باید به چه آموزشگاهی اطمینان کنند. در اینجا به ذکر چند ویژگی آموزشگاه کنکور می پردازیم تا با تکیه بر آن بتوانید آموزشگاهی را انتخاب کنید که در نهایت به نتیجه دلخواهتان که قبولی در کنکور است، برسید.


یکی از ویژگی های آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج این است که اساتیدی که در این آموزشگاه ها تدریس می کنند، مهم ترین عنصر هر آموزشگاهی می باشد. از دیگر مواردی که باید در این آموزشگاه رعایت شود، انجام تست های بسیار زیاد است. تست های زیاد در آموزشگاه توسط استاد باعث می شود که داوطلب با انواع تست ها و روش های سوال دادن آشنا شود تا در زمان جلسه کنکور با سوالات بیگانه نباشد. از دیگر نقاط مثبت تست این است که سرعت متقاضی در تست زدن افزایش پیدا کرده و می تواند در زمان کوتاهی جواب سوال را پیدا کند. آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج با داشتن سالها سابقه کار و همین طور اساتید حرفه ای می تواند به متقاضیان کمک کند. برای اطلاع از زمان برگزاری جلسات و میزان شهریه می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج


بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج ، شاید یکی از سوالات شما متقاضیان کنکور این باشد که به چه دلیل باید به آموزشگاه کنکور برویم؟ خیلی از افراد ممکن است که برای کنکور خود یک برنامه ریزی بسیار عالی داشته باشند، اما حضور در کلاس های کنکور علاوه بر اینکه باعث می شود شما در میدان درس و رقابت باشید و در کنار اساتید باشید، می تواند باعث تقویت دروس نیز بشود. پس شما به یک آموزشگاه کنکور دخترانه در کرج نیاز دارید تا بتوانید به اهداف خود جامه عمل بپوشانید. یکی از معیارهای انتخاب آموزشگاه کنکور تجزیه و تحلیل عملکرد خودتان است. در واقع کلاس های کنکور راهی است که شما می توانید با تکیه بر تلاش خود و همینطور کمک های اساتید حاضر در آموزشگاه به خواسته خود دست پید کنید.

اموزشگاه کنکور در کرج


اموزشگاه کنکور در کرج ، چطور می توان با چند راه ساده یک اموزشگاه کنکور در کرج را انتخاب نمود؟ این سوال بسیاری از افراد است که می خواهند یک اموزشگاه کنکور را انتخاب نمایند. یکی از روش های انتخاب اموزشگاه کنکور دریافت مشاوره از افرادی است که به تازگی کنکور را پشت سر گذاشته و از کلاس ها و اموزشگاه های معتبر برای تحقق اهداف خود استفاده کرده اند. انتخاب یک آموزشگاه کنکور با توجه به افزایش تعداد آموزشگاه ها در سطح شهر و کشور کار سختی بوده و به دقت زیادی نیاز دارد. اموزشگاه کنکور در کرج با داشتن برنامه درسی منظم، اساتید حرفه ای و بسیاری از موارد دیگر یکی از اموزشگاه های برتر در کرج می باشد و داوطلبان کنکور با ثبت نام در این آموزشگاه می توانند نیمی از راه را طی کنند. جهت دریافت مشاوره و ثبت نام می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

آموزشگاه ریاضی در کرج


آموزشگاه ریاضی در کرج ، بهترین آموزشگاه ریاضی کجاست؟ این سوالی است که برای بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور پیش می آید و به دنبال آموزشگاهی هستند که بتواند بازدهی بالایی داشته باشد. اما پیدا کردن یک آموزشگاه ریاضی معتبر در میان آموزشگاه های متعدد کار آسانی نیست و به بررسی دقیقی نیاز دارد. ریاضی یکی از دروسی است که افراد در تمام طول تحصیل مدرسه با آن روبرو هستند و جزء دروسی است که باید از پایه تقویت شود. یک آموزشگاه ریاضی در کرج دارای ویژگی های زیر می باشد:
مهم بودن تمرین های هر روزه
آموزش تکنیک های موثر
ایجاد یک رابطه دوستانه میان استاد و شاگرد
امکان آموزش به دو شکل هم در منزل و هم در موسسه
دروسی که در آموزشگاه ریاضی در کرج تدریس می شود، به شرح زیر می باشد:

تدریس ریاضی پایه ششم، هفتم، هشتم و نهم
تدریس ریاضی و هندسه یک دهم
تدریس ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم انسانی
تدریس ریاضی رشته های فنی
تدریس ریاضی رشته تجربی
تدریس ریاضیات دانشگاه

بهترین آموزشگاه ریاضی در کرج


بهترین آموزشگاه ریاضی در کرج ، یکی از مواردی که باعث می شود بتوان با تکیه بر آن بهترین آموزشگاه را انتخاب کرد، برنامه ریزی درسی آموزشگاه می باشد. در واقع داوطلبان کنکور با برنامه ریزی می توانند از میزان مطالعه برنامه های درسی خود آگاه شوند و اینکه باید در بازه زمانی مشخص دروس خود را تمام کنند و آماده آزمون شوند. بنابراین برنامه ریزی منظم به همراه روش های درست مطالعه و همینطور برنامه ها و پکیج های آموزشی از ویژگی های بهترین آموزشگاه ریاضی در کرج می باشد. یک آموزشگاه ریاضی در صورتی می تواند درست عمل کند که در آن هم بر اساتید و هم بر داوطلبان نظارت داشته باشد. به این شکل که در زمان مصاحبه اساتید از آنها تست تخصصی و اولیه گرفته می شود و بعد از آن از شاگرد در مورد استاد نظرسنجی گرفته می شود و به طور متقابل استاد نیز روند رشد و پیشرفت شاگرد را تحت نظر دارد. در آموزشگاه ریاضی در کرج دروس زیر به متقاضیان تدریس می شود:

تدریس ریاضی پایه ششم، هفتم، هشتم و نهم
تدریس ریاضی و هندسه یک دهم
تدریس ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم انسانی
تدریس ریاضی رشته های فنی
تدریس ریاضی رشته تجربی
تدریس ریاضیات دانشگاه


اموزشگاه ریاضی در کرج


اموزشگاه ریاضی در کرج ، در اموزشگاه ریاضی کلاس ها هم به شکل خصوصی و هم به شکل گروهی تشکیل می شود. در اموزشگاه ریاضی در کرج از اساتید با تجربه استفاده می شود. در اموزشگاه ریاضی درس های ریاضی از پایه اول تا پایه دوازدهم به بهترین شکل تدریس می شود. از کلاس های اموزشگاه ریاضی در کرج می توان به درس های زیر اشاره کرد:
تدریس ریاضی پایه ششم، هفتم، هشتم و نهم
تدریس ریاضی و هندسه یک دهم
تدریس ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم انسانی
تدریس ریاضی رشته های فنی
تدریس ریاضی رشته تجربی
تدریس ریاضیات دانشگاه
جهت اطلاع از نحوه برگزاری کلاس ها وهمینطور زمان ثبت نام می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

آموزشگاه کنکوری علمی فرزانه ۲۰ کرج


آموزشگاه کنکوری علمی فرزانه ۲۰ کرج یکی از بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج در زمینه برگزاری کلاس های تقویتی و کنکوری برای دانش آموزان کرجی با مجوز رسمی از آموزش و پرورش می باشد که همراه با اساتید برجسته کشوری با خدمات ویژه آموزشی و بصورت اقساط بلند مدت مشغول به فعالیت درخشان می باشد. آموزشگاه تخفیفات مناسبی ویژه ای در قالب بسته های مختلف ارائه میکند و دارای سرویس رایگان و آزمون رایگان است.

« نمایندگی آزمون های سنجش در استان البرز »

این مرکز آموزشی بر اصول آموزش مفهومی و عمیق با متدهای نوین یادگیری و ارتقاء سطح علمی دانش آموزان پایه گذاری شده است. بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج با تکیه بر اساتید مجرب توانسته است در دوره فعالیت خود رضایت دانش آموزان در همه رده تحصیلی را بدست بیاورد، تعداد زیادی از دانش آموختگان ما توانسته اند بهترین رتبه های کنکور را بدست بیاورند.


ویژگی های برتر کلاس های کنکور فرزانه ۲۰


ارائه برنامه ی مطالعاتی: ارایه ی برنامه ی مدون که توسط استاد هر درس تنظیم می شود.
دوره ی تمام مباحث کنکور: شامل تمامی نکات مهم، فرمول ها، راه حل ها، مطالب حفظی و محاسباتی و … تمامی مباحث کنکور
تجربه موفق با دبیران حرفه ای: بهره گیری از تدریس اساتید کنکور و متخصصین و آشنایی با دیدگاه این اساتید مجرب.
تکمیل آموخته ها: استفاده بهینه از زمان و فرصت.
کلاس های هدفمند: پیشی گرفتن از سایر شرکت کنندگان کنکور با داشتن برنامه و کلاس های ترکیبی برنامه دار.
خدمات دپارتمان مشاوره
بخش مشاوره فرزانه ۲۰ با پتانسیلی بالا و قوی در جهت ارتقاء سطح علمی دانش آموزان عزیز در حال خدمت رسانی می باشد.
این مجموعه متشکل از برترین مشاوران و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر و با استفاده از شیوه های نوین تکنولوژیک و روش های موثر به ارزیابی بهبود عملکرد و ارتقا و پیشرفت افراد در ابعاد مختلف پرداخته می شود.

برخی از خدمات این مجموعه به شرح زیر است:
برنامه ریزی فردی مطابق با ویژگی ها، نقاط قوت و ضعف هر یک از دانش آموزان
برگزاری کلاس های مشاوره گروهی به صورت هفتگی
آموزش روش های صحیح مطالعه
آموزشی مهندسی معکوس (بدون هیچ علمی ۲۰ درصد به درصد خود اضافه کنید)
آموزش محاسبات سریع بدون ماشین حساب در کمتر از ۱۰ثانیه به جواب برسید
آموزش روش های افزایش تمرکز
آموزش نحوه استفاده صحیح از وقت
تحلیل روش های موثر در کاهش استرس
تحلیل مدیریت زمان و آزمون
آموزش و تحلیل مطالعه هر درس (انحصارا در این آموزشگاه)
تحلیل دقیق و نکته ای سوالات آزمون سراسری و امتحانات (برای اولین بار در فرزانه ۲۰)
برگزاری آزمون های منظم به منظور بررسی سطح علمی و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
برگزاری جلسات منظم با اولیاء دانش آموزان
مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری و دانشگاه آزاد
برگزار کننده همایش های بزرگ آموزشی و مشاوره ای
مشاوره پشتیبانی برنامه ریزی مهندس معکوس
آزمون شبیه ساز
رفع اشکال خصوصی و
ه منظور افزایش سطح علمی دانش آموزان و همچنین افزایش نمرات دانش آموزان عزیز برای اولین بار طرح جامع ۲۰ شو برای دانش آموزان مقاطع پایه در این آموزشگاه به اجرا در آمده است. با شرکت در این طرح دانش آموزان علاوه بر پیشرفت چشمگیر در نمرات و امتحانات، با نحوه صحیح مطالعه هر درس، آموزش مفهومی دروس نیز آشنا خواهند شد که این زمینه ساز موفقیت در آزمون های ورودی به دانشگاه ها و مراکز برتر علمی می باشد.

ویژگی های این طرح

برگزاری کلاس های منظم و هفتگی جهت آموزش مفهومی با رویکردی متناسب با سطح علمی دانش آموزان
برگزاری چلسات مشاوره فردی به جهت استفاده حداکثری از زمان و رفع مشکلات تحصیلی دانش آموزان
برگزاری کلاس های رفع اشکال و جمع بندی ویژه امتحانات پایان ترم
برگزاری آزمون های منظم
ارائه جزوات کم حجم ویژه امتحانات
از دیگر طرح های آموزشی بهترین کلاس کنکور کرج میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

طرح VIP کنکور ویژه یازدهمی ها
طرح دوسالانه ویژه دهمی ها
طرح رشد ویژه متوسطه اول
طرح تیزهوشان ویژه ششمی ها و نهمی ها

درباره ما

  • ثبت آگهی اینترنتی در کتاب نقره ای ، در ان وب سایت شما می توانید برنامه ریزی، انتشار ، نمایش و ثبت آگهی تبلیغاتی کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان در سایت های ثبت آگهی اینترنتی ، آگاهی کسب کنند اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای (آگهی اینترنتی) با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است.

اطلاعات تماس

مجوزها

سایت کتاب نقره ای فقط منتشر کننده آگهی می باشد. پیش از معامله یا پرداخت وجه بررسی های لازم را انجام دهید.

برای راهنمایی به راهنمای خرید امن مراجعه نمایید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئوهاما - میزبانی وب توسط سرورهاما